Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Multinicku, jsi zhrzený, že mě nezajímá tvoje exhibování.

Gréta vs Naomi (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Gréta vs Naomi - myslíte, že si to rozdají v bahně? " Do boje se pouští Antigreta. Klimatičtí skeptici z amerického think tanku našli svoji hvězdu"

Zdroj: htt-----ps://www.lid-----ovky.cz/svet/jak-porazit-fenomen-greta-americky-think-tank-nasel-mladou-konzervativni-anti-gretu

Rakato (Út, 25. 2. 2020 - 16:02)

Na rozdíl od Gréty je Němka Maomi normální. I když s ne-vlivem člověka na klima nemá pravdu.

Tonda Vlas (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Foldyna je pravoslav. Má vystudovanou pravoslavnou teologii.

Foldyna (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

„Rodina pro mě je základ státu, konzervativní pohled, že rodina je muž a žena, nikoliv dvě ženy a tři jezevčíci, to není rodina. Nebo že si tři chlápkové půjdou do speciální chemické laboratoře koupit dítě. To je prostě nesmysl, který se tady někdo snaží někomu vnutit,“ objasnil bývalý poslanec ČSSD své postoje."

aha (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Tak proto měl Havel blbý spaní

mima (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

To mi jako chceš říct, že toho člověka co tady píše pod jiným nicky v noci, chces přirovnat k lékaři, hasiči, či četníkovi? .......Tak ještě jednou, slušný člověk, který nemusí v nocí do práce, nemá žádnou povinnost tak v noci v jednu hodinu spí. I spánek spravedlivého je požehnáním od Boha. A pokud někdo noční čas využívá pro špatnost, pak se ztotožňuje z těmito nočními zvířecími půdy. Hřích musíš nazvat hříchem. ........Teď jsi mě Jirko překvapil, ty co mě obviňujes z cukrování....

Rakato (Út, 25. 2. 2020 - 16:02)

A navíc trpí hříchem chtíče.

Jirka (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Právě proto, že šlo zase o cukrování, tak proto jsem se ozval. Šlo o naivní černobílý pohled, že kdo v noci nespí, je zlý. Člověk nemusí v noci ani spát, ani pracovat a nemusí dělat nic zlého. Nemusí jít hned o krysu apod.

mima (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Já jsem kde psala, že se to všech týká. To ty tady píšeš. Vždyť i já v noci například cestují a pak bych byla i proti sobě. A pokud čteš Bibli,tak i Pavel píše k Tesalonickým..... spáči spí v noci, v noci se opíjejí opilci...my ale patříme dni..... což mě těší, že Pavel taký cukruje :-) Jirko moje myšlenka byla, že v noci ve tmě, se vždy dějí ty největší zvěrstva. Synové noci, temnoty v té době nejvíce pracují...... I ten Jidáš pracoval ve tmě v noci ....." Co děláš , dělej rychle, řekl mu Ježíš" ...... Jidáš vzal to sousto a hned výšel ven. Byla noc....tak se píše u Jana. Zvláštní, že není opomenuto, že byla tehdy noc. A kdy přichází Jidáš zatknout Ježíše ? V noci s lucernami, pochodněmi.....

Rakato (Út, 25. 2. 2020 - 16:02)

Nesouhlasím s tím, aby nám jakýsi Pavel ze starověku vykládal, že máme žít ve dne, a v noci spát. Já si spím, kdy chci, a nikdo mi do toho nebude házet vidle. -------------------------------------------------- Na druhou stranu lékaři říkají, že je dobré dodržovat životní rytmus a spát v noci, že to je pro organismus lepší. Každého volba. ----------------------------------------
Synové noci? Ano, jsou to i zloději a lumpové, kteří se v noci plíží po ulicích a dělají kriminalitu. Ale nejvíce se označení "synové noci" hodí na negry, to je jisté. Bůh je označil černou barvou a věděl proč - abychom si na ně dali pozor.

sardanapal* (Út, 25. 2. 2020 - 17:02)

Ano , známý výrok p. Presidenta

Jirka (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

Pavel nijak necukruje, ale mluví obrazně. Jinak vůbec není pravda, že ty nejhorší věci se dějí v noci. Za bílého dne se dějí zrovna tak zlé věci. Nemůžeš to brát doslovně, ale jako podobenství, co člověku má pomoci pochopit.

tojo (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Proto tu byl Tonda a Rakato, krysy a špína :)

Aha (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Potrefená husa se vždy ozve.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 09:02)

JEHOVISTÉ NEPATŘÍ NA DOKTORKU

julie (Út, 25. 2. 2020 - 08:02)

dobry den chtela jsem se zeptat kdyz je nekdo clenem Jehova muze se rozvest?

Tonda Vlas (Út, 25. 2. 2020 - 07:02)

Odkdy se píše mima s velkým M?

mima (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Tony a taky v 1.31 jsem sladce spala a Touha určitě v 1.32 ( to byla rychlovka ) taky. V noci vylézají z dír jen krysy, škorpioni, vrazí, zloději.....slušní lidé sladce spí.

Jirka (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

1:52 jak se dívám, kravko.

Reklama

Přidat komentář