Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

doplnění (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Heterosexuální vztahy pevnější samy o sobě nejsou. Jde hlavně o to, že když mají společné děti, společný byt, společné jmění manželů, tak rozvod není jen tak říct ahoj, čau, já jdu. Gay gayovi to může říct, stejně jako nesezdaný kluk nesezdané holce. Ale v manželství není už tak jednoduché říct, ahoj, já mizím. Jsou tu společné děti, které nesou tvé geny, nemůžeš jim jen tak říct, já padám, děcka... a co s barákem? A co s autem? A bude dál platit hypotéku apod? Dále ti je stále stigma rozvodu. I když už většina populace není věřící, tak ani u nevěřících, není rozvod něco, čím by se chtěli chlubit... Takže jsou tu jisté důvody pro udržení manželství. Už to není tak jako kdysi, že manželství bylo posvátné a dalo se odejít jen úmrtím jednoho z nich. Už je to rozvolněnější, ostatně 50% manželství se rozvádí, ale pořád tu ještě jsou důvody, které manželství drží pohromadě.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Nevím, nevím, na rakouském netdoktorovi se do mě pustil jeden šedesátiletý vopižlanec, s nickem Bremer, a ten se tam honosil tím, že měl za svůj život přes 600 sexuálních partnerů, prý jenom vopižlaných, přírodní muži ho vůbec nezajímali. Chtěl bych teda vidět heteroše, který by se chlubil tím, že měl za svůj život přes 600 sexuálních partnerek. Myslím si, že takovému, i kdyby měl majetek Billa Gatese, by se každá normální žena vyhýbala obloukem-----------------kdysi jsem viděl v ČT jednoho mladého gay, který se tam honosil, že takto řádí a střídá partnery denodenně, tvrdil, že je z toho tak přežraný a aby se odreagoval, tak musí jednou za čtrnáct dní udělat změnu a pořádně si užít sex se ženou. Holt, lidé jsou různé, jak dí klasik.

tohle jsi psala (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Ale byla jsi tady, nezakryješ, že jsi psala to o mimě, že nevíš jestli to byla či nebyla ona...

Touha (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Pánové, pánové, několik dní jsem tady nebyla a koukám, že řádí nejen Falešná Touha ale i Falešná mima. Vy jste tedy čísla :)))

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Zde: "Vyšetřovali jsme vraždu, kdy manželka zabila svého muže nožem. Pak jí to bylo líto a nechtěla o něj přijít, tak zavolala záchranku. Někdo se chce zase těla zbavit. Jiná žena, která zabila svého muže, tělo ukryla do jímky a zahrabala jej hnojem, aby zmátla policejní psy. Poté nahlásila pohřešování manžela."

htt-----ps://www.lid-----ovky.cz/domov/duvodem-k-vrazde-muze-byt-i-hadka-pri-splaceni-hypoteky-podotyka-kriminalistka-radi-lidem-at-se-nepr

Sociolog (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

!Takže nejčastější vražednou zbraní u vražd z osobních důvodů jsou nože?
Ano, dalo by se to tak říct. Kuchyň je skutečně nejrizikovějším místem k hádce."

htt----ps://www.lido-----vky.cz/domov/duvodem-k-vrazde-muze-byt-i-hadka-pri-splaceni-hypoteky-podotyka-kriminalistka-radi-lidem-at-se-nepr

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 13:02)

Do kuchyně proto raději nechodit. To raději na oběd do hospody, je to bezpečnější.

Sociolog (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

tady: "Častým důvodem takových vražd je vyústění dlouhodobých partnerských vztahů, kdy člověk už neovládá své emoce. Lidé vraždí kvůli milostným vztahům, chtějí tím vyřešit partnerské neshody. I špatná finanční situace v rodině může být důvodem vraždy. Lidé si dnes půjčují, chtějí mít vše hned, splácejí hypotéku a auto, pak se hádají a vypjatá hádka může skončit tragédií. Nebo když se k tomu všemu třeba ještě přidá ztráta práce, situace jim přijde bezvýchodná."

Zdroj: htt------ps://www.lido----vky.cz/domov/duvodem-k-vrazde-muze-byt-i-hadka-pri-splaceni-hypoteky-podotyka-kriminalistka-radi-lidem-at-se-nepr.

Sociolog (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Myslím si, že když byste přepočítali počet dluhodobých vztahů gayů a heteráků na zastoupení v populaci, tak vraždy budou víc mezi heteráky. To je ovšem opět vliv jiného napětí mezi mužem a ženou než mezi dvěma ženami či dvěma muži. I když muži mají víc testosteronu, takže by člověk čekal dva kohouty na jednom smetišti, ale takhle to u nich asi nefunguje, protože jeden bude dominatnější a druhé méně. Navíc nevíme, jestli průměrný gay nemá o něco méně testosteronu než heterák. Ale ve vztahu často vraždí žena a ta nemá víc testosteronu než muž, naopak má méně. A přesto zavraždí. Někdy v sebeobraně.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 08:02)

Už ani v noci nespím. Vypisuji tady nonstop. Rozjela se mi psychóza. K tomu obezita, alkoholismus, jedna ledvinka to nezvládne. Mám to za pár. Počkám vás na druhém břehu.

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Fejkařský skřete, žel já trpím těžkou nespavostí, to ale nemám z pití ale z toho, že jsem dělal samé noční šichty a civění na obrazovku kompu. Proto chodím v Německu k odborníkovi ----somnitologovi, MUDr Ctiradu Bastlovi, takže tvé blábolení je liché

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

A kozlíkové kapky znáš?

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 04:02)

Svatý Augustin odmítal odvozování času od pohybu nebeských těles, neboť i ta byla stvořena Bohem a jsou jím ovládána (Bůh zastavil slunce, aby Jozue vyhrál bitvu). Čas je mírou pohybu a změn, které jsou vlastní všem „stvořeným“ věcem. Proto čas neexistoval před stvořením světa, ale Bůh jej vytvořil zároveň s věcmi jako míru jejich změny.

Rakato (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Bůh sem, bůh tam. Když naposledy přišel a pohnul křížem, farář Toufar to škaredě odnesl. Takže budeme s tím bohem opatrní - lepší je, když se neukazuje.

luci (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Hlavně neprojevuje , ještě ho nikdo neviděl . Je to s ním jako s paní Colombovou .

Antabus (St, 26. 2. 2020 - 01:02)

Beethoven samozřejmě, to víte, ty mobily, tak ahoj :)

Antabus (St, 26. 2. 2020 - 01:02)

Bethoven složil písničku pro Elišku, já pro Tondu Vlase:

https://www.youtube.com/watch?v=bQkXEjqDgj0 Tak zatím a někdy :) ))) letím do Číny, není čas, tak za čas asi (pokud nechytnu koronavir nebo to není celé matrix atd.)

Tonda Vlas (St, 26. 2. 2020 - 04:02)

skřete, nick Zombie ti tu štymoval nejlépe.

Toť (St, 26. 2. 2020 - 01:02)

No ale Rakato aspoň nemá tu obřízku, toť

co s nimi (Út, 25. 2. 2020 - 22:02)

Jojo, jsou to staří impotenti Rakato a Tonda

Reklama

Přidat komentář