Reklama

Urinoterapie

Dita (So, 9. 4. 2005 - 16:04)

ahoj Sheilo, dík za povzbuzení a radu. Tak to mě utěšilo, že mé beďary jsou jen přirozeným očišťovacím procesem. Taky moc chci jíst zdravě - a to už od gymplu, což je cca 10 let! - a stále se mi to nedaří. Asi problém vůle. Vždy pár dnů vydržím - poctivě si píši seznam, co vše jsem zkonzumovala - a pam mě to přijde jako smutný a omezený život a já se pustím do sušenek, bílého pčiva ... A pak mám výčitky, což mému zdraví a mé pleti rozhodně nepřidá a vše se opakuje znovu - zdravá strava, odhodlání... no a jídlo bez tatarky? Nepředstavitelné! Tak ti nevím, jak toto zvldádnu!? Ale zkouším to - s pravidelnými výpadky se do toho pouštím vždy znovu a znovu. Tak snad když se mi podaří prodloužit intervaly mezi nezdravou stravou, mohlo by si mé tělo navyknout ... Tak pa všem odhodlaným Dita

Broněk (Pá, 8. 4. 2005 - 14:04)

PROSÍM napište kdo víte nějaké další internetové adresy kde se dá najít, nebo přečíst ještě něco více o urinoterapii.Nebo kdo máte osobní zkušenosti z léčením nemoci pomocí urinoterapie.

Sheila (Čt, 7. 4. 2005 - 19:04)

Dito, taky chci začít s urinoterapií a ne a ne se naučit jíst dělenou a vegetariánskou stravu. Ale dnes jsem to vcelku zvládla. To že máš pleť jako puberťák znamená, že máš v těle mnoho škodlivin a urina je přes kůži tahá ven, měla bys vysadit antikoncepci, najet na zdravou stravu a začít s urinoterapií pořádně, až pak dosáhneš kýžených výsledků. Pročistit střevo klystýry, pít urinu a vyčistit játra citronem a olivovým olejem. Taky se na to chystám. S klystýry mám už bohaté zkušenosti a urina mi je velmi příjemná, takže mám štěstí, jen ta strava je kámen úrazu, ach jo, trošku mi to dělá zmatek v žaludku i v duši... některá jídla musím hodně zapíjet, abych se nepozvracela, to je síla... byla jsem zvyklá vše jíst s kečupem a tatarkou. To bude boj! Ale chci to dokázat a věřím, že to dokážu! Já to dokážu! :o)))) musím se takhle povzbuzovat :o))

Dita (Čt, 7. 4. 2005 - 11:04)

ahoj holky :) Tak koukám, že nejsem jediná, kdo má problém se stravou. Chtěla bych také využít léčivé vlastnosti uriny, ale nejde mi právě ta zdravá strava. Navic užívám HA a tak jsem se zatím neodhodlala k vnitřnímu užívání uriny. Pevně však věřím v její účinky! :) Chtěla jsem ji tedy aplikovat alespoň zevně - k ošetření pokožky - ale nevím, nevím. Asi po měsící aplikování mám pěkně pubertální vzhled (samý beďar!). Nevím, zda to může být tou stravou, či HA? Co myslíte? Nebo že by se pleť čistila a když vydržím, tak to bude ok? dík za názory :) a hodně úspěchu s alternativní léčbou!

simendly (So, 2. 4. 2005 - 15:04)

Je to jenom o stravě, musíš ji upravit. Pro začátek skus jíst naposled do 18.00 a pak už jenom ovoce, uvidíš ráno.

Jitka (Pá, 25. 3. 2005 - 20:03)

Sissi,tak to jsi můj člověk :o) Ráda bych si s Tebou vyměňovala povzbuzující maily, nápady, rady, moudra....a taky mě zajímá, z jakého důvodu se vlastně o urinoterapii a zdravou stravu zajímáš. Tak pokud budeš chtít, tak napiš na albi.vs"seznam.cz Budu fakt ráda.

Sissi (Pá, 25. 3. 2005 - 19:03)

Jitko, tak to jsi na tom téměř stejně jako já :o) Já měřím 167cm a teď vážím 49kg. Jinak s váhou pořád zápolím, jím samá tučná jídla ( všechno na smetaně, na másle, se sýrem, ...) a váhu si tím držím, ale jakmile začnu jíst zeleninu, ovoce, saláty a zdravou stravu, hned jde váha dolů a je to na mně vidět a nelíbí se mi to. Zkrátka moc hubená se necítím dobře, těch 49kg mi ještě vyhovuje, ale pár kilo navíc by mi neuškodilo. A teď kvůli mému zdravotnímu problému bych měla jíst jen zdravou stravu a je to problém. Zkoušela jsem to, ale opravdu jsem se točila jen kolem myšlenek na jídlo a na to taky nemám čas :( Takže jsem vždycky sáhla po rohlíku s paštikou, který rychle zasytí a nemusím ho žvýkat hodinu a přemýšlet nad ním. Zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by mi poradil jak jíst co nejzdravěji a nehubnout. Je to začarovaný kruh. Ale píšu si teď výtahy z knížek o urinoterapii, dělené stravě a vegetariánské stravě a chci se motivovat a zvládnout to. Prý přejít na zdravou stravu trvá 6 měsíců, to je krutá zkouška pevné vůle ( kterou nemám ). Kdybych na to alespoň měla víc času. Někdy mám dny, kdy bych s jídlem nejradši praštila a jen pila čistou vodu. Pořád jen honba za jídlem :o)Tak zdravé stravě zdar :o)

