Reklama

Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to

Kovu (Čt, 1. 5. 2014 - 21:05)

Ahoj! Já tabletkám na hubnutí nikdy moc nevěřila, takže za mě doporučuji pohyb, omezení v jídle (s fastfoody je konec :D ) a co se ještě mě osvědčilo je pití čaje TRF. Přestala jsem být díky němu tak prapodivně opuchlá, protože mě zbavil přebytečné vody v těle. :)

Zuzana (Čt, 24. 4. 2014 - 17:04)

Kdo by rád skutečně zhubnul natrvalo a pouze tuk, ať mrkne sem www.zhubnout50kg-zdrave.g6.cz. Zaměřuji si především na klienty s velkou nadváhou a z Jihomoravského kraje či Vysočiny.

dealerko (Po, 31. 3. 2014 - 19:03)

Mě pomohli tady...běž do řiti.

Kami (Po, 31. 3. 2014 - 19:03)

Mě pomohli tady www.xjidelnicek.cz, už vím jak má můj jídelníček vypadat.

! (So, 29. 3. 2014 - 10:03)

ahoj všichni,
diety jsou o...Určitě nějaká šmelina, Herbáč, co?

Pavla Petráčkov (So, 29. 3. 2014 - 09:03)

Dobrý den, v poslední době se stále více mluví o knize NEchci chybovat (www.nechcichybovat.cz) máte s ní někdo zkušenost? Děkuji a info :-) Přeji heký den Pavla.
[email protected]

krist (Út, 18. 3. 2014 - 23:03)

Ahoj, nejsem na tom...ahoj všichni,
diety jsou o ničem. Vždy se kila vrátí a někdy i více. Vše je uvnitř načeho těla, ale nevidíme to.
Zda Vás všechny zajíma, kde je ten začarovaný čertík a jak se dá Vaše váha řešit, tak se klidně ozvěte na e-mail [email protected] nebo facebook:Kristina Heverlová-Livoreka.
Opravdu máme každý jiný organizmus a každý potřebujeme něco jiného.
Nebojte se ozvat i zda máte nějaké vážnější nemoce. Pomohu Vám řešit i alergie, ekzémy, problémy po operacích atd.atd.
Buďte zdraví a krásní.

Kika (Po, 3. 3. 2014 - 20:03)

Já taky nemám moc pevnou vůli,ale pokud vždy dostanu na něco chut anebo bych se pořád přecpávala,tak si hned vyčistím zuby anebo používám ústní vodu a hned mně chut k jídlu přejde a taky na sladký...mně to zabírá :)

plaminek (Ne, 16. 2. 2014 - 23:02)

Taky jsem se několik let potýkala s nadváhou (asi 10 kg), vyzkoušela jsem hladovění i některé zázračné přípravky, někdy jsem zhubla, ale za pár týdnů jsem to měla zpátky. Jediné, co fakt zabralo, byla proteinová dieta, u které jako jediné jsem neměla hlad a nechyběla mi energie. Mám ozkoušená jídla od Ketodiet a Dietalegre. Ketodiet mi vůbec nechutnala a posledních pár jídel jsem vyhodila, Dietalegre byla podstatně chutnější, takže mi ani nepřipadalo, že nějakou dietu držím. :-)

MaDi (St, 29. 1. 2014 - 04:01)

"Chci zhubnout, ale nemám vůli. Poraďte jak na to".

Rada: Řekni si "Tak sem tlustá sádelnatá bečka, no a co? A co je komu do toho, já se z toho neposeru." A dál žer.

Bez základní vůle a alespoň základu sebeovládání to nepůjde a když toho nejsi schopná, budeš se jen trápit a budeš věčně frustrovaná. Zázračné metody z reklam neexistují!

Neexistuje (Po, 27. 1. 2014 - 12:01)

Taky pátrám po přípravku,...žádný prášek, po kterém by se zhublo.Možná adipex a podobné léky na předpis, které omezí chuť k jídlu, ale mají zase plno vedlejších účinků.Žádný přírodní přípravek nezpůsobí hubnutí. Může pomoci při spalování tuků, aler i tak člověk musí omezit jídlo a zvýšit pohyb. Jediné co pomůže je mít vyšší výdej než příjem. A to chce pevnou vůli. Takže to nemá řešení.

