Reklama

Je orální sex nevěra ?

Návštěvník (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

On asi myslel do budoucnosti, když nebude s tím z party prcalů celý život. Klidně si ta dívka normálního kluka najít může, ale někde daleko od party prcalů, kde tu partu neznají a přetrhat s prcaly všechny styky, jinak by to tomu novému normálnímu mohlo vadit.

Petra 2002 (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

A tak zasunovat do mě můžou, ale líbat ne?

Návštěvník (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

Jestli ti ho zasune do vaginy , nebo do úst bez souhlasu tvého partnera , je to nevěra .

Petra 2002 (Po, 29. 6. 2020 - 08:06)

Stalo se, klukům ho vykouřím a zásuny už taky byly když jsem byla sama, ale i před mým klukem. Ten vše v klídku sledoval při líbání a dráždění rukou mé spolužačky a nakonec ji to udělal taky. Oba to tak nebereme a takhle se bavíme, jestli někoho ulovíme a ošukáme. Kecy o nevěře nás neberou.

ZM (Po, 29. 6. 2020 - 18:06)

Na střední jsem taky podobnou potkal, postavili jsme se do kruhu a postupně nám všem vykouřila. Byla skvělá dračice. I holkám vylízala. Kdo z kluků chtěl, tak ten zasunul, v pohodě mu vyhověla. Dal jsem si za úkol ji sbalit a povedlo se, chodil jsem s ní až do konce školy. To, že to dělala s jinými jsem neřešil, byla v sexu moc dobrá, tak proč si to kazit nějakým staromódním názorem s nevěrou. Rozešli jsme se chvíli po konci školy, protože jsem odjel na dva roky do Francie. Škoda. Občas se potkáme a pokecáme o těch krásných časech.

Zdenda (Ne, 28. 6. 2020 - 21:06)

A co je nevěrného na líbání? Holky líbám běžně i s jazykem a to jako vadí? Zajímavé teda, že moje holka nezasáhne. Je mi 16, ale problém nikde nevidím.

Kevin (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

Je mi něco přes 17 a lížu ji mí holce a i jiným a oni mi ho i vykouří a co je na tom špatné? Zasouvám do mí holky i do jejích kamarádek, proč by ne, když to chtějí a mí holce to nevadí. Jen se tak bavíme a proč nemít 4 holky? Dělá mi to dobře a jim taky. Nevěra je co? Nějaký prastarý nesmysl, který někteří chtějí stále dodržovat?

M (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Hem přijde mi, žre moc lidí zatím sou jen mladež.
Co je podle vás nevěra?
Chápu stereotip je špatná věc, ale řešit to, že pudu vylížat jinou?
Neřeknu nechat sáhnout ale orál či zásun dle mě už je nevěra.

Jenda (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Že by se ozval nějaký důchodce? Jen se prohodíme a ochutnáme jinou. Co na tom řešit? Nejlepší je, když ta moje holka přitáhne jinou holku a musím stíhat udělat obě.

Návštěvník (Po, 13. 4. 2020 - 16:04)

Jako nevěru snad ne, to jen když ho zasunu, tak jo. V létě jsem(18) vzal na chatu s mojí holkou(17) i kámoše(18) a nakonec se to vyvinulo tak, že jsme ji to udělali oba společně, myslím ošukání a od té doby nám podrží oběma. Po pravdě nás k tomu dost provokovala a kouřila nás oba a potom už další krok jen následoval. Kdyby se ji to nelíbilo, tak to asi nedělá. Teď nevím, jestli to nebyla chyba ho brát taky.

H (Ne, 5. 4. 2020 - 15:04)

Nikdy jsem to jako nevěru nebral. Lepší je se na vše vykašlat a bavit se. Svátek a narozky teprv jsou hromadné orgie všech mých kámarádek a kamarádů. A když už máš trochu v sobě, tak je ti to buď jedno a nebo jsi debil. U nás je to jedna z možností, jak to dělat s jinou bez nějakých výčitek a rozchodů. Kterou si vytočíš, s tou jdeš a je to. Bez keců a bez výčitek. Nakonec se to stejně zvrhne tak, že se to střídá podle chuti a počty taky nikdo nehlídá. A kdo s kým spí je taky už jedno. Probuzení je teda sranda, když potom vidíme kdo s kým byl. Přespává se v místě oslavy a domů se jde další den odpoledne nebo i k večeru. Už se to i protáhlo do dalšího dne. A abych nezapomněl, dobré jsou akce na horách, obzvlášť na silvestra. Sjedeme se po vánocích a odjíždíme tak 2 dny po.

