Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

On se uchlastá k smrti. Nenávist + obezita + alkoholismus = jak to asi dopadne

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

jo, no... jsem říkal, že to sem vložil zase ten ochlasta... a zase bude ožralý... pátek k večeru, je jasné, že v tom zase lítá, budou tři promile

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Ptál se Vás tady někdo na něco? Nás to vůbec nezajímá, kdo co dělá, nedělá. Jste jeden za 18 a druhý, dvacet bez dvou.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Toli je homosexuál, který žije s ženou, protože nenašel odvahu žít s mužem, bál se. Každý si tam může najít v historii souvislosti. vkládání pouze jeho příspěvků je trapné a k ničemu nevede. Vždycky tady dám odkaz na celou diskusi. Nejde vyhrát tendenčním a nečestným způsobem, podle mě to udělal zase ten alkoholik nebo ještě někdo další, kdo tu chodil na doktorku a nenáviděl mě. Ta nenávist je k smrti, já to chápu. Nenávidět mě je snadné. Už můj učitel češtiny na gymplu mě nenáviděl k smrti, protože jsem uměl psát slohovky na jeho adresu tak trefně, výstižně a četlo se to před kolektivem třídy a on se nervově třásl, chuděra. Vím, že mě někteří lidé nenávidí k smrti. To tak je s každým, kdo převyšuje, vyčuhuje z řady. Mně to nevadí. Vaše nenávist spaluje vás, mě ne, hraju si na klávesky, zítra jedu za přítelem. Mně nejde ublížit. Ubližuješ sobě, bobku, a stejně to nevydržíš a zase se ožereš ze zoufalství nebo něco podobného....

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Toto je odkaz na příslušné vlákno. Mrtvička toli mi píše, že prý nemám sex. Ale tady Touha taky ví, že to je absurdní. já mám přítele i sex. To právě toli nemá přítele ani sex. To toli je psychopat, kterému z nedostatku sexu hrabe. On žije s ženou. A žije s ní jako bratr a sestra, tzn. bez sexu. Já sex mám se svým přítelem, tudíž na mě nemůžou platit slova Toliho. To, co napsal Toli, je jeho sebeprojekce. Touha zná pojem sebeprojekce a ví, co to znamená.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

http://www.osacr.cz/2020/02/17/macron-mame-pravo-se-rouhat-kritizovat-a-karikovat-nabozenstvi/

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Toli to nenapsal dneska, bobku, napsal to včera. Dneska je 21. 2. A na to jsem mu odpověděl. A teď mi vysvětli, bobku, jak já můžu za to, že ty jsi pokakánek, co se oženil v 90 letech, kdy už byla svoboda a nikdo tě nenutil? A jak já můžu za to, že si to kompenzuješ přehnaným HOMO aktivismem EX POST?

Já jsem, bobku, na rozdíl od tebe žil čestně. Psychopat jsi spíše ty, viz tvé naléhání v telefonu, hrozby, až jsem tě musel zablokovat. To mi nedělá každý. Jen ty. Třeba flašku jsem blokovat nemusel, páč jsem věděl, že už nezavolá. I když je flaška, nechce se mu. Ale tebe jsem musel bloknout. Tak kto tu je psychopat? Já jsem tobě nevolal, Ty jsi volal mně. Proč? Proč jsi mě vyhledal na granosalis a proč sis vyžádal na mě telefon a proč jsi mě chtěl obrátit na tvoji víru? Kdo z nás tu je psychopat? A proč já bych neměl žít sexuálně? Co to meleš? Já jsem žil svobodně a měl jsem partnera/y. Ty sis odpíral sex. Nebo jsi zahýbal manželce. Na co si to tu hraješ, když jsi prakticky všechno udělal špatně ? Homosexuál toli, který žije s ženou, vypisuje mně, gayovi, který má partnera a sex, že nejnebezpečnější jsou psychopaté, co nemají sex. Koho popisuje? Sebe. Je to jeho sebeprojekce. Celý život žil v deformitě, pokřivení, předstíral heteráka. A ty řeči o psychopatii jsou taky jeho sebeprojekce. On v telefonu na mě naléhal. On mě vyhledal, z jeho strany to bylo něco jako stalking. On mě vyhledával i v době, kdy jsme tu měl BAN a citoval mě tu. Chodil na granosalis, šmírovat a pak to tu vkládal. Je toto normální? A teď tvrdí, že prý mě ignoruje.

Bože, ten přece lže, až se mu od huby práší…

gin (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Hvězdoslave, mě je to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně jedno, protože vás nemusím oba. Každého ze zcela jiného důvodu. Toliho nemusím jako agresivního sluníčkáře a proč tebe, to si domysli sám.

toto (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

dnes o Hvězdounovi napsal Toli:--------------------------------U Sumítka je to trochu jiné,nemá rád když mu někdo oponuje a má své (psychopatické) vidění světa.Chová se celkem normálně do doby než mu někdo nebo něco naruší „pohodu“ pak se rovněž dostává do afektivní fáze.
U psychopatů jsou 2 druhy, ti úspěšní sedí mimo jiné ve vládě anebo na arcibiskupství,ti neúspěšní ve vězení. A nejnebezpečnější jsou psychopaté kteří z nějakého důvodu nežijí sexuálně.Sexuální aktivita výrazným způsobem uvolňuje napětí a mezi psychopaty bez tohoto uvolňování napětí najdeš ty nejhorší svině,podrazáky,intrikány, atd. Jednak si neuvolňují napětí a jednak své přepětí ventilují jiným nežádoucím směrem

