Reklama

Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to

honza J. (Út, 28. 12. 2010 - 16:12)

Ahoj, jsem už od pátý...Každá nadváha se dá odbourat, chce to jen výdřž. Mrkni na www.hubnibezdietyjezek51.cz a pak se ozvi. Uvidíš jak to půjde dolů.

Martina (So, 25. 12. 2010 - 22:12)

Ahoj, nejsem na tom...Zabývám se hubnutím bez hladovění a jojo efektu. email: [email protected]

adam (Po, 13. 12. 2010 - 01:12)

Rači držte rozumnou dietu.

Petronela (So, 11. 12. 2010 - 11:12)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

adam (Pá, 10. 12. 2010 - 21:12)

Ahoj, nejsem na tom...Až ti začnou z nadváhy odcházet klouby, tak tu trpělivost budeš mít, nebo schromneš.

Petronela (Pá, 10. 12. 2010 - 11:12)

Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100tbl. Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, příbalový leták samozřejmostí, dovoz z USA,žádné produkty od Asijských výrobců a prodejců!!

Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedájí sehnat.
Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj.Odpovím všem a vždy nejpozději do 24 hod.
V případě zájmu kontaktujte

[email protected]

kezej (Po, 6. 12. 2010 - 12:12)

Presne tak, u me se tyto faze...Ahoj, pro Tebe mám stejnou nabídku jako v případě Hanky, otevři si stránky www.hubnibezdietyjezek51.cz a ozvi se.

kezej (Po, 6. 12. 2010 - 12:12)

Ahoj, nejsem na tom...Ahoj, velice rád Ti pomohu od nadváhy a nebude to drastickou dietou, ale zdravou výživou. www.hubnibezdietyjezek51.cz Provedu zdarma analýzu stavby těla.

natt (St, 17. 11. 2010 - 17:11)

Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách.
Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na [email protected] .

Moje dieta (Čt, 11. 11. 2010 - 10:11)

Nesolím,v jídle je soli dost. Nejím přesolené potraviny-uzeniny,tavené sýry. Margarín a další průmyslově ztužené rostl.tuky nepatří na stůl, je to jed. Vypiju víc jak 3l tekutin(ovoc.čaje), sladkému se nevyhýbám, mám rád čokoládu. Pořádně snídám. A teď to nejdůležitější: 3-4x týdně je potřeba při sportu zvýšit tep.frekvenci na 140-150 min.na půl hodiny a zapotit se až to z vás bude kapat. Vážil jsem 100kg a teď mám už 2 roky 78kg. Bez pohybu by to ale nešlo.

jirka (Čt, 11. 11. 2010 - 09:11)

...muj nazor je,ze vsechny diety jsou prechodne a nemaji dlouhodoby efekt!Jedina dieta,ktera ma dlouhodoby efekt je BODOVA DIETA-co vidim,tak s bodnu a tloustnu!
Jednucha RADA na hubnuti je nejist,tak velke porce jidla -pohyb,sport prace!
Dodrzovat prisun vyzivnych latek pro organismus.

Markéta (Čt, 11. 11. 2010 - 09:11)

BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ HUBNUTÍ Nenabízíme jen další dietu, ale osvědčené programy založené na správné výživě a odborném vedení které Vám pomohou nejen zhubnout, ale především si váhu i udržet, web: www.hubnete.cz/webinfo

Bublinka (So, 16. 10. 2010 - 21:10)

Bibinko já jsem na tom stejně...chvíli to vydržim, ale pak to porušim. Vím čím to je jsme v životě celkově nespokojené, něco nám chybí nebo štve a tak si to kompenzujem jídlem. Bohužel se toho jen tak nezbavíme. Psycholog mi řekne at jídlo nahradím něčím jiným, takže nemá ani cenu k nemu chodit. Pořád si říkám jdi se objednat do tý posilovny, ale oddaluju to nemám ským tam jít...ještě jsem tam nebyla, tak mi je trapný tam jít sama.

jana (So, 16. 10. 2010 - 20:10)

nejlepší způsob jak upevnit zdraví a řídit svoji váhu je přejít na vitariánství, první tři měsíce dodržovat striktně, poté si už i uvařit nějakou zeleninku či brambůrky v páře, sníst rýži natural, kousek domácího masíčka, dá se regulovat v této fazi každý kilo at už dolů nebo nahoru, je to jen a sebeovládání, srab zůstane navždy srabem

bibinka.boubelk (Pá, 15. 10. 2010 - 23:10)

dobry večer chtěla bych strašně moc zhubnout ale nejak to nejde.. skoušela jsem snad všechno.. jsem už fakt zoufala lidi se mi smeji a to moc boli:´( poradite mi nekdo prosim.. předem dekuji

Jana (Čt, 16. 9. 2010 - 17:09)

Je takový trend vychrtlosti,...Děvčata, redukce váhy může být i příjemná, pokud zvládnete trošku sáhnout do svého režimu dne, zhubnout se dá, nemusí se hladovět, jen si přeorganizovat stravování a naučit se pravidelnosti a jinému systému, na který jste doposud byly zvyklé. Jukněte na www.lien.cz, měla jsem jehličky v uchu, zhubla pět kg a stále to pomaloučku pokračuje a cítím se lépe, zmizela zácpa, bolest hlavy a únava.

Juka (Čt, 16. 9. 2010 - 17:09)

Je takový trend vychrtlosti, není to pěkné a není to zdravé. Dřív se říkalo-160cm, tak 60kg. Samozřejmě u dospělé ženy. Nepodléhejte davu a mějte svoje hodnoty jak morální tak váhové. Když na to budete pořád myslet, tak onemocníte.

Hanah (Čt, 16. 9. 2010 - 17:09)

holky našla jsem zázračné hubnutí metodou Vacushape s 50% slevou - 4x vacushape + lymfodrenáž jen za 560Kč :) a čím víc nás bude tím to budem mít levnější.. mrkněte sem --- www.hromadneslevy.cz ---

Alena (St, 15. 9. 2010 - 09:09)

Dobrý den,určitě si...Nenech se zblbnout!Váhu máš normální a když začneš experimentovat,tak se ti může velice snadno stát,že si na problémy s váhou vážně zaděláš.Buď ráda,že máš stabilní váhu bez výkyvů a netrap se,nemáš opravdu proč:-)

Jana B. (Út, 14. 9. 2010 - 12:09)

Zkuste hubnout s Emulipsem. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Ráda poradím a pomůžu, v případě zájmu písnite na [email protected]

Reklama

Přidat komentář