Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

fuj prase, už to přeháníš do nechutností

Pissík (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Když nemáš co bys dodal a jen odsuzuješ, tak sem nelez,nádhero. Pokud sem lezeš a čteš to,pak se ti to líbí a jen se děláš lepší navenek. TVé nechutnosti jsou zcela jiné. Co ten nabytý majetek, matka, atd? Za to by ses měla stydět.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Jasně že se mi to líbí:))))))))))))))))), proto je to snad psané

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Ale víš co, majetek bych nabyl rád:))))))))))))) Máš typ?

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Neodsuzuju, on Libor ví. A jinak nepleteš si mě s někým?

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Přesně tak udělej to hned, vzbuď ji,dej vyčůrat a studený obklad

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Udělám to opravdu radši hned. Díky

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Znalče, tohle není od tebe moc hezký. Já bych dokázala být věrná Liborovi jako nikdy. Jednou se stalo, že se o mně pokoušel jeden kluk a dost nevybíravě a ani nevím kde se to ve mně vzalo, dala jsem mu zničeho nic facku a utekla na záchod a obrečela jsem to. Kámoška pak přišla za mnou a zklidnila mně. Ten kluk si dovoloval na víc holek a myslel si, že mne dostane, prostě byl drzý a sahal mi na nohy a chtěl ty věci a já jsem ho razantně odmítla. Jinak tady to ve škole i v Mimoni vědí ,že mám kluka a tak to respektují. Mně nevadí, když mi řekne kluk, že se mu líbím a že by mně chtěl, ale já když mu dám najevo, že jsem zasnoubená a zadaná, tak by to měl brát jako fakt. Tohle byla moje jediná nepříjemná zkušenost za dobu, co jsem s Liborem a Libor o tom ví a řešil by to pouze, kdyby ten kluk si dovolil znovu a to se nestalo. Jsem s Nikou v pelíšku, Niki už zase chrní, ale moc dobrá není. Daly jsme si snídani a já ji uvařila čaj s medem a zázvorem jestě k postýlce, ona za chvíli vstala, že je jí špatně a že asi bude blinkat a běžela na záchod a bylo to venku. Tak upíjela čaj až před chvílí usnula. Má horké čelo a celá se chvěla když přišla ,ale teplotu ji změřím až se vzbudí. Asi jí dám na čelo pa studený obklad a zabalím ji nohy dole taky do studeného obkladu. Nedávaly jsme jí celý zábal ale na nožky studený a zabalily jsme je celé od prstů až k lýtkům.A tak jí to udělám znovu až se vzbudí.

Martina (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Klárko pozdravuji taky já, hele Nikolce ten zábal na nohy udělej hned a obklady na čelo a teplotu jí změř taky, klidně ji vzbuď, ona zase rychle usne a kdyby se to nelepšilo a teplota šla výš a holka znovu zvracela dej vědět mamince. Ona může mít průběh nemoci výraznější než ty. Tak palečky držím a to o té vernosti Liborovi, to jsi napsala moc hezky . Fandím vám.

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Ahoj Anet,to že se tady někteří smějí a někdy i uráží,tak z toho si nic nedělej, já už na to pomalu ani nereagují, protože je to trapné.já sice už nočník nepoužívám, ale před několika lety jsem ho ještě měla to mi bylo asi 10 let,tak mě někdy mamka musela budit,abych se buď do něho nebo na WC vyčůrala, protože jsem trpěla enurezou,i když to mám ještě dodnes,ale už je to skoro v pohodě a není to jako když mi bylo 8-10 let,to jsem měla nejhorší období,tak jsem ráda že už je to myslím za mnou, nedoporučuji to nikomu zažít.takže v tvém případě, že obě tvé děti ještě mají nočník v pokojíčku,tak je v pořádku,jenom kdyby přišli spolužáci,tak bych ho určitě schovala

Aneta (Po, 10. 2. 2020 - 07:02)

