Reklama

Pás cudnosti

petrs (Čt, 25. 9. 2008 - 05:09)

Mam manzelku,ale ta mi dovoluje CB sundavat na hygienu,a pak uz nenasazuji.az zase do prace.neni to ono,ale chce to cas.jinak CB je uzasnej vynalez!!!

tom (St, 24. 9. 2008 - 16:09)

ahoj. je mi 16 a hrozně rád onanuju. 3× - 4× denně. napadlo mě, že by se mi líbilo, kdyby mi někdo onanii reguloval pásem cudnosti. nenašla by se nějaká slečna nebo dáma, která by si vzala klíček a vydávala mi ho jen pokud splním to, co si bude přát?

Marek (St, 24. 9. 2008 - 04:09)

Ahoj Járo, já mám podobné zkušenosti. První týden jsem hledal vhodnou velikost kroužků a distančních podložek. Napoprvé jsem se do toho vůbec nedostal a taky se mi to zdálo strašně malé a říkal jsem si že se do toho nemůžu nikdy dostat. No a dneska to bude skoro dva měsíce co ho mám na sobě. Poprvé jsem byl kompletně vyholený, teď už je to jedno. Jsem uzamčený trvale a kolikrát mám takovou erekci, že se nemůžu ani vymočit. Proto uvažuju o zavedení katetru. Jinak za ty dva měsíce jsem se udělal třikrát, vždy přes anál. S hygienou problém není, toho se nemusíš bát.

jára (Út, 23. 9. 2008 - 19:09)

Jsem už šestý den zamčený v mém novém cb6000 a ze začátku to byla fakt síla!!! nejdříve jsem si myslel, že ho tam vůbec nedostanu, pak jsem ho namázl a vtáhl ho tam, protože jsem ho měl tak naběhlý, že ta fakt nešlo. pak spaní v noci a erekce, to byly muka... s podivem močení problémy nedělá, jen mám obavy, že hygiena hlavně předkožky bude problematická - jak to ostatní děláte? poraďte!. No a mastrubace je fakt nemožná. Taky je potřeba se asi občas oholit a k tomu mi ho musí paní sundat. To bude pak stříkačka! Máte někdo podobné zkušenosti ?

petrs (Út, 23. 9. 2008 - 15:09)

ahoj,chodi sem nekdo,kdo vi,treba ho nosi?nebo Zena,ktera ma uzamceneho partnera?

a (Ne, 23. 2. 2020 - 14:02)

Pracuji v ženském kolektivu abych byl poslušný a pracovitý, když jsem byl ve sprše přišli tři kolegyně a na popud šéfky mi připnuli pás cudnosti. Když neposlechnu nějakou svou kolegyni dostanu na holou. Jsem rád za to všechno.

birdlocked (Út, 25. 2. 2020 - 15:02)

takový kolektiv bych si také přál. Jeho připnutí by mě stimulovalo soustředit se plně na práci a zájem o mimopracovní aktivity by se rovnal nule.

Marek (Út, 23. 9. 2008 - 13:09)

Nemáte někdo zkušenost s pásem cudnosti a současně zavedeným katetrem? Jsem zamčený v CB6000 a napadla mě taková šílená myšlenka mít třeba týden nebo 14 dní zavedený katetr. Nezkoušeli jste to někdo?

Petr (Po, 15. 9. 2008 - 17:09)

Ahoj, tak to by mě zajímaly i tvé další zkušenosti, preotože jsem si myslel, že tenmhle model u nás snad skoro nikdo nemá. nemohl by ses mi ozvat na mail ibf13ebf"seznam.cz? Díky

martin (Pá, 5. 9. 2008 - 12:09)

zkusenosti s latowskim mam, ale tak tyden v kuse. Myslim, ze by to slo jakkoliv dlouho. Na koupalisti by to bylo asi napadny, ale jinak vpohode. Ve volnejsich trenkach to uz videt neni. Natoz s kalhotama. Pohodlny je, i sedet se da.