Touha (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

To je ovšem velmi zjednodušené a nesprávné . Psychopatem může být úplně obyčejný člověk, běžná profese. A hlavně pozor na to, dávat někomu diagnozu jen tak tři sta z místa, například na základě toho, co píše na netu :(

Tonda Vlas (So, 22. 2. 2020 - 00:02)

Nono , mám s tím individuem Hvězdounem zkušenost, kterou opravdu nikomu nepřeju, je to totální Jájínek, v tom má psycholog Toli naprostou pravdu, že je Hvězdoun psychopat. Jájínek, který tu exceloval před 10 lety, liberecký hrnkař (jeden hrníček mám od něho doma) byl proti Hvězdounovo jájínkovství úplný břídil.

Rakato (Pá, 21. 2. 2020 - 22:02)

Svět není černobílý. Každý jsme trochu psychopatem (ženy méně, protože jsou více sociální). Tady na vlákně nemáme my psychologové - amatéři nic jiného, než psaný text, zato je jej mnoho. Takže až tak úplně z čisté vody nevaříme. Kromě toho - psychopata nejlíp poznáš, když ho obviníš, že je psychopat. :)

Tonda Vlas (Pá, 21. 2. 2020 - 13:02)

Jak si můžeš prasit hlavu něčím mrzkým, když jsi mrzký sám?

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Jinak vidím, že tu ožrala něco napsal. Pokud je to něco zase ke mně, tak já už reagovat nebudu, ani to číst. Nebudu si prasit hlavu něčím tak mrzkým a nehodnotným. Co jsem chtěl, to jsem napsal. Pokud někdo chce věřit tomu praseti, já mu nebráním.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Mačo (anonym)
Já když se dozvim, že holku nebo ženu, která se mi líbí, píchal někdo, kdo se mi zdá hloupý nebo ošklivý, tak s ní nemůžu už nic mít. Možná jí ošukat, ale ne s ní chodit. Protože se mi úplně znechutí, když zjistím, co všechno do ní strkalo svoje péro------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Já ti tozumím. Mně se třeba takto znechutil tento klavírista. https://www.youtube.com/channel/UC1IocYhHcmBkdvOKbncLb0w dokud byl oblečen, tak ok. Ale jak začal nosit tílko a chovat se u klavíru jako kurva ( asi aby nalákal holky), tak se mně zhnusil jeho projev. Ano, vypadá dobře, ale toto podle mě do projekce hudby nepatří.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Píše dokola o psychopatii a pomlouvání. Je to jeho sebeprojekce. Mluví o sobě. Je to tlustý pomlouvačný psychopat. Inaktivismus je jen zástěrka jeho jeho zálibu v penisech. Nikdy neměl ženu. Zajímají ho jen penisy. A alkohol. Mstivý, starý, tlustý, smradlavý dement.

Tonda Vlas (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Ženy jsem za mlada měl ale nikdy nic vážného.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 11:02)

A v tom telefonu kromě toho, že chrčel a měl výpadky paměti, tak tvrdil, že je dekonvertita, že už není pobožný. A říkal, že jeho největší kámoš Didus je prý postižený na hlavu, že to nemám nikomu říkat. Já jsem to skutečně nikdy ještě neříkal, ale když to prase už nemá žádné zábrany, tak to sem píšu. To prase prostě pomlouvalo svého údajně nejlepšího kámoše Diduse. Bože, to není možné, aby něco tak pokaženého, ubohého, bez páteře, bez inteligence psalo na net. No je to možné. Po tom teelefonátu jsem si řekl, pane bože s kým se to zahazuji, vždyť v reálu bych se s takovým dementním strejcem nikdy nebavil. To prase se pak následně obhajovalo, že prý to tak v telefonu nemyslelo, ale že bylo opilé a mělo 3 promile, že to mám pochopit. Já to ale nechápu. Nechápu, proč někdo pořád chlastá. Když ho nebaví život, proč s nezabije a neotravuje ostatní?

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 21. 2. 2020 - 11:02)

Všimněte si, že z toho, že jsem napsal, aby kdo mi nevěří, tomu půlpraseti zavolal a ověřil si to, že nekecám, on udělal, že mně už jen tak někdo nezavolá. Já jsem napsal, aby jemu zavolali a on napíše, že mně nikdo nezavolá. Přitom já nepsal o tom, že chci, aby mně někdo zavolal. Psal jsem, že jemu je třeba volat a ověřit si to. A on z toho zase udělá něco jiného, než co jsem napsal. To normální mozek nepřekroutí. Je to prostě dement....

Tonda Vlas (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Teď, ale dříve jsi dal své telefonní číslo na různá fóra a chtěl jsi, aby ti účastníci zavolali a pak jsi tam lidem nadával do zbabělců, že ti nevolají. Já byl jeden z mála, který jsem našel odvahu ale to jen díky tomu, že jsem měl v sobě více lupulínu. Tehdy jsem stál s lodí Aqua Verde v Rekke ve Westfálsku. To jsem udělal velkou chybu, protože jsi nás pak, vím ještě o dvou, co ti zavolali, nehorázně pomlouval. Ten z Grana Salis se ti už bránit nemůže, protože už je po smrti. Jenom nechápu, jak taková morální zrůda, která se z tebe vyklubala, může dělat učitelského.

Reklama

Přidat komentář