Jitka (Pá, 25. 3. 2005 - 16:03)

Sissi,tak stejný problém mám i já. Nerada bych zhubla (vážím 48kg na 168cm), ale ráda bych se stravovala zdravěji než doteď, nějak nemám odvahu s tím začít, mám pocit, že moje "starosti" by byly jen o jídle a já se musím starat o svého malého syna. Můj problém také je, že vaření je pro mě spíš utrpením než radostí. Potřebovala bych nějakého učitele, rádce. Pokud někoho seženeš, dej mi vědět. Dík.

Sissi (Ne, 20. 3. 2005 - 17:03)

Předmět: JÍDELNÍČEK PŘI URINOTERAPII - zaplatím za pomoc! Autor: Sissi Datum: 17.3. 2005 19:14:24 Potřebuju začít s urinoterapií a největší problém mi dělá jídlo. Absolutně mi nejde přejít na zdravou stravu, neznám žádné dobré recepty abych u toho vydržela a celý den si připravovala jídlo tak, abych nehubla, byla sytá, chutnalo mi to a dalo se to sloučit s čištěním a detoxikací těla a s urinoterapií.Pravidla u urinoterapie jsou docela přísná a chci to dodržet přesně. Ale nejde mi to. Nejvíc mi chutnají různé kaše. Jinak po zdravé stravě hned hubnu a jsem už takhle hubená jako plot. Kdyby si někdo dal tu práci a sestavil mi chutný, vyvážený jídelníček ( nejlépe složený z dobrých zdravých kaší a z dělené vegetariánské stravy ), jsem ochotna za to zaplatit. Třeba za jídelníček na jeden měsíc, denně 5 až 6 jídel. Ale chtěla bych to od někoho, kdo se trošku vyzná a stravuje se tak. Díky moc!

Tara (Pá, 18. 3. 2005 - 23:03)

Potřebuji poradit jak na návaly a všechny problémy v době přechodu, nic zatím neberu, vyzkoušené mám jen přírodní prostředky, ale moc nezabírají. Dík.

Petr (Čt, 10. 3. 2005 - 09:03)

Zkoušel jsem po delší psychické i fyzické přípravě pít urinu, ale málem jsem se pozvracel. Byla to strašná chuť, trochu nakyslá ale hlavně šíleně slaná, byla slaná jako mořská voda. Je to normální, že mám tak nechutnou moč, nebo to něco znamená???

Alena (Út, 1. 3. 2005 - 10:03)

Je to na těch stránkách. Přednáška 2.4.2005 v rámci esoterického festivalu 11-12 hod. ctirad.hemetik"triumf.cz

Soňa (Po, 28. 2. 2005 - 14:02)

Kdy bude mít prosím paní doktorka Partyková přednášku a kde? Ráda bych se jí zúčastnila, na stránkách jsem datum nenašla. Díky

Alena (Po, 28. 2. 2005 - 14:02)

Najdi si www.sweb.cz/urinoterapie/urinoterapie2.htm. Paní doktorka Partiková podává fundovaný výklad. Navíc bude mít přednášku.

Sisa (Po, 28. 2. 2005 - 13:02)

Prosím, kdo má velmi dobré zkušenosti s urinoterapií a vyzná se, potřebovala bych osobní konzultaci, možná i konzultaci přes email, děkuji moc!

Hannah (So, 26. 2. 2005 - 14:02)

Chtěla bych se zeptat jak začít s urinoterapií. Přečetla jsem si pár knížek o této terapii a zdá se mi to moc složité. Takto složitě si nejprve pročistit organismus, to bych nezvládla vzhledem ke své vytíženosti. Stačí si vyčistit hlavně střeva a pak nastolit zdravou stravu a pít urinu? Budu ráda když poradí někdo zasvěcený, díky.

Lilly (So, 26. 2. 2005 - 12:02)

Může urinoterapie vyléčit endometriózu? Prosím poraďte, jsem nešťastná...

karmena (Út, 22. 2. 2005 - 22:02)

moze urina aj uskodit?

Sheila (Ne, 20. 2. 2005 - 15:02)

Darjo, kup si nějaké knížky o syrové a dělené stravě a k tomu knížky o urinoterapii a tam se dozvíš vše. Já si myslím, že urinoterapie by mohla virtiligo úplně vyléčit, ale taky nemusela, každopádně to můžeš zkusit, je to velmi účinná terapie, ale vyžaduje přípravu!

Darja (Ne, 20. 2. 2005 - 15:02)

Mám dotaz, zda má někdo zkušenosti s urinou, mám vitiligo( bílé pigmentové skvrny na kůži) zabrání nebo aspoň omezí jeho rozšiřování? Díky

Reklama

Přidat komentář