Reklama

Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to

Rudof Tkáčik (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Dobrý den, jsem poradce změny životního stylu a rád Vám poradím. www.regenerace-vitalita.cz/inforamce

Kety (So, 21. 8. 2010 - 17:08)

Dobrý den,určitě si každej o mě bude myslet,že nejsem normální!Poslední dobou lidi kolem mě extrémně zhubli.Do tedka jsem to nák neřešila,ale mezi nima si připadám tlustá.Měla jsem za to ,že jsem normální(v.168,63kg),ale změnila jsem názor po té co všichni váží 48-50kg.Vši ci my říkaj,že mi tam musí cvaknout a poté dou kg dolů!Jenže to nechápu,to se nejdřív musim zbláznit,abych mohla být hubená,jako všici kolem?!Již týden se neustále zabívám touto myšlenkou,na nic jiného nemyslim.Chtěla jsem si jít něco koupit,trochu se zabavit,ale jako najust měli v.34-36.Jak kdyby mě vše kolem mě naznačovalo,že jsem tlustá a měla bych začít stim něco dělat.Zajímal by mě názor,zda se někdo zabívá stejnym problémem.Děkuji Kety

Michaela Kožáko (So, 21. 8. 2010 - 11:08)

Dobrý den!Jsemaminka 3 raubířů na MD.S váhou jsem vždy bojovala už od puberty,Bud jsem moc zhubla,nebo jsem byla kulička.Nyní jsem se dala před 5 měsíci na přírodní kosmetiku a skvěle to zabírá.Mají různé výrobky šité každému na míru.Ráda se s vámi podělím o zkušenosti.Písněte na můj mail:[email protected] a já vám ráda nápíšu o co de...

jurda (So, 24. 7. 2010 - 11:07)

moc pěkný přípěvek je od admina v tematu "hubnuti" na www.sextrapeni.cz

Mona (Pá, 23. 7. 2010 - 12:07)

Je mi 24let a od 17 se mi nikdy nepodařilo zhubnout ani deko.Zkusila jsem prášky,různé rady,...nic. Ale až kniha "Zhubněte jednou provždy"-Antonie Mačingová.....to dokázala už po 2týdnech 4kila a ruce mám poloviční, a to velice necvičím.no mazec. Úplně mi ta kniha změnila životní styl a pohled na jídlo.Doporučuji

Nikol (Po, 28. 6. 2010 - 15:06)

Ahoj, je mi 15 let, měřím...Dobrý den, pokud by jste měla zájem, poradila bych Vám jak zhubnout. Pracuji jako výživový poradce. Tak neváhejte a napište ma na můj mail:[email protected]

scorpio14@email (So, 13. 3. 2010 - 13:03)

Ahoj, jsem stavař a...Ahoj Romane, podařilo se mi zhubnout před 5 lety 20 kg a dodnes si váhu držím. Když přiberu 3 kg nad povolenou váhu, opřu se do toho/bez sportu a hladoveni- jsem líná/a do týdne jsem na váze. Neni to žádná ulítlá dieta- určitě by se ti to líbilo. Je to dodržování jistých pravidel a zásad zdravé výživy.Jestli chceš - napiš, rozepíšu ti to podrobně,za ta léta bojování už znám fígle, proč to tělo přibývá, ale třeba jsi už začal a bojuješ. V tom případě držím palce P.S. Také miluji jídlo

Jana (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

Ahoj, je mi 15 let, měřím 175cm, vážím 80kg moc bych chtěla zhubnout ale nevím jak na to prosím poraďte

Roman (St, 10. 3. 2010 - 12:03)

Hodně dobrá věcička...Ahoj, jsem stavař a "Miluji jídlo" jsem po úraze, už je to 1/2 roku a ještě minimálně 1/2 roku se to bude léčit ( otevřená zlomenina patní kosti) 4. měsíce jsem nesměl chodit, takže jsem seděl, ležel a žral a to jsem před rokem přestal kouřit. Od novýho roku se snažím jíst dělenou stravu, jenže mám pořád hlad. Chodím o berlích a ujdu tak maximálně 500 m. Musím nosit letitý kalhoty který jsou na pokraji rozpadu, pořád si říkám, že zhubnu a budu se zase vejít do menších kalhot který mi teď jen tak leží ve skříni. "prosím pomóóóc" Dochází mi trpělivost. [email protected]

CLA (Út, 9. 3. 2010 - 19:03)

Hodně dobrá věcička http://zdravi.dama.cz/clanek.php?d=8921 pokud vás to zajímá napište na email [email protected]

simona (St, 3. 3. 2010 - 09:03)

Muzete vyzkouset i alternativni metody.. zmena jidelnicku je neco velkeho a vetsina lidi u toho nevydrzi.. Proto bychom meli pracovat nejdrive na zmene mysleni atd..
Zkuste treba derivacni koupele, Hooponopono metodu, 5 tibetanu, pozdrav Khatu.. atd
Budete se citit stastne a tak nebudete ani potrebovat jist tuky a cukry.. Misto smazenych vyrobku a cokolady si date jablko a bude vam krasne.. je to opravdu skvely pocit.. hodne stesti :)

Mishi (Út, 2. 3. 2010 - 17:03)

A ne a ne to zvednout zadek, zacvičit a koukat na to, co jí.

