Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Plenkar (Čt, 23. 11. 2017 - 22:11)

Musím sa zastať ?.Chodim...Nejsem na Googlu, nikdy jsem s nikym o plenach nechatoval a hlavne se nejmenuji Lubos! A ty jsi mi nejaky bystrozraky, pry, zenu ktera ma na sobe pliny poznam i poslepu. Starou Belu poznas ty somar! Ty si myslis, ze si nasadi pleny tak, aby jim na zadku delaly bouli jak kaceru Donaldovi. To bys poznal, kdyby si svlekla saty, nebo kalhoty, ale pres obleceni nikdy. A ani na me nepoznas, ze mam mezi nohama dve osuskove pliny. Kdybychom to neumeli zamaskovat, tak bychom v plinach nemohli mezi lidi a kdybysme ty pliny na sobe nemely, tak taky nemuzem, protoze bychom se brzo pocurali a meli bysme ostudu vetsi, nez kdyz si nekdo nahodou vsimne nasich plen. Ja mam take urgentni inkontinenci, jak pise kousek vys Blanka a taky mam pleny na sobe i kdyz jsem doma a z kuchyne, ci z obyvaku to je na wc tech 5-8 metru. Ta urgence prijde tak nevyzpytatelne a hrozne rychle, ze nez clovek udela par kroku k toalete, tak uz nemusi a jde si nasadit suche pleny. Kdyz se to prihodi v aute, tak to auto nestacim ani zastavit a uz ani nemusim, protoze vsechno mokro je v plinach. A vsem, kteri se nam plenkarum posmivaji a urazeji nas/urazka je uz pro me i to, ze tuhle nemoc nekdo zpochybnuje a zlehcuje inkontineci jako takovou i pomucky, ktere pro svoji ochranu, bezpeci a jistotu pouzivame. Tak jako si lide nekupuji jednu znacku auta, protoze se vyrabi spousta typu a znacek, tak kazdy, kdo musi nosit plenky ma svoje vlastni osvedcene reseni, ktere mu vyhovuje a sam je presvedcen, ze jeho reseni inkontinence je optimalni. Me nikdo nepresvedci,ze velke latkove osusky, velka igelitova plena a vysoke gumove kalhotky se sirokym rozkrokem a tesnejsimi gumickami nejsou na pocuravani to nejlepsi. Ja uz to tak poznal v detstvi, osvedcilo se to a dodnes tuhle kombinaci oblekam a nosim. A druhy plenkar by si to na sebe treba nikdy nevzal-mozna v krajni nouzi. Me se treba nelibi jednorazovky, ale nikomu je nehanim-kdyz se to libi a vyhovuje. Ja si je 3-5x za rok nasadim take, kdyz dele cestuji,je leto a mokre latkovky by mohli zacit cpet amoniakem. Ale hlavne ten, nebo ta co nas urazi, zesmesnuje a dela z nas nejake mentaly, tak bych docela chtel, aby si to tihle dareckove pekne uzili.

Jirka (Čt, 23. 11. 2017 - 09:11)

Jděte už do prdele s těma...Dopisuji si s jednou slečnou, která nosí jednorázové plenky např. na cesty, na noc apod., a je zcela normální a není retardovaná. Jak uvádí, pleny jí už mnohokrát pomohly při nutné potřebě na cestách anebo jí zajišťují v noci klidný spánek. Jen při průjmu prý bohužel protekly bokem.
A divila by ses, kolik žen uvádí v různých diskusních fórech, při jakých příležitostech nosí pleny, a nemusí to být zrovna inkontinence. Kromě cestování je to i lyžování (některé dostaly zánět při čůrání venku na mrazu), silná menstruace, někdy dokonce přání přítele apod. Já sám bych se rád seznámil s nějakou sympatickou nezadanou ženou, která nosí pleny.

99999 (St, 22. 11. 2017 - 22:11)

nevyzvidej vosle. Asi se ti...Musím sa zastať ?.Chodim pravidelne do Čiech a iného zahraničia.Nikde som nevidel ženu v plienkach.Veď to zbadá aj slepý.A mal som tiež kopu priateliek,ktoré nenosia plienky.To len v tvojej chorej hlave maš popletené.Prečítal som si viacero tvojich prispevkov tu na Doktorke ohľadom plienok.A musím skonštatovať,že všetko je nereálne.Opakujem nereálne.Písané štýlom psychycky chorým človekom.Dal som do Googla Plenkar-prvé čo mi ponúklo,bol Xchat a meno plenkar.Si to ty Luboš?A tie fotky sú na gŕcanie.Daj sa ličiť.