Petr (So, 30. 8. 2008 - 17:08)

Asi jsi to nikdy pořádně neviděl. CB 2000-6000, dovolím si tvrdit, jsou proti tomu pouhá bižuterní hračka. Plavat s tím můžeš normálně (nohavičkové plavky jsou smozřejmě lepší), k tomu běhání bych byl skeptický. Ale běžel jsem tak zabezpečený naauotbus. Mám ovšem zkušenost se značkou Neosteel. Latowski je esteticky nádherný, ale nevím, jak je to s ním přidlouhodobém nošení i při hygieně v uzamčení... Největší problém také je, naučitse v tom sedět. Latowski je ještě bytelnější brnění, tak nevím, jak jeto s tímto modelem. Snad má někdo zkušenosti...

Reakce (Pá, 29. 8. 2008 - 04:08)

Nebud debil a preci si proboha aspon par prispevku dozadu, jinak by sis nemohl dat nick "muz".

Pokud jsi ovsem napsal tohle, tak jsi totalni schyza:

6. 8. 2008 10:38:00, muž
Nechápu, jak se nějakej chlap může nechat takhle ovládat. To sou takový podpantofláci nebo co? Takovejm ženskejm bych taky dal pás aby se nemohly normálně vychcat a udělat hygienu. Stejně to nemají kvůli neveře, ale protože ty jejich manželky je odmítaj uspokojovat, tak jim daj jakože pás a hrajou si na velký dominy. A je po sexu... Jako možná v některých případech to použít na pár dní jako hru. Ale ňácí chudáčči sou v tom měsíce či roky. To mi fakt hlava nebere.

muž (Pá, 29. 8. 2008 - 01:08)

Pánové, jak myslíte že "Neosteel je konečná"? ... Podle mě je to stejné jako CB 2000/3000 s tím rozdílem, že je to víc nápadný a nedá se s tím jít třeba plavat, zaběhat si apod. ? ... Jinak se taky přidávám k názoru že když něco takovýho velkýho tak Latowski.

Díky za reakce ;-)

Petr (Čt, 28. 8. 2008 - 22:08)

Jde to. Musíš chodit na záchod jako ženký. Mám s tím téměř tříletou ososbní zkušenost...

Martin (Út, 26. 8. 2008 - 00:08)

:-) Trvám na tom, že jedinej seriozní příjemnej a slušivej pás cudnosti je Latowski.

Marek (Čt, 7. 8. 2008 - 14:08)

Ahoj Věrko, ono to jde úplně v pohodě. Ten pás je pro dlouhodobé nošení dělaný. Ale já mám pouze CB6000. Zatím. To je takový začátek. Neosteel, to už je konečná a já vím že v něm časem asi skončím. Máš pravdu, že to máme hodně citlivé a právě ten pocit absolutní bezmoci mě silně vzrušuje. Nedá se to popsat. Můžu se na svůj penis dívat, ale nemůžu se ho dotknout. A noční erekce, to je taky dílo, ale šíleně vzrušující.

muž (St, 6. 8. 2008 - 10:08)

Nechápu, jak se nějakej chlap může nechat takhle ovládat. To sou takový podpantofláci nebo co? Takovejm ženskejm bych taky dal pás aby se nemohly normálně vychcat a udělat hygienu. Stejně to nemají kvůli neveře, ale protože ty jejich manželky je odmítaj uspokojovat, tak jim daj jakože pás a hrajou si na velký dominy. A je po sexu... Jako možná v některých případech to použít na pár dní jako hru. Ale ňácí chudáčči sou v tom měsíce či roky. To mi fakt hlava nebere.

věrka (Út, 5. 8. 2008 - 18:08)

hele chlapy co jsem tak viděla ty pásy cudnosti,nepřipadá mě to ani že by to bylo příjemné,jestli to náhodou nebolí vás chlapy když je máte tak citliví a jak říkate že je máte stále jak chodíte na záchod? vždyt v tom to snad ani nejde nebo jo?

http://www.neznymedved.cz/hledej.php

dík za odpověd jen mě to jen tak zajímá,jsem zvedavá jelikož o tom slyším vůbec poprvé

Lukáš (So, 14. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj.no ja ho mám zamknutý už dva roky.moja Pani ma urobí vždy cez anál ale to len vyteciem alebo má zbavuje semená ihlou a striekačkou

AVP (Po, 16. 3. 2020 - 06:03)

Jehlou a stříkačkou? Nechápu.

Reklama

Přidat komentář