Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Kikina měla pravdu. Student tam pojede zbytečně. Zbytečně vyhozený prachy když už zná Kláru a Mišku a s Klárou nic nebude.Ta je zadaná. Blbá situace.

Radim (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

třeba tam sbalí jinou a Miška ostrouhá. Prý tam jezdí hodně Čechů. On je zoufalej a bez holky se upne na kohokoliv, kdo má pipku a je trochu hezkej v jeho věku. JInak Libore ,dost dobrý. Já bych to nedal.

Klára (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Libor před chvilkou odjel do Liberce a přijede k večeru a pak už pojedeme na letiště. Povalovali jsme se v pelíšku dlouho a včera se potichu propojili do pipinky až mi ji naplnil a až jsme nakonec usnuli a asi někdy v noci jsem se od něj otočila na druhou stranu. Ráno jsme spolu ještě čůrali a blbli ve sprše a bylo to takymoc fajn. Včera na chaloupce bylo pošmourno, ale nakrmili jsme ptáčky a nakonec jeli do Schandau se vykoupat a vysaunovat. Nikola byla s námi a hezky jsme si užili celé odpoledne. Venku jsme čůraly jen jednou cestou domů, ale taky rychle ,protože bylo chladno a tak jsme se nechtěly vystavovat větru.Tak jsme hodně tlačily a pipinky čůraly prudce a brzy to bylo hotový. Už je to takový hodně divný. Vůbec si nedokážu představit, že budu zítra někde daleko, a až v Africe. Nějak mi to nedochází. Miška mi ráno volala a doslova to prožívá se mnou. Je dost smutná a když mluvíme o té cestě hned bulí a moc by chtěla jet taky. Kdyby to neměla tak daleko věřím, že by přišla se na letiště rozloučit. Ani mi to moc dnes nejde psát jak jsem před tou cestou neklidná a natěšená zároveň. Prý je tam teď 30 stupnů tepla a jen málo bouřek a dešťů, no tak to si už nedokážu vůbec představit a moře prý má taky až ke 30 stupňům. Teta se domluvila s námi, že si Ťufíka vezme na starost a jednou denně ho sem přijde nakrmit a zkontrolovat dům jestli je vše vpořádku. Niki už zase otravuje, už má sbalený kufřík a já tedy taky, ale chce něco abychom ještě vyzkoumaly o Zanzibaru. Teda koukaly jsme na netu na fotky a je to nádhera. Trochu se bojím ,aby nespadlo letadlo a abysme nechytly tu blbou chřipku, ale my jsme zdravý český holky. Teda občas nám vychladne pipinka nebo tu chřipku dostaneme jako nedávno,ale nějak se nebojím nemoci. Jsem moc zvědavá jaké to všechno bude. Aby nám uteklo to čekání vezmu Nikolu a půjdeme po obědě za kamarádkou na chvíli.

Terka (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Čtu rozhovor s Liborem i Kláru a ikdyž by to mělo být pocitově schizofrenní tak to tak necítím. Libor je otevřený a mohla bych s třeba i trochu myslet, že si toho doktora z Moravy taky vymyslel,aby vytvořil fiktivní hovor. Tady moje intuice to taky vnímá , že ne a je to opravdu. A příběh holek, ten je dobře ,že pokračuje. Tak Holky šťastnou cestu! A ozvěte se!

Majka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Holky šťastnou cestu a krásně si to užijte. Budu se těšit,že nám napíšeš i odtamtud jestli to půjde.

Zdena (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

To je opravdu síla. Já jsem taky prožívala něco podobné. To povídání s Liborem má opravdu motiv a hloubku. Dost by mne zajímalo udělat takový rozhovor s Klárou až se vrátí.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 08:03)

Tohle je asi opravdový. Ten příběh mi dává hlubší význam,ale holky jsou Boží. Klárko ještě chrníš? Já se těším na tvé zážitky!

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 07:03)

Líbí se mi jak mladej čurá silný tlakem, rád na to kouknu.

georg (So, 29. 2. 2020 - 23:02)

To si opravdu někdo myslí, že vyprávění Klárky a ostatních přispívajících,je vymyšlené ?

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

Klárka se neozvala, asi si to rozdává s Liborem před odletem s výživným čůráním. Nebo,že bych se mýlil? Chtěl bych být Liborem,ale to bych byl pro ni trochu za horizontem.

Sedmnáctý (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

A já se přidávám k výzvě . (Táborsko)

Jarouš (So, 29. 2. 2020 - 21:02)

Kolik je tu holek,co se nebojí experimentovat a dát si před souloží parádní piss s ochutnávkou ?

Pavlína (So, 29. 2. 2020 - 20:02)

zajímavý kontrast. Mně to nijak neoslabuje vlastní děj a na druhou stranu jsem hrozně zvědavá na ty informace z rozhovoru Libora a Návštěvníka. Cítím z toho upřímnost a to je dobře. Bibino, takové zkoumání kapacity močáku jsem dělala jednou a měla jsem půl litru ale močák mně u toho už bolel když jsem to držela do poslední chvíle.

Bibi (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

Tak to jsem taky zvědavá kam to bude pokračovat. Včera jsem načůrala ráno 450 ml a ono je to každý den podobný. Asi taková kapacita mého močového měchýře, kdy už člověk musí rychle na záchod. Ráno jsem si to už neměřila. Ale asi stejný.

