Reklama

Sex s tchyní

Vašek (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

No já bych sex s tchyní nikdy neměl. Přece jen jsem na mladší. Já má zrovna tchýni protivnou. Jednou byla u nás na návštěvě asi týden. By zrovna pátek večer a já s vrátil z hospody. Tedy ne úplně střízlivý a tchýně se do mě zhurta pustila. Naštval jsem se a nařezal jí ne holou. Sex ale nebyl. Od té doby je klid. Manželce jsem o tom incidentu řekl až po letech a ona se jen smála, že jí to patří, neboť jí v dětství hodně řezala. Ona se asi bojí, abych oo tom nemluvil, tak se ke mě chová pořád pěkně. Na druhou stranu na svůj věk má holý zadek celkem pěkný, o něco naducanější než její dcera a bylo to tedy pro mě vzrušující.

??? (Po, 15. 5. 2017 - 13:05)

Netlač na pilu! Musí si to nechat projít piliňákem a musí si myslet, že to chce ona a né ty. Musí se jí zdát, že o všem rozhoduje ona a jinak ti couvne. Jenom tak naznač a nech jí dojít dva tři dny a ona dojde jak brambor v páře! Nesmí mít pocit, že na ní tlačíš!

Pavel (Po, 15. 5. 2017 - 12:05)

Tak jsem dnes zkusil po ní vyjet a pomalu jsem se sunul po níže do rozkroku. Ale když už jsem tam byl tak řekla hele nech toho. Normálně si jinak nechá sahat na kozy zadek, libame se. Nechtěl jsem ale na ni naléhat. Tak uvidíme, normálně jsem se s ní potom bavil, a když jsem odcházel tak jsme se políbili a usmála se. Ale nevím co ž toho bude, jestli do budoucna poleví.

Pavel (Pá, 28. 4. 2017 - 15:04)

Cau Patriku, predpokladam, ze...Neser se do toho, prostě to občas chce projet rákosí

? (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Nenech je moc rozkoukat! Poslouchat se musí! Jinak si tě obtočej kolem prstu a přestanou poslouchat!

jíra (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Souhlas! Když přestane...Já je nebiju , ubytuji , stravuji a dost . A žádné tohle nechci ! Co povím , musí udélat.Když ne , jede.

? (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Souhlas! Když přestane vyhovovat tak jedině vyměnit! Lásku si musí každá zasloužit. Musíš s ní zacházet jako s máslem! Ztlouct a dát vychladnout do sklepa!

jíra (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Tak jí za něco vyměň...Ještě ji používám , nejdřív musím najít nějakou novou .Ty nad 50 jsou nejlepší.

? (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

Tak jí za něco vyměň třeba za basu píva!

jíra (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Když bude uspokojená tak...Já bych jí bral, mám tu jednu už rok, ale už mně nebaví.

Bejk (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Když bude uspokojená tak bude i hodná a bude ti podstrojovat. Tak se snaž!

jíra (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Když to nepráskla doteď ,...Ja ji ubytuji, jestli bude hodná- Tábor.

Jan (Čt, 27. 4. 2017 - 17:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy...Pokud je její dcera lepší a pěknější máš pravdu !
Ale tady je situace, když dcera u sexu je nula nic, pěkná je na své roky ale matinka je pořádný kus samice.Starší ženy mají i větší prsa a velkou zkušennost která se u mladé musí naučit! To je ten hlavní problém proč zeťáci šukají své pěkné a zachovalé tchýně!! To si nepléct!

? (Čt, 27. 4. 2017 - 16:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy...Třeba večer ohlásí, že se potřebuje vykoupat. A protože byla neděle dopoledne :-)

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

... tak to je jistý a průser! A obávám se že to tak nakonec i dopadne. :-( Těch vymatlanejch debilů je stále moc, a je jich i plnej Brusel. Když jsem viděl jak ti cizí kokoti nadávali Orbánovi ... chtělo se mi vážně zvracet. Nejradši bych takové chytil za prdel a prohodil ven oknem.

já su úchyl a k (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Ten Macron je nebezpečná všehoschopná figura. Chová se jak psychopat a z očí mu úchylárna přímo kouká. Pokud je pravda, že je homosexuál, který to ještě navíc maskuje gerontofilií – tak Francii čekají zajímavé neradostné časy. No a když se tenhle Macron spřáhne s dalšími psychopaty jako Schulz nebo Makrela – tak budou neradostné časy čekat celou Evropu.

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

:-D Tak tak.

Takže ona se šla podívat na kačenu a tu svojí její kačenu ti přišla ukázat. :-D Tak to je dobrý!

Evžen (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy neměl, ale na druhou stranu, v rodině mé ženy nebyla nahota tabu. Jelikož zatím bydlíme ve stejném bytě, než si postavíme vlastní, tak jsem svědkem, toho co u nás doma běžné nebylo. Tchýně se nijak neostýchá, bere mě, že patřím do rodiny. Třeba večer ohlásí, že se potřebuje vykoupat. A protože byla neděle dopoledne a pekla kachnu v troubě, tak si potřebovala odskočit podívat, jestli je vše OK. Svlíkla se do naha už v ložnici a vzala to přes kuchyni, kde se podívala zcela nahá, jak se kachna peče, bez ohledu na to že já tam jsem. Prostě se přede mnou nestydí být nahá, ale že bych s ní chtěl sexovat, to ne, Mám k tomu přece svou ženu, její dceru, která je mnohem hezčí a mladší.

kluk (St, 26. 4. 2017 - 15:04)

Admine, můžeš mi nějak zkusit vysvětlit, proč mažeš můj slušný příspěvek - o tom, že tady na ty diskuse píše jeden ouchyla - a ty dobytčárny tady necháš?
Si ho přitom mastíš nebo co?

Jinak máme vše zkopírované a nemáme problém to uveřejnit v mediích.

Blééé (St, 26. 4. 2017 - 10:04)

Ta moje už to neřekne taky! Dva metry poctivé hlíny a deska 20 cm ze žuly jí rozhodně nic vykecat neumožní!

Reklama

Přidat komentář