Plenkar (St, 22. 11. 2017 - 20:11)

Vsechny tve pritelkyne nosi...nevyzvidej vosle. Asi se ti bude kazda sverovat co nosi a co nene. A nezajima te taky kdy to dostala a kdy ji to skonci? Asi je to tim ,ze jsi z vychodniho statu, ikdyz se to snazis maskovat cestinou. Vrat se na slovac, tam urcite zeny nenosi pleny. A ja ziju tam, kde jsem se narodil, narozdil od tebe ty sprostos!

? (St, 22. 11. 2017 - 17:11)

Aby ses nahodou nepo.rala ty...Vsechny tve pritelkyne nosi pleny?A to kde zijes?Ja znam mnoho zen a ani jedna ich nenosi.

Blanka (St, 22. 11. 2017 - 16:11)

Není na tom nic úchylného. Mám problémy s urgencí, takže s odpuštěním ta dávka je někdy dost velká a jednorázovky mi nevyhovují. Beru si velký balík měkkých látkových plen a přes to speciální maxikalhotky i na cestu do práce nebo z práce. Dobře to zamaskuje nabíraná sukně pod kolena. Přece není možné, aby si toho někdo všimnul, to bych se hrozně styděla, a což teprve, kdyby to teklo na zem. V práci to mám na WC 5 metrů, takže tam je to OK. Omlouvám se za tuhle zprávu, ale jsem ráda, že se můžu takhle anonymě svěřit.

Zuzka (St, 22. 11. 2017 - 15:11)

Aby ses nahodou nepo.rala ty...Koukám, že se to tu zase hezky přiostřilo. Ale máš pravdu, že Marie se projevila hodně hloupě. Mám jednu dost zcestovalou kamarádku, která pleny v některých zemích a destinacích běžně používá. A klidně i přizná, že už jí asi dvakrát nebo třikrát zachránily od ostudy. Prostě to nedala a pokadila se. Ony totiž mnohé místní speciality dokáží udělat v evropském zažívání pěknou revoluci. Času na nalezení záchodů, nemluvě o tom v jaké bývají mnohde stavu, pak může najednou být zatraceně málo. Ne že by plenka činila z pokakání se nějakou potěšující událost, ale hlavní je záchrana od ostudy.

Plenkar (St, 22. 11. 2017 - 15:11)

Jděte už do prdele s těma...Aby ses nahodou nepo.rala ty hvezdo! Moje pritelkyne ma IQ temer 140 umi 4 svetove jazyky jako rodily mluvci a preklada knizky pro ruzna vydavatelstvi. A taky potrebuje pliny, nejen na cestovani ale i na noc. A moje zena po 2 porodech nahodou zvedla tasku s nakupem/kterou jsem samozrejme nosil ja/ na zidli, aby si mohla nakup rozklidit a uz ji to po noze teklo az na lino v kuchyni. Ty urcite nejsi retardovana, jsi jen hloupa. A kdyby te nekdy v zivote neco takoveho potkalo, tak si jen rikej"odrikaneho chleba nejvetsi krajic a Bozi mlyny melou pomalu,ale jiste" A aby ses devenko nedivila, kolik zen ac jinak nemaji zadne problemy si tu plinu do autobusu na dlouhou cestu nasadi. Ale to te nezajima a tebe se to netyka...zatim! To je vse.

Marie (St, 22. 11. 2017 - 13:11)

Jděte už do prdele s těma plenkama alespoň na téhle diskuzi. Která normální žena bude v dospělosti při cestování nosit plenky? Pokud není retardovaná.

Plenkar (St, 22. 11. 2017 - 11:11)

No tak to jo. Být vyholený...Tak kam se mi az dostal ten prujem to opravdu nevim, ale ty gumove kalhotky, cosi oblekam pres latkove pliny maji hodne siroky rozkrok-okolo 30cm, takze jsem jen doufal, ze to udrzi gumicky v nohavickach, aby se ta kase neprosakla i na kalhoty. Nastesti ne a i puncochace zustaly nedotcene. Ja spis citil, jak se mi to rozjizdi do boku a tlaci nahoru do pasu. Tak ja ty pliny potrebuju kvuli urgentni inkontinenci, takze si je davam treba 14 dni zbytecne a dalsi den se pocuram treba 2x. Takze je s nimi vic prace, ale je lepsi si je 99x obleknout zbytecne, nez 1x je nemit. No a pocurani je nic-za cerstva to ani nepachne, staci detske ubrousky a suche pliny a jede se dal. A ty mokre dukladne premachnout, ususit a jeste se mohou pouzit. Hodne lidi se tomu smeje, ale ti co uz poznali sami na sobe co je to pocuravani, tak ani nemukaji a jsou radi, ze jsou radi.

