Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 07:02)

Niki se vzbudila v noci na malou a já taky a tak jsem ji vzala za ruku a dovedla na záchod s tím,že je velká holka a nočník necháme být. Ani moc neprotestovala a dala jsem jí čůrat první aby se jí nestala nehoda a zvládla to v pohodě. Ráno nás vzbudil silný vítr a prší teď a mamča nám udělala snídani a odešla před chvílí do práce. Ráno jsme taky šly čůrat na záchod a tak to ségra zvládne . Změřila jsem jí teplotu a není ještě dobrá, má 37,6 a já už nemám a cítím se dobře a už moc nekašlu ani nerýmuju. Ségra čůrá hodně ,ale pipinka ji při tom nebolí a jen v noci kašlala a ráno. Půjdeme na snídani a pak budeme v pelíšku asi ještě se povalovat nebo třeba usneme,ale to spíš Niki. Ta teď chrní dost i přes den a tak tam nočník jí nechám kdyby se vzbudila a měla to na malou rychlý jako včera .

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Ahoj Klárko a Niki přeji krásné ránko i když nevím jak u vás, říkáš že prší,tak u nás sice je ještě vitr ale svítí sluníčko.jsem ráda že jste dneska prožili docela klidnou noc i když jsem se bála o Nikolku, že jak jsi psala že se někdy v noci bojí tak byl ten silný vítr,tak jsem ráda že vše dopadlo dobře a vyspaly jste se bez nějakých komplikací a nehod.nikolka je hodně šikovná holka, že to zvládla i bez nočníku,ale pro jistotu jí ho ještě nechej,co kdyby náhodou.taky jsem se chtěla zeptat jestli jste ji udělali ten zábal,jak jsem ti psala na srážení té teploty? tím jak je nastydlá a má teplotu tak je jasné že čůrá více,tak jak je to u mně,taky se mamka divila že chodím i 3 krát za noc čůrat,ale naštěstí mě pipinka nepálí.ale jak už jsem psala je lepší třikrát se vzbudit, než jednou se nevzbudit a nehoda.taky jsem moc ráda, že jsi už taky v pohodě,to samé přeji aji nikolce a prožijte krásný den

ale (Po, 10. 2. 2020 - 05:02)

asi už Nikola s Klárou chčijou do nočníku

Jo (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

a tuli se k sebe jak lesbičky.

Honič (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Klára má krásnou malou pipinku a když se jí chce tolik ,že by se skoro pochcala,tak to z ní pak stříká tak,že já stříkám taky.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Jo, 18ti centimetrovou

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

Psala,že ji má malou a že jí to i bolí když jde Libor do ní.

no (Ne, 9. 2. 2020 - 23:02)

to bude spíš zkušená drsňačka. nezkušená holka by takové podrobnosti nepsala. Ale stejně je to muž, takže trochu přehání ve fantazii

Hmmm (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Už konečně prozraď, kde bydlíš.Na té Zahradní vás nikdo nezná.Nebýdlí tam žádná Janoušková a ani Studená, jak to tu kdosi vzpomínal.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 21:02)

Nika bude chcát v noci dvakrát. Nevydrží to a dá to hned do nočníku u postele jako velký chcaní.
Klára uslyší ten proud do nočníku, vzbudí se a bude chcát taky.

a (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

zítra si zase dají k posteli kýbl

Pissík (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

A Klára vyčůrá víc, protože je větší holka,

B (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

A Klára vyčůrá víc,protože má většího.

Martina (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

To je moc dobře, že vás to posílilo a nejsi smutná. Hezky se vyspinkejte a když Nikola bude potřebovat na malou do nočníku, tak ji nech. To se srovná. Třeba se vzbudíte až ráno v klidu. Budu na vás myslet před spaním.

Klára (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

Jsem opět hodně unavená ale mám jen 37,5 a Nikolka má 37,8 a už chrní. Nočník tam bude mít u postýlky na noc, ale přes den ho použila jen jednou jak se vzbudila před polednem a nemohla to vydržet, jinak si došla na WC normálně. Jsem u sebe a za chvilku se půjdu k ní přitulit do jejího pokojíčku. Libor už je taky doma a už je víc v pohodě. Odpoledne byl u mně a kdyby neměl zítra práci tak by zůstal i za cenu rizika,že to chytí od nás. Ono je to ale stejně jedno,když tady byl,tak to může dostat stejně Moc děkuju za podporu a Gabino já to cítím tak,že bych si Libora klidně vzala i tak brzy,ale uvidíme. Je to moje velká láska a já ho miluju nade vše stejně jako Nikolku a mamču, ale jinak. Myslela jsem, že budu večer smutná, ale nejsem. Naopak ta esemeska nás přes ten první šok naopak posílila a já jsem za to moc ráda.

Znalec (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Klárko já to obrátím. Přišla ti provokativní SMS, že má Libor jinou. Ale co ty? Po tobě musí kluci taky koukat a musíš se jim líbit. Ustojíš to a dokážeš být Liborovi věrná? Určitě když jste byli na té akci na Slovensku nebo v Berlíně ,tak tě třeba nějaký kluk chtěl sbalit. Nebo ve škole nějaký spolužák nebo v Mimoni. Jáký máš na to postoj? Myslíš, že opravdu víš, co chceš a dokážeš být věrná?

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Já si myslím, že Klárka to dokáže být věrná

Gabina (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Klárko na tvém místě bych se klidně za Libora vdala kdykoliv. Až mne mrazí z toho,co jsi dnes musela ty a on prožít. Hlavně se obě holky uzdravte!

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Hakuna matata-------- žádný stres, žádný problém

????? (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

???????

Reklama

Přidat komentář