Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Kolik jich tam bylo na Staromáku, nebo je?
Nepsali? Doufám, že se rozprchnou domů pro roušky.

-Aleš- (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Všude ve světě se v souvislosti s virem ruší hromadné venkovní akce, jenom u nás si parta komediantů udělá demonstraci na nejfrektovanějším náměstí plným turistů. Snad se Pilsnerka nadopovala vitamínem C, aby neskončila na infekčním.

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

No nešla jsem tam. Zaprvé se tentokrát neshoduji se vším proti čemu je tam demonstrováno. Ale hlavně jak píšeš, blbá doba. Myslím že demonstrace jaksi mohla počkat. Sice to má, jak jsem psala, mám to od manžela z letiště (stejně jako asi Andrea) z první ruky, ale přece jen...Ovšem můj muž si pivo v hospodě neodpustí ani dnes:(

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 16:03)

Tři případy, ČT24:((

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Březen ještě nepomůže,nestabilní počasí,bývá hodně nachcípaných i tak.to by chtělo aspoň květen.Minulej rok byl do půlky května ještě i tak studenej.No přála bych si teď horka kolem 30,aby se už poznalo jestli to tenhle vir nevydrží.Taky si Bianko říkam že i když někdo přijde domu a ruce si umyje doma ale co během času trávení venku nebo kdekoliv mimo domov?? Já to třeba teď nosim v hlavě ale nedělam si iluze že děti a Sergej to dělaji.Já třeba si říkam ať se dotknu čehokoliv venk nebo někde nesmim pak zapomenout a nesahnout si na oko,do nosu,pusy.Kdo tohle udělá tak už je mu prd platný že si doma umyje ruce:-( Je to hrůza jak si pořád na to myslet a hlídat.Já už sem zase z toho zase nesvá.Četla sem i zahraniční weby a je to horší než chřipka a rozhodně to neni tak jednoduchý jak to někdo zlehčuje a zvlášť pro ty rizikový kdo už má právě jiné problemy.Achjo,bylo by mi jinak teď hezky psychicky ale kvuli tomuhle svinstvu to nejde.Navíc jsou pořád dementní školy a lidi co pořád jezdí do rizikových oblastí.Takže kdokoli tomu jede naproti,nachytaji to a za dva týdny to uvidíme tady.Kačo tak se drž.Jo v posteli sem včera byla spokojená.Stejně to nechápu.Už to tak bylo několikrát že když se mi líbil jinej tak Sergej je pak v posteli divokej a snaží se.Včera mi dělal vše co sem chtěla a sám od sebe.Přitom on neví nic že se mi líbí jinej,neříkam mu to tak nechapu že už to takhle bylo víckrát.Jo a jak píšes tak on doma dlouho nevydrží tak stejně zase někam asi pujde.Tak si děláte na domě,to je dobře.Sem ráda že už si se ozvala.A Pils vy už se s Lallou setkáváte? To mi překvapilo.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Spis se svolavaj na demonstraci.

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

Na demonstraci proti čemu?

.-) (Ne, 1. 3. 2020 - 15:03)

milion chvilek - najdi si to

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Jo četla sem,už tu máme první tři případy nákazy.Kolik už dalších stihli asi už nakazit.Přitahli to z Itálie jak sem psala že to tak bude.No divim se kdo má na nějakou demonstraci náladu teď.

-Aleš- (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Tady se na to můžeš podívat v přímém přenosu

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milion-chvilek-spolek-demonstrace-ochrana-demokratickych-instituci-stanislav-krecek-ombudsman.A200301_121502_domaci_lre

Pils (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Jo - březen! Ten umí s ledy hnout - se zpívá. A protože to má letos bez práce, tak nám asi už jako jarní kurýr veze jaro v brašně sedlový... Lallo, tak na večer na Staromáku!! Nebo už máš vnoučátko?