Standa (Út, 21. 11. 2017 - 10:11)

No ja se dole holim, nejen...No tak to jo. Být vyholený je tady nepochybně výhoda. To je pak ta očista mnohem jednodušší. Já tam mám naopak docela vydatný podrost, takže u mne padla většina z času, po který jsem se umýval vepředu na to, že jsem si pracně vymýval hovna z chlupů. To byl děs běs. Taky se ti někdy stalo, že ti lezla hovna až na spodek břicha? Nezažít to na vlastní kůži, tak bych nikdy nevěřil, že je to vůbec možné. Bohužel bylo. A vůbec nejhorší ta bezmoc, když jsem křečovitě svíral půlky co to šlo a stejně jsem jen cítil, jak to ze mne jede ven.

Plenkar (Po, 20. 11. 2017 - 20:11)

No ja se dole holim, nejen brabcaka a pytlik, ale i zadek, tak to pak umejes jak ruce-ted. Protoze jak nosim ty pliny,tak si casto delam hygienu temi detskymi vlhcenymi ubrousky a nosivam si v tasce komplet vsechny veci na hygienu i na prebaleni. Takze kdybych byl dal od domova, tak bych to musel vyresit i bez sprchy abych byl cisty a nesmrdel. Na to se nekde omyt v potoce je uz zima a listi opadalo, tek bych tam byl opravdu jak ten nahej v trni. Tohle se mi stalo naposledy asi pred 12-13 lety a to jsem vzal kamaradku, kterou jsem obcas i su.kal na vylet a cestou zpatky me to prepadlo za volantem. Doma jsem ji pustil nejaky film z dyvka a zavrel se v koupelne. Tenkrat to byl taky masakr.

Standa (Po, 20. 11. 2017 - 15:11)

Mily Stando, tu hodinu jsem...No jo, tak to je výhoda paneláku. Kdysi dávno s přítelkyní jsme v bytě jejího taťky, když byl služebně déle pryč, taky na nějaký ten kubík nekoukali. A že jsme si v té sprše něco užili. Když na to tak vzpomínám, tak se skoro až divím, že nám někdy nepodjely nohy a my si nenabili hubu.
Ale jinak s tou vlastní očistou si byl z mého pohledu zase docela brutálně rychlej. To mě zabralo takových 5 až 10 minut jen než jsem si pořádně umyl ptáka, koule a vymyl si to z chlupů. Je až k nevíře co za lepkavou matlaninu se člověku z té prdele vyhrne, když se doopravdy posere.

Plenkar (Po, 20. 11. 2017 - 13:11)

Sakra co jsi v té sprše...Mily Stando, tu hodinu jsem byl ve sprse jako takove, ale sprchoval jsem se tak tech 20 minut, hlavne jsem vyplavoval zbytky stolice z tech latkovek, nez jsem je dal do kyblu s namacecim pripravkem a belidlem. Ja sam byl cisty za 5 minut. A jinak je to byt na sidlisti, takze tam horka voda tece stale, klidne si ji muzes vyplacat i kubik-sice asi za 50 korun, ale nekup to.

Jirka (Po, 20. 11. 2017 - 10:11)

Děkuji za radu, momentálně...Oprava chyby: místo "ne" má být "je". Jde o překlep, aby to nevyznélo špatně.
V autobuse se bohužel WC karty ani WC kompasy použít nedají. Tam to člověk musí buďto vydržet nebo pustit.

Standa (Po, 20. 11. 2017 - 09:11)

Ahoj Jirko, poradim Ti fintu,...Sakra co jsi v té sprše dělal hodinu? I následky toho nejbrutálnějšího zesrání se, kdy to člověk má opravdu úplně všude, je možné dát do pořádku za třetinu nebo čtvrtinu toho času. O tom bohužel vím své. Sprchovat se hodinu, tak dávno vyberu boiler a meju se ve studené vodě.

Hanka (Po, 20. 11. 2017 - 05:11)

Při problémech s hledáním toalety mohou pomoci WV karty a WC kompas.
http://zdravi.doktorka.cz/wc-karty-pro-lidi-s-chronickymi-strevnimi-onemocnenimi/

http://cestovani.doktorka.cz/mobilni-aplikace-wc-kompas-je-urcena-nejen-pacientum-s-chronickym-onemocnenim-strev/

Jirka (Po, 20. 11. 2017 - 05:11)

Ahoj Jirko, poradim Ti fintu,...Děkuji za radu, momentálně jsem na tom dost špatně s financemi, takže na ty kalhotky zatím nemám, ale ne to dobré řešení..