David Kříž (St, 24. 2. 2010 - 11:02)

Hledáte tipy a inspiraci pro zlepšení své kondice?
Nechcete být na svůj problém s nadváhou či podváhou sami?
Nemáte možnost docházet nebo dojíždět do poradny?
Právě pro Vás máme řešení. :)
Online poradna Lepší kondice
www.lepsikondice.cz/sdavidem (Každou středu ve 20:15)

Přijdte mezi nás:)

Jan Přibyl - We (Čt, 18. 2. 2010 - 22:02)

Ahoj, nejsem na tom nějak...Dobrý den, jestli chcete zhubnout, mám řešení. Jsem poradce a prodejce firmy Herbalife. Máme program na redukci váhy, jedná se o 4 přípravky. Nemusíte se nějak omezovat, jeden přípravek je koktejl v prášku, míchá se s mlékem (nebo mléko s vodou), džusem atd. Užívá se 2x deně, většina lidí si koktej dává na snídani a večeři a oběd může bít cokoliv. V případě zájmu nebo dalších dotazů mě můžete kontaktovat na Mob:607867181 Email:[email protected]

Lukas (St, 17. 2. 2010 - 18:02)

Proč chcete hubnout?

Markéta (St, 10. 2. 2010 - 08:02)

Ahojky...jste tu někdo, kdo má problém s nadváhou nebo bojuje s kily po porodu?
klikni na http://www.snama.cz/marketa/active a tam narazíte na super lidičky,
kteří se s vámi budou bavit přes icq nebo skype a poradí vám,
jak si upravit jídelníček, řeknou vám, kolik byste měli vážit na vaší výšku atd. to je všechno zdarma.
Sedmidenní kurz stojí za to. Stejným se zabývají i u dětí, kteří mají na jejich věk váhu větší,
než by měly mít. Stačí to jen zkusit. Hodně zdaru přeje Markéta

... (Ne, 7. 2. 2010 - 00:02)

http://www.snidejzdrave.cz/ec/

Kláro (Čt, 4. 2. 2010 - 10:02)

Ty jsi majitelka továrny na sny:-)Nejkrásnější na vás lidech je,jak krásně sníte a přitom víte více než málo:-)

Klára (Čt, 4. 2. 2010 - 09:02)

Hubnutí není ani o pevné vůli, ani o prášcích na hubnutí.
Prášky a jiné přípravky, které slibují rychlé a bezbolestné hubnutí jsou jen a jen podvod a nebo vám způsobí větší problémy, než máte teď.
A pevná vůle? Doporučuji vám přečíst si krásnou knihu od dr.Bukovského - Hubnutí bez blbnutí a snad se vám konečně rozsvítí.
Pokud nemáte správně sestavený jídelníček, který nevylučuje žádnou potravinu, jíte dostatek ovoce,zeleniny,mléčných výrobků a libového masa a jíte pravidelně 5x denně, tak i ta vůle je pak silnější.
Když ale vynecháváte jídlo, držíte diety a nehýbete se, pak vás večer stejně váš mozek přemůže-vůle-nevůle.
Nenechte se oblbovat, vaše tělo je jedinečné a když se ho naučíte poslouchat, tak vás samo dovede ke štíhlé línii.
Ještě nikdo na světě nevymyslel nic, co by vám zaručovalo zdraví a štíhlost, jinak by byl svět plný krásných a štíhlých lidí. Je to jen a jen o penězích, jak vydělat na tom, že jste nespokojení sami se sebou. Tak proč se ještě k tomu připravovat o peníze, za které si nakoupíte hromadu zdravého jídla, koupíte si sportovní oblečení a vyrazíte na čerstvý vzduch,kde to už nic nestojí.

mirka (St, 3. 2. 2010 - 21:02)

Nabízím prášky na hubnutí, odbourávají pocit hladu a chutě, částečně i tuky. Jsou šetrnější k tělu a nemají vedlejší účinky. info na [email protected]

Reklama

Přidat komentář