Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

MUDr Jna Šmíd (Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

Z pěti volných míst zabukovaných v Exim Tours na moje jméno jsou pro Vás ještě dvě volná. Neváhejte. Jedná se o Klárčin zájezd 03.03

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

U Kláriny musí být hrozný puch věčně močí všude možně a beztak si ani pekáče neotřou.Jsou to takový uchcanice.Ty kaťky ty musí být

Honič (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

Klárka to píše krásně a já jsem z toho úplně vedle.Takový čůráníčko bych chtěl zažít s nějakou holkou,ale nedaří se. Hlavně ,že jsi Klárko už vpořádku a o sestru musíš teď víc pečovat,ale ona se z toho dostane taky. Škoda,že už sem nepíše Miška nebo Markéta. Ty její čůrací pipinky mi taky chybí. Klárko myslíš,že by Miška chtěla kluka? Nebo Markéta z Roztok? Teda jestli nikoho nemají. Já bych je miloval ani nevíš jak a čůral bych s nima kdyby mi to dovolili každy den .

Znalec (Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

Tak Miška nemá pipinku ale baculku a Markéta broskvičku. Mišce se údajně líbí i jak čůrá kluk. No nevím. Jsi hodně zoufalý a jak ti psala Kikina ,kdyby ses vykašlal na Zanzibar a zašel si někam do nočního klubu ,tak bys ušetřil a dívky na čůrání pro klienta tam mají určitě taky. Protože ten Zanzibar pro tebe bude tak jako tak mínus. Jedině poznáš Kláru jak vypadá a to může být pro tebe ještě horší,pokud se ti bude libit.A kdyby tam nebyly vůbec, tak bys ztratil i tu iluzi,kterou máš. Kikina má v tom pravdu.

Tak! (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

A je to venku. Libor si napíše text a pak sám sobě napíše kritické komentáře. Dobrá práce. Zvyšuje to grády. Protipóly v příběhu jsou důležité.

Gita (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Pokud to není reálný příběh tak velmi dobrý postřeh. Já si myslím ,že je naopak živý a ten popis je ryze holčičí až mateřský.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

Spíše popis od nezralé nedospělé holky
,takže jestli má kolem šestnácti, sedmnácti, tak to je trefný popis divčího vykonání malé potřeby.

Návštěvnice (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

To mluvíš o sobě kochánku?

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

Niki když se vzbudila, rozbalila si nohy a šla hned čůrat, ale k mé radosti ne do nočníku ale na záchod a slyšela jsem že jí to šlo hodně když to pustila, protože si nezavřela dveře. Pak si dala trochu oběd a šla se ještě jednou vyčůrat a já taky, ale udělala jen nepatrný pramínek a já zase ale víc a hned si šla lehnout. Teplota ji klesla trochu dolů, ale je celá bez energie a bez nálady jako jsem byla já na začátku nemoci . Spinkala skoro celý dopoledne a teď ji nechám být a budu si dělat u sebe přípravu do školy, něco mi přišlo mailem abych nezmeškala a tak se budu s tím prokousávat. Libor má taky starost o Nikolku a říkal, že má v LIberci dobrýho doktora, ale to mamča má tady taky a ten by přijel i k nám domů. Tak budu chvilku pracovat u sebe, zatím unavená nejsem a čůrám normálně takže jsem z toho asi venku.

Jak? (Po, 10. 2. 2020 - 11:02)

Podá mi někdo návod, jak a kde nejlépe sbalit holku na čůrací věci? Libore, ty musíš být šťasnej člověk. Jsem středoškolák a vztah jsem si našel ,ale každy se zahubil v okamžiku, kdy jsem po ní chtěl společně se dívat jak čůráme a dělat si čůrací rozkoše. Tak mám pocit, že takové holky prostě neexistují a nebo velmi vyjímečně.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Libore, ty taky ležíš s chřipkou?

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Mám to hotové. Teplotu má 38,4. Hned sem jí dala vyčůrat, ale do nočníku protože se skoro neprobudila a tak jsem jí stáhla kalhotky a posadila a ona se hned vyčůrala do nočníku širokým proudem,protože měla štěrbinku pipinky sevřenou. Položila jsem jí pak a obě nožky jí zabalilado studeného a na čele má taky chladný obklad. Mamča přiveze oběd tak uvidíme. Nikola už zase chrání. Opravdu není dobře.

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

To je dobře, že jsi ji dala hned zábal a nechala si ji vyčůrat, aspoň se jí bude dobře spát akorát jsem se divila, že měla štěrbinu pipinky sevřenou,ale důležité je že se vyčůrala, doufám že se brzy uzdraví jako ty

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

Já taky někdy mám pipinku nerozevřenou a pak mi to teče i všude okolo ní, někdy se mi víc rozevře a čůrám přímý proud přímo z čůrací dírky a nejsem mokrá tolik okolo.Asi jak spinkala a měla nohy u sebe tak já jsem ji hned zvedla a v polospánku jí posadila na nočník a tak její pipinka měla obě strany k sobě sevřený.protože ani nohy moc nedala od sebe a hned čůrala.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 12:02)

fuj prase, už to přeháníš do nechutností

Pissík (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Když nemáš co bys dodal a jen odsuzuješ, tak sem nelez,nádhero. Pokud sem lezeš a čteš to,pak se ti to líbí a jen se děláš lepší navenek. TVé nechutnosti jsou zcela jiné. Co ten nabytý majetek, matka, atd? Za to by ses měla stydět.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Jasně že se mi to líbí:))))))))))))))))), proto je to snad psané

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Ale víš co, majetek bych nabyl rád:))))))))))))) Máš typ?

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 13:02)

Neodsuzuju, on Libor ví. A jinak nepleteš si mě s někým?

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Přesně tak udělej to hned, vzbuď ji,dej vyčůrat a studený obklad

Reklama

Přidat komentář