Plenkar (Ne, 19. 11. 2017 - 23:11)

Já si už více než rok...Ahoj Jirko, poradim Ti fintu, kterou mam od jedne plenkarky z Pribrami. Delas to dobre, protoze vsichni skalni plenkari si davaji jen latkove pliny-zadnou predrazenou sustivou nahrazku, ktera stejne nic nezadrzi a ve finale je to pak horsi, nez zadnou plinu nemit, protoze se na ni zoufaly clovek spoleha. Tak ta pani si pres latkove pliny nasazuje vysoke celoigelitove kalhotky, ktere maji prelepene svy u sesiti na bocich a take co jsou tunylky na pradlovou gumu v pase a v nohavickach. A misto te pradlove gumy tam ma navleceny asi 15mm siroky bavlneny kaloun-takova lemovka, v textilni galanterii Ti poradi. A tak dlouhy, aby z toho tunylku vycnival 20-25cm na obou stranach. Takze ty si takhle pripravis gumove kalhotky- musi byt vyssi a v rozkroku sirsi, nez ty latkove pliny, co si do nich vkladas. Das si pliny a natahnes gumove kalhotky. Potom stahnes na maximum kaloun v pase a zavazes jej na klicku-jako tkanicku u boty a potom stejne zavazes kalouny v nohavickach. No a tim padem z tech gumovych kalhotek neunikne vubec nic. Ani curanky, ani prujem, ani zapach. Takze ty budes mit v tech gumovych kalhotkach pekne hnojiste, ale nikdo to nebude vedet, krome Tebe, protoze to nikdo neuciti. Ta pribramanda se tomu smeje, hlavne kdyz kadi do plen ve fronte na kasu. Jo potom doma to chce sprchu a hodne dlouho, nez ten hnojnik odtece. Me se to stalo nekdy pred mesicem po chlebicku na kterem uz byl nacaty bramborovy salat..Ten den jeste docela dobre, ale pliny na noc si davam automaticky a protoze byly jen mirne zapocene, tak jsem si nechal cele to velke nocni baleni i s temi sirsimi gumovymi kalhotkami. Obesel jsem nakupy, dal si 2 deci, koukl na net a sel domu, protoze jsem mel v tasce neco do lednice. A 60metru pred domem zabublalo 1, po par krocich znovu a mohl jsem svirat zadek jak chtel, tak to vsechno slo ven. No ve sprse skoro hodinu a pak belit ty hnede pruhy na plinach, protoze musim mit pliny krasne bile. Bylo to jen kousek do vytahu a z vytahu do bytu. Lehce jsem se citil, ale jeste se to dalo.

Jirka (Ne, 19. 11. 2017 - 21:11)

Na delší...Já si už více než rok dopisuji s jednou slečnou, která nosí plenky už dlouhou dobu doma i na cesty a má s nimi bohaté zkušenosti. I ona mi potvrdila, že měla zezačátku problém se do plenky vyčůrat, ale že jde o zvyk a časem se to podvolí. Těžší to prý je, když je plenka suchá, ale jakmile je už trochu mokrá, jde to prý snadněji. Nicméně kombinace pleny s cévkou může být docela příjemná.
Téměř všechny přispěvatelky tu ovšem uvádějí, že pleny nosí na čůrání, ale já mám na cestách spíše strach z průjmů. Už dvakrát se mi stalo, že jsem dostal při cestování průjem, jednou v linkovém autobuse a jednou v trolejbuse MHD. Sice jsem to udržel až na WC, ale byla to muka pekelná a cesty naštěstí nebyly dlouhé; 15 a 20 minut. Jak mi potvrdila uvedená slečna, jednorázová plena při průjmu proteče, nehledě na zápach. Měl by někdo radu pro takovéto případy? Já zatím nosím látkové pleny na noc, nikoliv k vykonávání potřeb, ale pro ten nádherný pocit, že je mám na sobě, nicméně bych mokžná nějaké potřeboval i na cesty pro případ průjmu. Ale takové, které by neprotekly.
A kdyby si nějaká žena s námi chtěla vyměňovat zkušenosti s plenami, oba bychom to uvítali. Ona by chtěla nějakou kamarádku na dopisování (mužů už má v adresáři dost) a já bych uvítal nějakou svobodnou nezadanou nekuřačku, která by případně stála o bližší seznámeni, abychom si užívali společně.

Reklama

Přidat komentář