Kamca (Po, 27. 1. 2014 - 11:01)

Taky pátrám po přípravku, který by mi mohl pomoct, ale trochu se léků bojím, chtěla bych spíš něco přírodního. Našla jsem právě blog kde na sobě autorka přípravky zkouší a zaznamenává výsledky. ( www.zitrazhubnu.cz ) Uvažuju, že je zkusím, nějaké zkušenosti? :-)

!!! (Po, 20. 1. 2014 - 15:01)

písni, kilíčko - to je ale...Dano Vilímková, jsi s tou šmelinou do hajzlu. OKG nikomu nepomohly.
Před pár dny zadělala Vilímková net inzeráty, ale nikde se nepřiznala, že je prodavačkou těch kravin. Stydí se. Jen nahání chudáky ženy na MD, aby si rozšířila kurník, šmejdka.

ludek (Po, 20. 1. 2014 - 15:01)

písni, kilíčko - to je ale prznění jazyka :)

dealerko Dano (Po, 20. 1. 2014 - 15:01)

Ahoj ráda ti pomužu...Strč si ty svoje sračky do prdele, kam patří!

Dana (Po, 20. 1. 2014 - 13:01)

dobry den chela bych poradit...Ahoj ráda ti pomužu zhubnout,teda poku máš ještě zájem,já jsem zhubla a jsem konečně spokojená a tak z vlastní zkušenosti,vím co opravdu zabere,pokud máš zájem,nejaké to kilíčko sundat písni [email protected] ráda ti pomužu,s pozdravem Dana.

Dana (Po, 20. 1. 2014 - 13:01)

Ahoj, nejsem na tom...Ahoj shledla jsem tvuj příspěvek na netu,teda už hodně starý,ale chtěla jsem se zeptat,máš stále zájem zhubnout?
Mě se to podařilo neskutečně a rada se podělím,tak poku máš zájem,písni na [email protected] a vše ti povím,s pozdravem Dana-)

Pavel Vašíček (Pá, 10. 1. 2014 - 12:01)

Ahoj, nejsem na tom...Dobrý den,
M?žu nabídnout tyto preparáty pro hubnutí original lékarna.
Přehled:

T3 25ug/30tablet (30 tab.) 190,-
T4 200ug/30tablet (30 tab.) 190,-
T3+T4 30 + 120 mcg/tab (100 tab.) 500,-
Clenbuterol 0,02 mg/tab (100 tab.) 500,-
Sibutramine 20 mg/tab.(100 tab.) 1700,-

Kompletni cenik na dotaz na [email protected]

Neta (Út, 28. 12. 2010 - 18:12)

Zhubnout se dá,když člověk chce-neexistuje-,,nemůžu".Protože to znám podle svého- mám 175 a vážila jsem víc než metrák.
Zhubla jsem sama a bez prášků-které jsou jen oblbnutím smyslů-jak píše honza.J
ASama jsem tím prošla-jojo efekt jako Brno.
A stačilo málo-a zhubla jsem.
Ovšem chce se to omezit v jídle,nejsít tučná masa,nevečeřet zahuštěné polévky nebo se nacpat sladkostma atd.Máte-li,zájem o radu, kliněte si na můj nick,je pod ním mejl.

honza J. (Út, 28. 12. 2010 - 17:12)

Dobrý den,
nabizím...To že jsou tabletky balené je snad samozřejmostí, ovšem tyto tablety nejsou přispůsobeny na hubnutí, ale pouze k nechutenství k jídlu. Pak je člověku po nich akorát zle, protože tělo nedostává správnou dávku výživy a kolabuje. Když přestane nebo dobere, tak se o něj nikdko nestará, protože to už není žádný kšeft a váha je okamžitě zpět. A to jsou fakta nikoli výmysl. NEDOPORUČUJI !!!

Reklama

Přidat komentář