Lalla (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj P ils, to bude mít dřív Miluna vnoučátko než já:)))) Večer uvidím, ještě si to musím rozmyslet. ….Teď by bylo dobře hlavně aby celý březen sněžilo nebo pršelo, aby v létě byla voda. Na zahradách už řádí klíšťata, sršni...nic nevymrzlo, to je peklo

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

To doufam že ne Lallo:-) ..Nevšimla sem si že by děti něco dělali jako nějaký podezření myslim.U Zdeny nevidim náznak ničeho a u Ríši sem si všimla že tráví víc času ve sprše a dýl.A já pak na něj volam ať už tu vodu vypne.Nejsem blbá a mam podezření jestli si to tam nedělá když tam nikdy dřív takhle nebýval.Děje se to asi rok.A jinak nemam vůbec tušení co v nich je jestli maji chutě.Jen ten jejich věk prozrazuje že chutě můžou mít:-)

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Děkuji, také přeji nejen tobě méně starostí. Astmatik, diabetik, srdcař....a letenky v kapse.....i pro dítě. Pouštím si filmy několikrát po sobě. Zprávy se snažím ignorovat, nejde to. Svět se zbláznil?

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Televizi ani nesleduji. Není naštěstí ani čas. Dnes jsme si dali volno od stěhování domečku. Děti mají prázdniny, tak po obědě se jedeme projít do ZOO Dvůr Králové...je tady od nás kousek a slibujeme jim to od vysvědčení. A večer je vezeme ke švagrové na celý týden. Žijí na vesnici, děti tam mají přátele, tak jsem ráda, že nechtějí na hory někam mezi fůru lidí. A my zítra budeme pokračovat ve "vykydávání" domečku. Strejda ho už na nás napsal...prý kdyby něco. Ale nahrála jsem si pár filmů, tak večer si asi udělám radost a něco zkouknu :). Kéž by se všem starosti vyhnuly...

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Hurááá!

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Březen!!!

Miluna (Ne, 1. 3. 2020 - 01:03)

Teď jsme se Sergejem hodně sexovali,několik hodin celej večer.Konečně se mi věnoval tak jak potřebuju.Nevim čim to je ale od doby jak se mi líbí ten chlap tak se Sergej pořád tulí a hladí mi a pusinkuje a snažil se si semnou hrát a právě s celim mym tělem.No a ten chlap tipuju buď si toho ani nevšim že se mi líbí nebo se mu nelíbim,nebo je zadanej což je velká pravděpodobnost takovej pěknej chlap nebo může mít ptavdu 22:15..A jak píšeš Andy tak já si myslim že neví že patřim k Sergejovi.Nikdy sem je tam spolu mluvit neviděla.No a teď budu teda nakonec živitel já viď Andy:-) ..než zas někam pujde.Jen mi trochu ruší že mam od pondělka ranní a víš jak nemam ráda vstávání.Mě by vyhovovalo pořád dělat od 14-20h,to byl ideál,škoda že nechtěji pořád takhle.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

To jsou novinky. Takže si tě v práci nechali, to je dobře. Sergej umí pracovat, práci si najde a bude zase dobře. Měla bys ho nechat doma, vidíš, že když je nevyužitý, tak je v posteli skvělý :)...ale doma by asi nevydržel, co? Koronaviru se také bojím, ale neblázním kvůli tomu. V práci nám řekli ať máme doma aspoň krabičku Paralenu a jíme vitamin C. Takže dlabeme kyselý zelí 100x jinak...no a nějak bude. Vitamin C jím denně už od října. Zásoby nedělám, nejsem cvok. Tak tu máme ten vysněný březen, tak doufám, že bude lépe...

bianka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Také je dobré, pokud nikam nejdete, přemílat v puse stroužek česneku. Nebo vůbec užívat hodně česneku a cibule. A vše co má céčka. A rada z tisku, na tlačítka ve výtahu sahat parátkem. :-) A ty důkladné mytí rukou, když se dorazí z venku, beru docela vážně.

Reklama

Přidat komentář