Reklama

Urinoterapie

simendly (Út, 12. 4. 2005 - 09:04)

Radko, ničín jste se mne nedotkla. Děkuji za odpovědi. Já jenom potřebuji povzbudit, že to po tom 1/2 roce nemám vzdát.

Vera (Út, 12. 4. 2005 - 08:04)

Radko,zajimalo by me,jak pijes urinu.Opravdu staci rano ze stredniho proudu,aniz bys ji odparovala? Ja jim take zdrave,maso a mlecne vyrobky vubec,ale chtela bych si take obcas pomoct od boleni v krku nebo si zlepsit plet.Tak jak na to ,porad.Diky.

Radka (Po, 11. 4. 2005 - 21:04)

Sheilo, pokud tu nechas Tvoji adresu, tak se ozvu.

Radka (Po, 11. 4. 2005 - 21:04)

Jak dlouho uzivam urinu? Ja ani nevim. Asi 6 let. Ale v mem zivote ma spis funkci doplnkovou. Ja mam celkove jiny zivotni styl nez vetsina lidi, takze nemam potrebu ji uzivat denne. Takze ji uzivam, kdyz me boli v krku nebo kdyz si chci zvlacnit pokozku nebo na otoky - treba, kdyz si zvrknu nohu. Tak asi tak.

Radka (Po, 11. 4. 2005 - 21:04)

Ted jsem si vsimla, ze mi vykate a ja vam tykala. Tak to se omlouvam, nejak na internetu automaticky tykam.

Radka (Po, 11. 4. 2005 - 21:04)

Simendly, reagovala jsem na Tvuj prispevek ze dne 10.4.2005, 17.15.52.Konkretne na vetu - Tolik chripek a vsech nemoci co se na mne nalepilo, jsem v zivote nezazila.Takze jsem Te chtela ujistit, ze se cistis. Doufam, ze jsem se Te necim nedotkla, protoze jestli ano, tak neumyslne.Ano, mam zkusenosti s urinou.

Sheila (Po, 11. 4. 2005 - 17:04)

Radko, mohla bys prosím napsat svůj email? Ráda bych se poradila o urinoterapii trošku do detajlů. Nejvíce mi dělá potíže ten jídelníček, napiš prosím, ráda s tebou pokecám přes mail. Díky moc!

simendly (Po, 11. 4. 2005 - 16:04)

Milá Radko, užíváte urinu? Jak dlouho? Nevím zda jste četla moje příspěvky všechny. Já si stěžuji, že ke mne žádné zhoršení nedorazilo. Připadá mi, že mám akorát ještě oslabenou imunitu. Nechci říct, že urinoterapie nezabírá, před každým ji budu do krve bránit. Akorát by mi pomohlo, kdyby jsem viděla výraznější odezvu, tak jak o tom všichni píšou. Já jsem od mládí takový spíš chcípák, anemická, hubená... Takže jsem čekala hrůzy a těšila jsem se na ně! Mimochodem, prášky neberu, ani paraleny, snažím se jíst zdravě. Ale jsem pěkný nervák. "tož počátek všeho"

Radka (Ne, 10. 4. 2005 - 22:04)

Omlouvam se za to mekke i na konci Tveho jmena.

Radka (Ne, 10. 4. 2005 - 22:04)

Simendli, prave, ze to u Tebe funguje dobre. Nejdriv musi byt hur, aby mohlo byt lip. Telo se proste zacalo cistit, ono vi nejlepe, co melo upravit jako prvni (upravila se stolice...), co musi opravit a vycistit potom. Takze to vypada, ze uz doslo na hlubsi cisteni a ted z Tebe jsou napr. nevylecene nemoci z detstvi nebo proste nemoci zalecene praskama, muze se zhorsit akne, muzes mit i dalsi problemy. Neznam Te osobne, takze nevim podrobnosti, ale pri detoxikaci organismu je to proste normalni. Telo se cisti, tak to musi jit nekudy ven (pres kuzi, pres stare nemoci....) Jinak doufam, ze ty chripky zase "nelecis" praskama, ale proste jen tou urinou, popripade pustama. Protoze jestli stale uzivas prasky, je to jen zacarovanej kruh, ze ktereho se nedostanes a nakonec by jsi mohla treba prohlasit, ze urinoterapie nefunguje. Je tezke Ti radit, protoze neznam Tvuj jidelnicek, Tvoje zvyklosti a vubec okolnosti. Ale podle toho, co jsi popsala, je to normalni cisteni tela. Tak se drz.

