Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianko (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

On to byl nejspíš Fučík " Reportáž psaná na oprátce ", neboli Julda Fulda. Pražské Výstaviště dřív Park Julia Fučíka

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

Pak se ale nemůžeš divit, když přiletí muška a zaviruje ti software :-)

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

A ten anonym mě pobavil, jak psal o tom Karibiku a plavcích. On to myslel jako srandu, ale pravda je taková, že kdyby epidemie vypukla v létě, tak bychom opravdu obviňovali lidi, kteří byli u moře. Lyžaři by byli z obliga, ale protože máme zimní období, tak si to odskákali oni.

povídka, která… (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Haleši, aby nebyl v podezření nikdo jiný, tu blbinu jsme pochopitelně napsali my

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 12:03)

To už je podruhé, když jsem vám veřejně pochválil příspěvek, aniž bych věděl kdo to psal. Je vidět, že vašemu humoru rozumím.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Máš pravdu Aleši ale uznej že opravdu to sem natahali z 99% oni.U každého nově infikovanýho zmínka že se vrátil ze zájezdu z Itálie,mimo taxikáře a dva s vazbou na Ameriku.Prostě už tři týdny každej normální věděl jak na tom Itálie je a lyžaři se vysmívali a jeli tam i přes vlády varování.Jinak Babiš se mi v celku líbí jako tobě a jsem rád že tam nemáme ODS,nedej bože Topku.

-Aleš- (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Do dneška je v Itálii 463 mrtvých, tak těch 100 denně nějak nesedí. Ale i tak tu smrtnost mají oproti jiným zemím nějak velkou. Je asi potřeba brát v úvahu, že Itálie má přes 60 000 000 obyvatel a jako jedna z nejnavštěvovanějších zemí na světě je plná turistů. Země bez turistů jsou celkem v pohodě. A já jsem pořád doma, ale ještě pořád za peníze i když jsem šéfovi říkal, bych šel na pracák. Ale to je jeho věc, když mě chce platit za nicnedělání, vymlouvat mu to nebudu :-)

bianka (Út, 10. 3. 2020 - 07:03)

Tak ráda bych tu zase četla o motýlcích... muškách. :-) Ale jak čtu a poslouchám zprávy i na zahraničních kanálech, lítají přede mnou jen netopýři. :-( Ještě to nemáme za dveřmi, ještě se dělají různá opatření, dodržujme tu čistotu a když dojdeme domů, mydleme nejen ruce, ale dejme si celou sprchu.

Fernando (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

Opět mě potěšila Lalla (10.13) o lásce a věrnosti mezi milencem a milenkou. --- Takový něžný ;)

Lalla (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

Ty jsi pusa, Fernando:)

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 21:03)

ano tento virus má o dost horší čísla než chřipka, ano šíří se rychleji a razantněji než chřipka a může udělat mnohem větší průser než chřipka

běžná chřipková epidemie nemá 20 procent těžkých stavů, vyžadujících nemocniční péči a NEMÁ 5 procent případů vyžadujících UPV

při běžné chřipce nekolabuje zdravotnictví

u nás jsou teprve první případy…a ano, podle neopatření u nás fakt nelze usuzovat na to že pohoda ", to jako snad proboha ani nikoho nenapadlo?

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 01:03)

Letos na chřipku v ČR zemeřelo 44 lidí.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 10:03)

No vidíš jaký je to rozdíl když na Koronavir v Itálii denně kolem stovky.

Sany11 (Út, 10. 3. 2020 - 10:03)

Tak si asi pockame nejdriv jak to dopadne s koronavirem tady, ne? Pokud jich zemre vic, nez na tu chripku, tak pak budete mit vy, co se tak plasite uz predem, pravdu.

Návštěvník (Út, 10. 3. 2020 - 11:03)

Pravda.Nezbývá teď nic než čekat.Ale aspoň že vláda postupně přitvrzuje.Nyní zákaz škol a akcí nad sto lidí.Na hranicích i armáda.Tak aspoň něco že dělaji a řeší teď.

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

K dnesnimu dni: V Italii 7400 nakazenych, kolem 300 mrtvych.
Nemecko: 1100 nakazenych 3 mrtvi, z toho jeden byl v Egypte.
Ted se projevi, jak se zije skutecne v Cechach. To je zkouska ohnem. Ukaze se v cele "krase", jake mame zdravotnictvi. Anebo v cele "nahote".

Sany11 (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Tak uz jich v Italii zase pribylo, je jich uz 463 mrtvych a pres 9000 nakazenych. Ale porad mi nejde do hlavy, proc tam jich tolik umira a v Nemecku ne. Jedna zena, ktera dnes zemrela v Nemecku byl 89 let stara. Ledaze by zacali umirat pozdeji, jelikoz ta nakaza prisla taktez pozdeji, ale to se mi nejak nezda.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

Sany co jsem vypozoroval ze zahraničních webů tak ono se to v počátku projevuje mírně a to trvá tak týden a po týdnu se to láme a udeří to silně a člověka to položí a slabší nepřežijou.Nakažení Němci a Češi jsou ještě v počátku a z toho ještě nejde dělat závěry.A souhlasím s Die,je to hodně vážný a nelze to brát na lehkou váhu.

No, (Po, 9. 3. 2020 - 19:03)

kdyby byl koronavirus v Karibiku, budou za to moci plavci

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 20:03)

No ty jsi úplně mimo.

Reklama

Přidat komentář