Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

ochlastovi (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Neomarxistická totalita se blíží... napíšeš něco o muslimech, co se nelíbí sluníčkářům? Půjdeš sedět...

ochlastovi (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Jo jo, tohle chce Toníček zavést na osacru a jinde. Ovšem zapomněl, že se mu bude hůře očuchávat obřízka...

ochlastovi (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Tohle by se našemu ochlastovi líbilo: echo24 "Sociální sítě budou muset v Německu hlásit nevhodné komentáře policii. Včetně IP adresy"

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Pustila si do sebe dementa, takže tě už nechci, měl v tobě péro přede mnou, pošpinil tě a já tě špinavou nechci

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Ale hlavně si říkám: když mohla šukat s tímhle debilem, proč chce mě? Vždyť se mu nepodobám, jsem jiný, on je dement, nič nečte, atd... a teď se jí líbim já? Pak nemáš vkus holka a já tě nechci, jednou bereš hovna, pak diamant, to ne. S tebou já být nechci.

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

ženská co měla víc jak 4-5 chlapů za život je u mě děvka

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Já když se dozvim, že holku nebo ženu, která se mi líbí, píchal někdo, kdo se mi zdá hloupý nebo ošklivý, tak s ní nemůžu už nic mít. Možná jí ošukat, ale ne s ní chodit. Protože se mi úplně znechutí, když zjistím, co všechno do ní strkalo svoje péro

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Další věcí pak je, že zkušené ženy ti tahají do vztahu předchozí vztahy... a je to fakt nechutné

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

To taky, akorát žena se ti musí ještě líbit, abys s ní mohl mít sex, nestačí jen duševní souznení. Bohužel.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Tak to vidím, že to není žádné terno být heterák. Chlapi jsou větší držáci. Můj přítel má 31 a vrásky nemá žádné a povadlého nic. Je to pořád to samé, co bylo před 10 lety. To spíše já jsem povadl. Ale do těch 40 se chlapi drží v poho. Bez celulitidy, bez provisu. Kluci puboši mě nebaví. To je o ničem. Musí mít nad 20. Nejlepší 30, ale do 40 max, pak už se mi chlapi nelíbí. Sám sobě se už nelíbím, Ale ve 40, před 7 lety jsem ještě měl velký potenciál, ostatně psaly mi holky ve škole emaily a vedly řeči. U chlapa bych řekl, že ten pokles atraktivity se odehrává právě v mém věku. Ženské jsou TOP do 30, chlapi do 40. Tak mi to připadá. Ale vztah není jen o vzhledu. Je to spíše o blízkosti a porozumění. O naladění na stejnou notu nebo jak to nazvat.

Tonda Vlas (Pá, 21. 2. 2020 - 00:02)

Hvězdoune, ty nepochopíš vůbec nic kvůli svému psychopatickému ustrojení, jak tvrdil Vladimír Menšík, ráno jsem se vbudil štíhlý jako břízka, snědl jsem pouze jediný rohlík, ten se ale ve mě vzpříčil a kvůli tomu jedinému rohlíku mám teď tak velké panděro.

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Holky 15-25 jsou nej, čím méně vztahů měly, tím lépe.

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Nejsou roztomilé a bezprostřední jako pubošky

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Starší ženy bývají vypočítavé...

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Ve skutečnosti to mam tak, že si hledám puberťačky, jsou nejvíc upřímné a nejvíc zamilované. STarším už to nevěřím. Navíc jsem ještě sám mladý. Ale dělám to záměrně, starší ženy už mají nejen fyzické, ale i citové vrásky, na duši. Své povztahové sračky tahají z předešlých vztahů do těch dalších. To nemam rád, tak si hledám ty holky, co ještě moc vztahů neměly. TAké jim věřím tu zamilovanosti, starší už dost hrajou, jde jim o prachy, děti, rodinu atd... a pak jsou puberťačky nejhezčí a vydrží jim to. A nechtějí mít děti ještě. Samé výhody. Co se týče inteligence, tu mají některé stejnou jak starší ženy, akorát nejsou tak zkušené, což mi nevadí, co potřebuji, to jí naučím.

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

To nevypadá na nemoc jako je chřipka.

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Kromě toho mají starší muži prášky, ale můžou častěji...

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Jako by se mi otevíral každý pór na těle. Brit popsal svůj boj s koronavirem. Jako by se mi otevíral každý pór na těle. Brit popsal svůj boj s koronavirem. Jako by se mi otevíral každý pór na těle. Brit popsal svůj boj s koronavirem. Dovolená postaršího páru z hrabství Northamptonshire se ale změnila ve zlý sen mnohem dřív. Na začátku února, kdy Diamond Princess s 3700 lidmi z 50 zemí světa na palubě po zastávkách na Tchajwanu a ve Vietnamu připlula do přístavu v japonské Jokohamě. Podezření na biologické ohrožení se objevilo, když byl jeden z pasažérů, který už loď opustil, v Hongkongu testován pozitivně na koronavirus. Kašlal jsem tak, že jsem myslel, že umřu
Komplikace mohou nastat i u mnohem mladších pacientů než je David Abel. Jedenadvacetiletý student, který se z nákazy novým koronavirem uzdravil a mluvil s novináři pod podmínkou anonymity, popisoval, že „kašlal tak, že si myslel, že umírá“.

První příznaky na sobě mladík z Wu-chanu pozoroval 21. ledna, kdy byl večer natolik unavený, že ani nedojedl večeři. Druhý den se vydal do nemocnice, když ale viděl až čtyřhodinové fronty, které se tam tvoří, rozhodl se raději marodit doma. „Trpěl jsem horečkami a bolestí, jež svírala každý kousek mého těla. Kašlal jsem jako kdybych měl každou chvíli zemřít,“ svěřil se mladý muž pod pseudonymem Tiger Ye agentuře Bloomberg. Když se mu po čtyřech dnech udělalo ještě hůř, vrátil se do nemocnice, kde mu pouze potvrdili zápal plic, dalšího ošetření se ale nedočkal s vysvětlením s tím, že kapacitu nemocnice potřebují pro závažnější případy.

Rakato (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Když dostaneš koronavir, je to jen na tvé imunitě. V nemocnici by ti mohli jen dát něco na zmírnění příznaků, ale vzít si analgetikum a dát mokrý hadr na hlavu (aby ti nezačaly kvůli horečce odumírat neurony), to zvládneš i doma.

Mačo (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Zato 50letý chlap v pohodě zvládne dvacítku, mají přibližně stejný zájem o sex. Zatímco mladý muž chce pořád, že to vadí i (běžné) ženě...

Reklama

Přidat komentář