Standa (Ne, 29. 3. 2020 - 17:03)

Tak jsme stále zalezlí doma, nikdo z nás nechodí do práce, jen se dojde na nákup. A tak si to pěkně užíváme s holkama. Chtělo by to nějaké hry. To, že se všelijak prohazujeme je běžné už dávno, zkoušíme všelijaké polohy, koukáme na P a podle toho také něco zkoušíme. Holky se zabaví i spolu, tak to zatím přežíváme.

Jirka. (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

Při té mizérii dobrá zábava.

Lenča (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Orál jsem nikdy nebrala jako nevěru. Kouřím ho jak mému klukovi, tak i jiným u nás v okolí a oni mi ji také vylížou na oplátku. Kouřila jsem ho klukovi před jeho holkou a ta jen prohlásila, jestli jsem se nespletla. Tak jsem ji řekla, ať to udělá tomu mému a nebo si nějakého volného vybere a pokračovala dál. Tak to udělala tomu mému klukovi a myslela si asi jak mě naštve, ale já ji místo toho schválně pochválila, že se mu věnovala a že jsem ráda že ho udělala. Koukala a asi pochopila, že u mě nepochodí a staly se z nás velké kamarádky.

Jirka S. (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

A jak to teď "jede" na Větrníku (resp. jelo před karantenou)? Za mých časů se tam občas provozovaly společné sprchy - tak by mě zajímalo, kam až doba pokročila...

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 01:03)

Nevěra není až tak sexuální problém, ale spíše psychologický. Jsem skoro padesát let ženat a nevěry jsme "jako" neviděli. Manželka určitě zahýbala více, já jsem spíše onanista, ale manželství drželo po hromadě a děti jsme řádně vychovali. Soulož je spojena s možným oplodněním, orál nikoli. když byla manželka se ženou, vůbec mi to nevadilo. Byl to jen orál. S muži to bylo horší, ale děti jsou určitě jen moje. Tak jako tak nevěrou se to stává, když vás partner chce opustit, kvůli jinému a to se nestalo. Jinak orál zbožňuji a to i doma.

Standa (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Konečně rozumný názor. Když se máme rádi, tak proč vše svazovat nějakými předpisy? Proč si neužívat života? Když na to přítelkyně a nebo já dostaneme chuť a ten druhý ji nemá a nebo nemůže, tak kamarád nebo kamarádka prostě pomůže. Řešit nějaký orál nebo soulož je nesmysl. A nakonec je krásné být v posteli obložen aspoň dvěma ženami a nebo když přítelkyni obložíme dva a před tím ji utaháme a uděláme dobře. Když příjdu v noci z práce, tak přítelkyně má u sebe kamarádku a nebo kamaráda a spokojeně spí. Tiše zalezu k nim na připravené místo a dopoledne po probuzení si to rozdám s tou kamarádkou, protože přítelkyně je v práci. Prostě žádné nervy a omezování. Tak jsme si to zavedli a tak nám to pěkně funguje.

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 23:03)

Jen si dej bacha aby nedošlo k početí. To už je jiný level.

Standa (Pá, 27. 3. 2020 - 18:03)

Tak stát se může cokoli, protože ochranu práškama nechávám na nich. Přítelkyni by to nevadilo a kamarádce taky ne, jen by se přestěhovala k nám. Už k nám stejně spíš patří a víkendy i celý týden tráví u nás a můj kamarád většinou taky. Ten toká hlavně kolen sestry přítelkyně, ale oba to stříkáme do všech třech. Která je po ruce, tak ho tam má. Zatím nám to tak vyhovuje a co bude dál, uvidím. Byl bych rád, aby nám to tak vydrželo. V tuto dobu jsou všichni nastěhovaní u nás a moc nevycházíme a tak nám zbývá kupa času na příjemné aktivity. Snad nepropukne ponorková nemoc. Je to taková zkouška, jak by nám to fungovalo spolu. Holky mají takovou vychytávku, aby se nemusely neustále svlékat, tak mají udělanou v rozkroku u džín menší díru a chodí na ostro. K tomu jen mikina na zip na holé tělo. Ulehčuje to celou akci se zásunem, protože mě stačí mít rozepnutý poklopec. Sice džíny trochu namočíme, ale přes den to vydržíme a večer se stejně osprchujeme a jde to na vyprání. Až budou vedra, tak pěkně do naha, pokud teda přežijeme.

Standa (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

Mojí přítelkyni vůbec nevadí, když si i před ní zašukám s její kamarádkou nebo třeba sestrou, je jí jedno, když mi ho kterákoliv vykouří a já je vylížu, ale nesnese, když je začnu vášnivě líbat. Zvláštní, když ho můžu strčit do každé, ale líbat ne. Bez toho se ovšem obejdu a to ostatní rád využiji.

Reklama

Přidat komentář