Reklama

Pás cudnosti

petrs (Čt, 23. 10. 2008 - 10:10)

Root-nemam zkusenost,myslim si,ze tento pas neni opravdovym PC,ale jen hracka.ze z nej lze vyklouznout.

petrs (Čt, 23. 10. 2008 - 10:10)

Root-nemam zkusenost,myslim si,ze tento pas neni opravdovym PC,ale jen hracka.ze z nej lze vyklouznout.

Michal (Čt, 23. 10. 2008 - 00:10)

Co třeba tohle?
http://www.mysex.cz/zencart/zamek-na-penis-cb3000-p-308.html

Root (St, 22. 10. 2008 - 22:10)

Zdravím všechny, před dvěmi týdny jsem objevil tuhle diskuzi a pořád se k ní musím vracet. Máme s přítelkyní zaměstnání, ve kterých hodně cestujeme a nevidíme se třeba i dva týdny. Vzrušuje mě představa, že bych měl po tu dobu nasazený pás cudnosti a vážně uvažuju, že si ho pořídím. Problém je v tom, že v současné době je pro mě CB i neosteel finančně nedostupný, tak hledám levnější variantu - třeba tenhle http://www.samshop.cz/stranky/postroj02.html - nemáte s ním někdo zkušenosti? Nebo nějaké jiné řešení? Budu vděčný za odpovědi, můžete psát i na email root126"seznam.cz

martin (St, 22. 10. 2008 - 20:10)

paula- wild
Tak vymen partnera za me! :-)

dandy (St, 22. 10. 2008 - 18:10)

Paulo
a co bys řekla Ty, kdyby Tvůj partner chtěl Tebe uzanknout do pásu cudnosti, jak by se Ti to líbilo?

Paula-wild (St, 22. 10. 2008 - 15:10)

CB je moc pěkný a líbí se mi, má ho kamarád a užívá si ho na plno o s manželkou, moc mu to přeji. mám partnera co by tuhle hračku nechtěl, takže mohu jen tiše závidět :-)

Kamil (Út, 21. 10. 2008 - 15:10)

Také jsem pro Prahu. Přidávám sice možná už starý, nicméně zajímavý popis z nošení CB: http://www.ds-life.cz/index.php3?section=clanek&target=167770

Iva (Út, 21. 10. 2008 - 11:10)

Marku a ještě jsem zapomněla říct důležitou věc: Samozřejmě, že ke klíčku tohoto druhu se nemůže a nesmí přistupovat jako ke klíči od komory či od sklepa. Je tu velmi důležitá zodpovědnost, což si musí každý "klíčník" plně uvědomit.

Iva (Út, 21. 10. 2008 - 11:10)

pro petrs: No, myslím, že by si to Čechy a české osazenstvo tohoto tématu zasloužilo se sejít. Jsem pro něco zorganizovat, třeba v Praze.

Iva (Út, 21. 10. 2008 - 11:10)

pro Marek: Marku, máš pravdu, je to hodně silná záležitost a vnitřní závislost na tom, kdo vlastní ten "tvůj" klíček. Škoda, že jsi tak daleko, jinak by se to dalo vyzkoušet = jaký bys měl pocit. Jedině, třeba, kdybys měl, tak na tom setkání :-)

petrs (Út, 21. 10. 2008 - 09:10)

Marek-velka pravda.odevzdanim klice se stavas absolutne zavislym na "klicnikovi"hodina je sranda,den jeste ujde,ale tri dny,tyden,zacinas myslet na to,jak klic ziskas a jsi ochoten udelat cokoli.Ja osobne ty chvile miluju a krasne si je uzivam a zacina si je uzivat i moje partnerka,ktera mne zacina zamykat stale casteji a ja jsem ji za to vdecny a doufam,ze si to zacne uzivat i ona.

Martin (Po, 20. 10. 2008 - 22:10)

Marek
Ta sobota je pro me docela nevyhodna. Radeji pres tyden vecer. Tu sobotu bych jeste potvrdil, kdyz by se darilo.

Marek (Po, 20. 10. 2008 - 20:10)

Ivo, ona je to moc zajímavá a pro mě strašně nezvyklá představa dát klíček ženě, ale co není může být. Navíc jsi ode mě přes celou republiku (vlastně nedosažitelná). Když ti dám klíček, tak se ti vlastně odevzdám celý a uděláš ze mě otroka gay negay. Tím, že získáš klíček, tak máš v ruce absolutní moc. Ono se to nezdá, ale ty třeba ten klíček dáš někde do šuplíku a ani ti to nepřijde, ale já když jsem zamčený (a myslím, že asi každý), tak na to myslím vlastně pořád, ta touha po klíči by mě přiváděla k šílenství a splnil bych ti všechno. Já nevím jak to prožívají zamčené ženy, ale ze zamčeného kluka je po pár dnech vlastně otrok.

No to setkání bude sakra zajímavé. Já přijedu kamkoliv, když se dá vědět dostatečně dopředu. Jinak to Brno jak jsem psal tak můžu třeba v sobotu 25.10. 13-16hod. Jestli se chcete někdo sejít, napište mi na můj mail.
Martine, já jsem strašně zvědavý na ten pás Latowski naživo.

Martin (Po, 20. 10. 2008 - 13:10)

Tak co Brno? Setkani bylo, nebo bude? A co moravsky kolky klicnice, nebo holky zamceny?

petrs (Po, 20. 10. 2008 - 07:10)

Takže by se rozjela i Česká část zamčených i sympatizujících?

Akia (Ne, 19. 10. 2008 - 23:10)

Ivo, i mně toto téma moc zajímá, chceš-li, písni mi na akia.akia"seznam.cz těším se

Kamilko (Ne, 19. 10. 2008 - 22:10)

Moc se omlouvám, ale Brno 25.10. ruším. Jsem z Prahy, když se domluví dopředu jiný termín, rád někam přijedu.

Iva (Ne, 19. 10. 2008 - 22:10)

pro petrs a Marek: Je přece jedno a nevidím to samozřejmě jako problém, uzamknout gaye. Jde jen o to, zda žena má rozum a není nějaká "blbka" a to si myslím (i z odezvy "zvenčí"), že nejsem. Ale ať posoudí jiní. Jo a taky bych přijela v Čechách na sraz "CBéček", moc mne toto téma přitahuje ani nevíte jak.

Iva (Ne, 19. 10. 2008 - 22:10)

Ozvu se, vydrž! Mám teď nějak míň času, ale písnu a uvidíme, juuu?

Reklama

Přidat komentář