Tady se vám Kláro a Niki nekteří smějí,že máte nočník u postele . Já ho dávám dětem taky a hlavně ,když mají chřipku a horečku. Mám holku 11 let a kluka 7 roků, mají každý svůj pokojík a oba tam v takových situacích nočník prostě mají. A je to výhoda a záchrana pro mimořádné situace. Když měl kluk v lednu chřipku , tak ho normálně taky v noci používal a jednou i přes den, ale tomu bylo zle a pozvracel se a kdyby tam nebyl ,tak to bylo v posteli nebo na zemi a já bych s tím měla zbytečnou práci. Holka ho má rovněž pod postelí, zatím je zdravá a co vím, tak ho použila v pátek v noci a asi to nemohla taky vydržet a pustila to do něj, ale to zrovna nemocná nebyla, ale přiznala se , že se jí zdálo, že čůrá a ona byla v posteli a ne na záchodě amusela okamžitě a tak to využila. Ale holky, vůbec se nenechávejte otrávit podobnými hláškami nějakých přiopilých puberťáků.

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 07:02)

Niki se vzbudila v noci na malou a já taky a tak jsem ji vzala za ruku a dovedla na záchod s tím,že je velká holka a nočník necháme být. Ani moc neprotestovala a dala jsem jí čůrat první aby se jí nestala nehoda a zvládla to v pohodě. Ráno nás vzbudil silný vítr a prší teď a mamča nám udělala snídani a odešla před chvílí do práce. Ráno jsme taky šly čůrat na záchod a tak to ségra zvládne . Změřila jsem jí teplotu a není ještě dobrá, má 37,6 a já už nemám a cítím se dobře a už moc nekašlu ani nerýmuju. Ségra čůrá hodně ,ale pipinka ji při tom nebolí a jen v noci kašlala a ráno. Půjdeme na snídani a pak budeme v pelíšku asi ještě se povalovat nebo třeba usneme,ale to spíš Niki. Ta teď chrní dost i přes den a tak tam nočník jí nechám kdyby se vzbudila a měla to na malou rychlý jako včera .

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Ahoj Klárko a Niki přeji krásné ránko i když nevím jak u vás, říkáš že prší,tak u nás sice je ještě vitr ale svítí sluníčko.jsem ráda že jste dneska prožili docela klidnou noc i když jsem se bála o Nikolku, že jak jsi psala že se někdy v noci bojí tak byl ten silný vítr,tak jsem ráda že vše dopadlo dobře a vyspaly jste se bez nějakých komplikací a nehod.nikolka je hodně šikovná holka, že to zvládla i bez nočníku,ale pro jistotu jí ho ještě nechej,co kdyby náhodou.taky jsem se chtěla zeptat jestli jste ji udělali ten zábal,jak jsem ti psala na srážení té teploty? tím jak je nastydlá a má teplotu tak je jasné že čůrá více,tak jak je to u mně,taky se mamka divila že chodím i 3 krát za noc čůrat,ale naštěstí mě pipinka nepálí.ale jak už jsem psala je lepší třikrát se vzbudit, než jednou se nevzbudit a nehoda.taky jsem moc ráda, že jsi už taky v pohodě,to samé přeji aji nikolce a prožijte krásný den

ale (Po, 10. 2. 2020 - 05:02)

asi už Nikola s Klárou chčijou do nočníku

Jo (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

a tuli se k sebe jak lesbičky.

Honič (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Klára má krásnou malou pipinku a když se jí chce tolik ,že by se skoro pochcala,tak to z ní pak stříká tak,že já stříkám taky.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Jo, 18ti centimetrovou

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

Psala,že ji má malou a že jí to i bolí když jde Libor do ní.

no (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

to bude spíš zkušená drsňačka. nezkušená holka by takové podrobnosti nepsala. Ale stejně je to muž, takže trochu přehání ve fantazii

Hmmm (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Už konečně prozraď, kde bydlíš.Na té Zahradní vás nikdo nezná.Nebýdlí tam žádná Janoušková a ani Studená, jak to tu kdosi vzpomínal.

Reklama

Přidat komentář