Reklama

Pás cudnosti

Iva (Út, 7. 10. 2008 - 17:10)

pro petrs: Ano, to je pravda!!! To přece nemá smysl, nasazovat si ho sám. Není z toho ten správný pocit v omezení. Škoda - i její!!!

petrs (Út, 7. 10. 2008 - 16:10)

pro Iva:mam partnerku,ktera vi o CB a o me zalibe,ale neni dominantni a CB si muzu po prichodu domu sundat.ale ted se to mozna zmeni,koupil jsem novy CB6000 a ten netlaci a budu zkouset v nem i spat.ale sam pro sebe???to neni ono

Iva (Út, 7. 10. 2008 - 16:10)

Pro timea a Simona: Proč myslíš, že si spletl století??? Ty to neznáš? Zkus se podívat, co to je a proč se to používá. Není od věci si rozšířit obzor "vědění" i v tomto sex. tématu. Je to zajímavá záležitůstka, jen je škoda, že já ji doma nemohu i přes svou dominantnost uvést do praxe a jak ráda bych, věř mi !!!

Iva (Út, 7. 10. 2008 - 15:10)

pro Petrs- také máš partnerku, která ti naordinuje CB??? Já teda zatím neměla možnost nikoho, bohužel, uzamknout, ale už se na tuto příležitost těším. Láká mne ta představa, protože jsem dominantní, ale doma nemám komu "ho" uzamknout.

petrs (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

teda naordinoval...

petrs (Út, 7. 10. 2008 - 12:10)

Marek-to mas tak uzasnou partnerku?nebo jsi si to anordinoval sam??

timea (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

ludia sa spamatajte. mylite si stoletie

Marek (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Tak už jsem konečně odemčený. Je to neskutečný pocit být konečně volný a teď si s ním můžu dělat co chci. Je to můj rekord 2měsíce a 20dní. Jenže už se tak trochu těším až budu zase zamčený. Teď budu do neděle odemčený, tak si to užívám. Na Vánoce to asi vypadá na Neosteel, to už bude horší.

doktor (Út, 30. 9. 2008 - 21:09)

marku, samozřejmě jsem tebe ani nikoho jiného děsit nechtěl. Pozor však na častější (tak 1x za 2 dny) zasouvání katetru. Musí být dokonale sterilní, dělej to nejlépe v gumových rukavicích, pořádně ho namaž a hlavně stříkačkou nadávkuj potřebných 5-7 ml. destilky do balénku na vnitřní fixaci. A v případě, že tě to začne pálit a řezat, musí to okamžitě ven, stejmě tak cb dolů a hodně pít uroloogické čaje, dokud se ti to nezklidní. No a v případě krve v moči okamžitě k urologovi. Zánět totiž postupuje rychle po močových cestách do měchýře a ledvin. Ale konec strašení...

Marek (Út, 30. 9. 2008 - 16:09)

OK, díky, tak je to jasné. Přejdu na kovový zámeček a hotovo.

Doktore,
děkuju za upozornění. Já doufám, že když ho nebudu mít déle jak 48 hodin, tak by se snad nic stát nemělo. Co vy na to? To, co jste napsal mě strašně vyděsilo. Jenže když to nemůžete ovládat, je to pro mě strašně vzrušující. Ale uznávám, že týden je moc. Budu si dávat velký pozor a raději to moc praktikovat nebudu. Díky.

petrs (Út, 30. 9. 2008 - 14:09)

manzel.ozvi se na muj mail petrs28"seznam.cz,nabizim CB

petrs (Út, 30. 9. 2008 - 14:09)

Marku,zamecek nezrezne ani pri delsim noseni

manzel (Út, 30. 9. 2008 - 13:09)

měl bych zájem o CB3000. mám CB2000 a je malý:-(. cudnymanzel"seznam.cz

doktor (Po, 29. 9. 2008 - 22:09)

Marku, s tím katetrem si raději nehraj. Jeho zavedení a ponechání může při stálém tlaku na močovou trubici způsobit její "proleželiny" s nesmírně těžkým a boletivým hojením. Boční vývod po dobu léčení je to nejmenší, obvyklá a poslední možnost je - podle stavu sliznice a v případě postupující gangrény - amputace penisu, To asi nechceš, že...

Návštěvník (Ne, 28. 9. 2008 - 23:09)

asi jsem blba, ale o cem se tady bavite? Co to vlastne je ten Pas Cudnosti, to si ptaka necim zamykate? nebo, co? Ja toto slysim poprve v zivote...

Jura (Čt, 10. 10. 2019 - 19:10)

Nosím skoro pořád...
[email protected]

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 23:10)

jaký?

Jura (Čt, 10. 10. 2019 - 19:10)

Nosím skoro pořád...
[email protected]

jára (Ne, 28. 9. 2008 - 11:09)

já používám ten kovový zámeček, o zreznutí bych se vůběc nebál, protože je z nějaké slitiny mosazi. Já musím mít předkožku přes žalud, protože jinak se mi sliznice odře a šíleně to bolí a musím si ho nechat sundat a pak to odléčit framykoinem. Vtáhnu ho tam tak, že na penis dám silnější mikrotenovou fólii, tu prostrčím z druhého konce štěrbinou v cébéčku a vnitřní plochy cb potřu dětskou vazelínou. Tak ho tam vtáhnu docela pohodlně. Kdybyste někdo chtěli video, dejte sem svůj mail, pošlu...

Marek (So, 27. 9. 2008 - 16:09)

Ahoj Petře, a ten kovový zámek nezrezne? Normálně se s ním sprchuješ a koupeš? Funguje pořád jo? Díky za odpověď.

Reklama

Přidat komentář