Reklama

Pás cudnosti

mazlinka (Út, 11. 11. 2008 - 22:11)

Martine, to jsem, už pochopila :o)))

Petr (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Já tedy mám zkušenost s Neosteel (momentálně jsem už zamčený 14 dní nepřetržitě a je to můj rekord). J8 mám takovou zkušenost, že krizenastanetak 5.-6. den nepřetržitého uzamčení. Tělo si prostě žádá své. Pak si ale zvykne, jako kdyby rezignovalo na možnost erekce, a tak je to realtivně v klidu. Podle sebe tedy tak nějak cítím, že potom už je asi v zásadě jedno, jsi-liuzamčený 10 nebo 20 dnů...

Martin (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Mazlinka
To vis, my nejsme leckdo! :-)

mazlinka (Út, 11. 11. 2008 - 21:11)

Tak to, joo! Když chodíte v pc na ostro, tak to je jiná :o)))

Martin (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

mazlinka
Nejsme. My chodime na ostro, v pc i na ostro v pc. :-)
Nam se to libi.

Martin (Út, 11. 11. 2008 - 19:11)

Marek
:-)
Mam tu verzi se zakrytejma zamkama, ale bez dilda.
Na serveru centrum.cz ve fotoalbech pod jmenem msteel mam par fotek.

mazlinka (Út, 11. 11. 2008 - 17:11)

Nejste tak trošku puritáni? Dnes se chodí na ostro a vy byste chtěli pás cudnosti.

Marek (Út, 11. 11. 2008 - 14:11)

Proboha Martine, netrap mě. Úplně si představuju, jak jsem v tom zamčený. Chci tu verzi s krytými zámky a asi i dildo. Já asi to cb už do Vánoc neodemknu. Jak to tady čtu, tak jsem úplně vyřízený.

Martin (Út, 11. 11. 2008 - 12:11)

Behani asi problem nebude. Hrozi mozna, ze v trislech muze rezat, ale moc jsem toho zamcenej nenabehal.
Plavani je uplne v pohode. Jen v plavkach je poznat, ze mam neco pod. Krome toho zamky na bocich jsou docela vysoko.
Na kole jsem v tom nejel, jenom popojel na zkousku a asi to nebude to pravy.

Root (Út, 11. 11. 2008 - 10:11)

A co sport? Běhání, plavání, kolo - to asi nepůjde, co?

Martin (Út, 11. 11. 2008 - 01:11)

Pavel
Byt zamceny v latowskim je nepopsatelny. Na jednu stranu velky pc, na druhou je presne na miru a pod oblecenim neni videt. Je to i o zvyku, takze pak ani nevadi, netlaci. Jen clovek musi lehce kamuflovat, kam a jak chodi na malou. Taky eventualne funguje jako chranic. Kdyz bych mel nepohodlne dziny, tak diky pc to vubec nevadi. Vsechno ma sve misto. :-)
Sezeni na tvrde zidli neni moc pohodlny a kdyz vstanu z takove te kozene polstrovane sesle, co byva treba v cekarnach, zanecham netypicky obtisk. :-)
A kdyz me nekdo placne po zadku, zjisti neco necekanyho.

Mato (Po, 10. 11. 2008 - 11:11)

moja priatelka mi chce kupit nieco take:P za kolko?

Pavel (Pá, 7. 11. 2008 - 23:11)

Marku díky za info.Mě by zajímalo jestli nějaké holky jsou zamknuté a jaké to muže být zamknutej v neostelu,nebo v latovskim

Marek (Pá, 7. 11. 2008 - 22:11)

Ahoj Pavle, pocity jo? Ani se neptej :-) Ono je to asi individuální, ale u mě je to pomaličku ale jistě čím dál horší. Pořád jen myslíš na klíč a na odemčení. Přes den to většinou nevnímám, ale v noci a nad ránem je to nádhera. Miluju ten pocit. Milking se dělat prostě musí ze zdravotních důvodů. U mě se abstinence nijak nehlásí. Akorát zhruba po týdnu uzamčení mám strašně tvrdé a citlivé koule, ale už jsem si zvykl. Jinak od konce července do teď jsem byl odemčený asi jen týden, jinak jsem zamčený trvale. To si piš, že jsem ten týden volna sakra využil :-)

Pavel (Pá, 7. 11. 2008 - 20:11)

Marku jak dlouho jsi zamčený,jaké pocity jsou po třech,čtyřech a více týdnech,jsi někdy odemčen?Jsem zamčen dva týdny a pocity jsou ruzné,jak dlouho budu zamčen netuším,sle asi dlouho,ten milking se dělá proto,že musí,nebo se po takové době abstinence semeno nějak hlásí?díky

jana (Pá, 7. 11. 2008 - 08:11)

výborny obchod .. pořídila jsem přítelovy hehe

Marek (Pá, 7. 11. 2008 - 06:11)

Ano, ta cena je nízká. Všude se motá okolo 1200,-. Ale na druhou stranu bych se toho nebál. U nás není aneros vůbec v nabídce, ale myslím. že kdyby člověk chtěl tak ho zdejší shopy seženou, ale nakonec si ho můžu objednat zrovna z USA a originál. Jinak ten Blackdream je na všechno tak šíleně předražený, že to ani není možné.

Petr (St, 5. 11. 2008 - 23:11)

Našel jsem ještě jeden obchod s anerosem, ale ta cena je nějaak podezřele nízká - 399,- :http://www.mysex.cz/sexshop/pansky-stimulator-gbodu-p-236.html;null

Marek (St, 5. 11. 2008 - 20:11)

Aleši, já aneros nepoužívám i když je na to přímo určený a nic lepšího na milking asi není. Já používám anální vibrátor a tím to jde taky, alespoň u mě. Ale musím říct, že o koupi anerosu uvažuju.

Petr (St, 5. 11. 2008 - 17:11)

Ahoj, je mi sice přez padesát, ale taky hledám nějakýho klíčníka - kluka, Aleši, ten aneros můžeš koupit třeba tady: http://www.blackdream.hu/catalog/index.php?cPath=44_50

Reklama

Přidat komentář