Sheila (Ne, 10. 4. 2005 - 19:04)

To chce konzultaci s odborníkem, takže bych být vámi za paní doktorkou Partykovou klidně i zajela, pokud má čas. Zkuste se s ní domluvit. Pokud já vím, tak urinoterapie, jako každá jiná terapie na každého působí jinak, na někoho nemusí působit vůbec, je to výjimečné, ale je to tak. Na někoho například vůbec nepůsobí některé léky, bylinky... je to různé a individuální. Ale zkuste tu konzultaci s paní doktorkou.

simendly (Ne, 10. 4. 2005 - 19:04)

To je právě ono. Já trpím od mládí na akné, takže jsem začínala obklady na kůži. Na mne to ale nezabíralo. Tak jsem začala s pitím. Pak jsem pila i větší dávky a stejně nic. Proto nevím jak dál a zda v tom vůbec pokračovat.

Sheila (Ne, 10. 4. 2005 - 18:04)

Já urinoterapii vnitřně zatím neužívala, teprve se na to připravuji očistami, zkoušela jsem terapii přes kůži a ta mi stav zhoršovala, to byla známka že se tělo čistí.

simendly (Ne, 10. 4. 2005 - 18:04)

Děkuji moc za odpověď. paní doktorce jsem psala, tak čekám na odpověď. Pak se samozřejmě podělím o informace.Za jakou dobu jste měla výsledky vy? A jaké?

Sheila (Ne, 10. 4. 2005 - 17:04)

Zřejmě děláš něco špatně, nebo se urinoterapií tvůj organismus tak oslabil, že jsi měla tolik chřipek. Zřejmě u tebe v těle musí urinoterapie dost pracovat, aby to nějak zvládla. Nevím, nejsem odborník, zeptej se doktorky Partykové, snad poradí...

simendly (Ne, 10. 4. 2005 - 17:04)

Zdá se, že zkušenosti máte. Já také. Ale jak je možné, že po 6 měsících pravidelného užívání u mne nedošlo k žádné změně. Žádné očišťování organizmu předem jsem neabsolvovala, z časových důvodů, proto jsem se docela bála bouřlivé reakci o jaké píše pan Cingroš, ale k ničemu nedošlo. A s urinoterapií jsem pochopitelně začala z důvodů zdravotních problémů. Ze začátku jsem byla nadšená, upravila se mi stolice a měla jsem pocit, že mne opravdu energeticky nabíjí, ale poslední dva měsíce byly rozčarování. Tolik chřipek a všech nemocí co se na mne nalepilo, jsem vživotě neměla. a jak dál?

Sheila (Ne, 10. 4. 2005 - 12:04)

Nejprve musíš pročistit svůj organismus klystýry, začít jíst dělenou a převážně vegetariánskou až veganskou stravu, pak můžeš začít s urinoterapií velmi pomalu a pročistit játra a ledviny. Očišťování jednotlivých orgánů najdeš popsané v knihách od pana Cingroše či od doktorky Partykové. Pokud ti jde o své zdraví skutečně, pokusíš se pro to udělat maximum. Urinoterapie nemůže ublížit tomu, kdo se jí věnuje a čistí své tělo. Ale začít s urinoterapií bez znalostí a s hodně zanešeným organismem a bez změny stravy je skutečně nebezpečné. Pokud jsi užívala antikoncepci, nevadí, hlavní je už ji neužívat! Hodně pít čisté vody a bylinky. Pročišťovat se, hýbat se, cvičit, ale nevyčerpávat se!

HELENA (Ne, 10. 4. 2005 - 10:04)

CHTĚLA BYCH VYZKOUŠET URINOTERAPII,ALE NEVÍM ZDA TO PRO ME NEBUDE NEBEZPEČNÉ.URINA OBSAHUJE ŽENSKÝ HORMON ESTROGEN,A JA JSEM UŽÍVALA ANTIKONCEPCI DIANE-35 A MĚLA JSEM HLUBOKOU ŽILNÍ TROMBOZU.MŮŽETE MI NĚKDO PORADIT.VYPADAVAJÍ MI VLASY A JSME Z TOHO NEŠTASTNÁ ,UŽ JSEM VYZKOUŠELA VŠECHNO.DÍKY MOC KDO PORADÍTE.

LENKA (Ne, 10. 4. 2005 - 10:04)

zdravím všechny,chtěla byh vyzkoušet urinoterapii,ale nevím zda mi to neubliží,protože čtu ,že to ovsahije žensky hormon estrogen.Když jsem užívala HA,

LENKA (Ne, 10. 4. 2005 - 10:04)

zdravím všechny,chtěla byh vyzkoušet urinoterapii,ale nevím zda mi to neubliží,protože čtu ,že to ovsahije žensky hormon estrogen.Když jsem užívala HA,

Reklama

Přidat komentář