Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

njn (Út, 10. 3. 2020 - 21:03)

a německy je "die" co?

Miluna (Út, 10. 3. 2020 - 18:03)

Já zas u tebe jednou přemýšlela od čeho je to odvozeno to Die.Já znam skupinu Die Krupps:-) ..A u Pils sem přemýšlela jestli je milovnice piva a nebo je z Plzně.

povídka, která… (Út, 10. 3. 2020 - 17:03)

Jo tak průšvih. Šéfová řve, včera propustila právníka z důvodu omezení provozu

die (Út, 10. 3. 2020 - 17:03)

Jestli to su já ta Pia tak silně protestuji takové škaredé jméno si nezasloužím a redakci prosím o přejmenování. Jinak vás budu žalovat!!!!!!!!
Já vůbec nejsem negativní jen ten koronavirus mě k tomu nutí.

povídka, která… (Út, 10. 3. 2020 - 17:03)

Ale to nás klidně žalujte prdelko. Mimochodem, víte, co v překladu znamená die? Pie je koláč...myslím, že naši povídkovou Pie jen tak nezrušíme, ehhh, máme rádi sladké...

Miluna (Út, 10. 3. 2020 - 14:03)

Chválim Babiše za uzavření škol od zítra.Je vidět že ta vláda se snaží něco dělat když vidí že přituhuje.To Německo Francie nic moc teda.A Itálie něco jako Čína,uzavřeli se až když už to nezvládaji.

Mia 22 (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

Milu, škoda, že se to Babiš nedozví, určitě by se mu líp usínalo.

Lalla (Út, 10. 3. 2020 - 15:03)

No od tebe pochvala, to snad ani ne

Miluna (Út, 10. 3. 2020 - 17:03)

Teď nevim jak to myslíš?

jj (Út, 10. 3. 2020 - 16:03)

Miluna je expert na korunavirus. Doteď radila teď už i hodnotí

bianka (Út, 10. 3. 2020 - 13:03)

Nějak mi vymizelo z paměti, že Výstaviště bylo dříve Park J.F. Tak jo no.:-) Možná je to tím, že Praha je daleko a chodila jsem často za školu.

povídka, která… (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Pozor! Pozor! Pozor! 7pravidel nutných v boji s korunavirem: 1. Nevycházejte ze svých haciend, apartmanů ba ani maringotek! 2. Okna i dveře pevně utěsněte těsnícími páskami! Skla oken natřete natřete neprůhlednou barvou, aby ani ten nezmutovanější vir nemohl nahlédnout do vaší domácnosti (speciálně Sany nebude ta okna furt mejt, že) 3. Sežerte všechny staré kompoty, jo i ty, které vám dala babička někdy v roce 2013). Je to ekonomické i ekologické, zbavíte tak svět plísně ukrývající s epod víčkem vašich starožitných oldschoolových kompotů). 4. Přestaťe konečně žrát a zahajte půst . 5. Umývejte si řádně dle pokynů WHO nejen ruce, ale občas i nohy. Nebudou vám srdět jak chudákovi Jituně, když vařila pudink. 6. Rozvažte bilaterální rodinné vztahy se všemi lyžaři, Číňany a podobnou svolodží. 7. Čtěte zahraniční weby, které doporučuje devět z deseti přispívajících včetně guru Jituny.........A jak bojují s korunavirem postavy naší povídky? Vianka vsadila na procházky, nakupování v kombinaci s přísným vyhodnocováním aktuální situace. Budwarka nejprve demostrovala za vše jen ne za boj proti korunaviru, pak roztočila kreditní kartu, navštívila kino (jen jestli to nebyl internetový Kinobox) a dorazila se oblíbeným drinkem Cubalibre. (za tu Kubu, jedno demokratické fuj, Budwarko) Lilly sní o čisté lásce mezi mužem a ženou a tím posiluje svou imunitu. Co dělá Sany není známo neb náš investigativní redaktor ji nemůže v karlovarských lesích najít. Pie se snaží negovat všechny a všechno kromě její oblíbenkyně Jituny. Haleše z jeho rytmu nerozhodil ani korunavirus, kromě jediného momentu, kdy se pozastavil nad že rušením akcí a veletrhů i v Brně a znamenalo by to, že by možná musel svoji práci vykonávat v domácnostech brněnských paniček, kde o vilnou cikánečku nezakopneš. Těžký život chlape. A Jituna? Ta je ve své živlu, do ráce nemusí, Sejrožku nemusí, výplata dorazí (pokud ovšem Jituna nepodepasala pracovní smlouvu, kde je psáno, že pracuje ve prospěch Charity v boji s Aids, tedy bez nároku na honorář). A anonymové? Ti si nás všechny drží na vzdálenost násady od lopaty, což je jak jeden z odborníků pravil, 1.6m. ....... Lidé bděte jak pravil ten blb z pražského Výstaviště

Mia 22 (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

zase povedený a hurááá, konečně si zase člověk početl.

Sany11 (Út, 10. 3. 2020 - 13:03)

GUT !!!!
:D

bianka (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

Opět hezkýý..:-)jen tápu, kdože je ten blb z pražského Výstaviště, ale nemusím vědět všechno. Jinak pan Babiš se vyjádřil, že důchodci mají sedět doma, ale když já miluji slunce a musím opět vyrazit.

Sany11 (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

No prece Julda Fulda. ;)

bianko (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

On to byl nejspíš Fučík " Reportáž psaná na oprátce ", neboli Julda Fulda. Pražské Výstaviště dřív Park Julia Fučíka

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

Pak se ale nemůžeš divit, když přiletí muška a zaviruje ti software :-)

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

A ten anonym mě pobavil, jak psal o tom Karibiku a plavcích. On to myslel jako srandu, ale pravda je taková, že kdyby epidemie vypukla v létě, tak bychom opravdu obviňovali lidi, kteří byli u moře. Lyžaři by byli z obliga, ale protože máme zimní období, tak si to odskákali oni.

povídka, která… (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Haleši, aby nebyl v podezření nikdo jiný, tu blbinu jsme pochopitelně napsali my

Reklama

Přidat komentář