Bobina (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Mně taky zajímá motiv kluků co jim imponuje dívat se jak holka čůrá. Připadá mi to dost neslušný,takovou holku to obtěžuje a ponižuje. Doma v páru ať si dělají co chtějí. Manžel je na to ujetej minimálně , ale zase ho vzrušují černé punčochy s med v podbřišku na slízání.

Radim (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Zajímavé.

Pavlína (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Mám radost ,že jste tady! To napětí před cestou je normální. Já jsem vždycky taky nervózní a třeba špatně spím ten den než odjedu.

Klára (So, 29. 2. 2020 - 10:02)

Miška z toho byla opravdu smutná a schvilku mi do telefonu plakala, ale bere to nakonec dobře, ale bude se jí stýskat. Když to půjde tak budu i s ní v kontaktu po skype nebo tak, ale uvidíme. Libor to zjišťoval a prý signál na hotelech by měl být vpohodě a mimo asi složitě, ale já se jí i sem ráda ozvu. Bude asi hodně zážitků a já si to opravdu nedokážu moc vůůbec představit. Za to může hlavně Libor a já ho mám moc ráda.

Jana (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Ahojky opět všem a dobré ránko,trochu jsem to obrečela, když jsem zjistila že to není realita, celou dobu jsem si myslela že je to skutečné,ale jsem i ráda že to pokračuje dále,budu si myslet že jsem to nečetla, že je to jenom fikce, takže Klárko Nikolko, Libore a další...,moc mě těší že jste opět zpátky.už mi bylo po vás smutno až jsem měla z toho asi smutku, noční nehodu, teď jsem chtěla v týdnu vyzkoušet jaké to je se vyčůrat venku před někým,ale jelikož byl u nás silný vítr aji dneska,tak jsem to raději ani nezkoušela,na jednu stranu mě to láká,na druhou stranu jsem nervózní a pořád to odkládám,jako už chodím čůrat někdy venku i jak jdu ze školy, máme tady park,tak chodím do parku a jak čůrám,tak si krásně rozevřu svou pipinku a koukám jak krásně čůrám, někdy malým proudem, protože ji mám ještě malou, ještě jsem neměla tu možnost to s někým dělat, zatím si to dělám sama prstama,ale taky někdy velkým proudem,ale to je tím že chodím čůrat na poslední chvíli až ho mám úplně skoro plný, proto se mi někdy stávají ty noční nehody,bo mám malý močový měchýř.takže Klárko, pokračuj strašně se mi líbí jak popisuješ jak chodíš čůrat,Nikolka taky,jak se pelíškujete,jak čůráte a pod.mám vás ráda.příjemný vikend všem

Klára (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Dnes jsem se povalovaly s Nikolkou až do devíti hodin. Vydržely jsme spinkat celou noc a tak ségra ráno pospíchala na malou a hned jí to šlo jako o závod a mně taky. Měly jsme bříška plná a tak naše pipinky musely tu moč pustit rychle ven. To bylo kolem pátý a tak jsme se ještě zavrtaly do pelíšků a chrněly dál. Mamča ještě pojede do Liberce něco málo nakoupit. Já jí říkám,že ať neblbne,že asi máme všechno, spíš má taky cestovní horečku a tak pojedeme na chaloupku jen s Liborem po obědě a Nikolka to se uvidí. Nakrmíme ptáčky a snad pak už v březnu to bude lepší. Tady nám napadl trochu sníh a tam nahoře ho bude asi víc a tak bych byla smutná, kdyby jsme měly ptáčky nenakrmené. Minule jsme s Liborem pozorovali s poza okna krmítko a chodí sem sýkorky, pěnkavy, brhlíci, někdy i kos a strakapoud a jednou tam dokonce vlezla pro krmení i veverka. Už jsou na to zvyklí a když se objevíme u krmítka už čekají a pak se ani moc nebojí když třeba jdeme kolem. Koupat se asi dnes nepojedem a třeba jo, já opravdu nevím. Student je zamilovaný do Mišky a Miška ho ještě nepustila k setkání, ale komunikují spolu živě a dokonce mi řekl, že kdyby tohle věděl,že se stane, na Zanzibar by nejel,ale teď to zrušit by bylo za podmínek,že nedostane ani korunu zpátky a chtěl Mišku vyměnit za tu příbuznou ale mamča Mišku nepustí samotnou. Dokonce jsem s ní mluvila a byla trochu na vážkách,ale nkonec řekla,že ne a to i z finančních důvodů. Miška to asi obulila, ještě jsme si nevolaly, ale dokážu si představit, jak by to bylo skvělý a navíc Student by tam mohl s Miškou se více seznámit a oni jsou si opravdu sympatičtí a tak by mohlo být i víc než romantické posezení u moře. Mně je to taky moc líto, ale zase až se vrátíme, co nejdřív pojedeme za ní. My se vrátíme 12. března večer po 23. hodině. Libor bude mít auto zaparkované na letišti a tak hned vyrazíme domů do Mimoně a on ještě kousek do Liberce a nebo zůstane s námi a pojede až ráno. Miška mi volá, já o ní píšu.

Reklama

Přidat komentář