Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

standa (Po, 5. 9. 2011 - 19:09)

...vzpomínám,že asi v 70tých letech se nosily kalhoty ébrovsky stejně široký už od rozkroku až po zem,takže to vypadalo skoro jako maxisukně,.....

standa (Po, 5. 9. 2011 - 19:09)

ahoj,potkal sem v Brně na "Svoboďáku"chlapa v jemně kárová sukni nad kolena s kočárkem u obchodu jak čeká na ženu...super,moje přítelkyně chce abych si taky někde nějakou sehnal,určitě si koupím...

jaryna (Po, 5. 9. 2011 - 17:09)

Ja už niekoľko rokov doma...doma nosím několik let jenom sukně,nic jiného.Ven ji nosím podle toho kam jdu.

Patrik (Út, 30. 8. 2011 - 00:08)

Ja už niekoľko rokov doma...Peter, jsi borec! Tak i manželka ti šije sukně? Tak to je prima ženská. Pozdravuj ji!

Peter (Pá, 26. 8. 2011 - 08:08)

Ja už niekoľko rokov doma nič iné nenosím. Vonku som bol v sukni len pár krát - škoda že nás nie je viac. A to mi manželka ušila už šiestu.

jaryna (Čt, 25. 8. 2011 - 22:08)

právě v těchto vedrech je...také chodím na ostro, bez tang, taky dámské!! Fakt super! I když šly holky, tak žádná nechtěla vidět, zda li mám něco pod ní. Patrik

pro Jaryna (Čt, 25. 8. 2011 - 22:08)

právě v těchto vedrech je...šel jsem v Breně na přehradu až na nuda pláž v kráké koženkové sukni, ani se nikdo nedíval, prostě to nikoho dnes nezajímá. Je to super. Mám také tenkou lehkou letní sukni, je to bezva. Představ si, že nosím dámskou sukni!! Fakt je to super.Patrik

Peter (Út, 23. 8. 2011 - 13:08)

Len keď oni sa nevedia niekedy rozhodnúť či majú chrániť alebo pomáhať...

marian (Út, 23. 8. 2011 - 12:08)

No a to práve pod tou...Zabudol si dodať : chrániť a pomáhať
ved˘ práve preto čumím doma do počítača a zatiaľ iba nuda...

jaryna (Út, 23. 8. 2011 - 11:08)

No a to práve pod tou...právě v těchto vedrech je dobrá lehká sukně a pěkně naostro

Peter (Út, 23. 8. 2011 - 09:08)

No a to práve pod tou sukňou môžeš. Inak by ťa asi zobrali tí stolári čo majú na aute napísané "POLICE"

marian (Po, 22. 8. 2011 - 21:08)

nebláznite zo sukňami, v tejto horúčave by som naradšej aj vonku chodil nahý...

Bobek (Po, 22. 8. 2011 - 21:08)

Tak dnes jsem se byl projít...Poslyš, ty si asi nalitej často, když máš halucinace. Bílý myšky tě ještě nepřefikly?

Tom (Ne, 21. 8. 2011 - 22:08)

Tak dnes jsem se byl projít...takovýhle prasečinky, kdyby to byla aspoń kočka, ta dvounohá a pomilovali jste se v sukních ale takhle...no......je to tvoje věc.

Tom (Ne, 21. 8. 2011 - 22:08)

Já nosim pánskou sukni skoro denně a nemám žádný problém. Když ženy bez jakýchkoli skrupulí nosí dámské kalhoty tak proč tolik ostychu kvůli pánské sukni ?

Pepa (So, 6. 8. 2011 - 06:08)

Tak dnes jsem se byl projít...Ahoj Pepo!
Odkud jsi? Já jsem z Brna! Sice jsem dříve vidíval kluka či pána v sukni, ale poslední dobou nic.

jaryna (So, 6. 8. 2011 - 00:08)

Kdo říká, že neejakuloval...Chlap co nosí sukně není podle mně žádný buzerant,ale normální mužský co má rád pohodlý a uvolněnost.Ať už nosí pánské či unisex sukně.

Patrik (Čt, 4. 8. 2011 - 23:08)

Premiérový Sraz...Tomáši, máš pravdu. Sice já nenosím pánskou, ani mi moc nesedne, nosím dámské mini, ke kolenům a dlouhou až na zem. Je to super. Ani se mi moc šulin nezapařuje! Mohu ti říci, že sukně se nosí v jihovýchodní Asii, jako Malajsie, Sri Lanka, Indie, Indonesie atd.

Pepa (Po, 1. 8. 2011 - 10:08)

Zapomněl jsem na ipsaci....To je tvůj koníček, ale na to jsou zde jiné debaty. Pozor, aby tě nestíhali za týrání zvířat.
Já jsem si oblékl svou oblíbenou letní sukni a jdu na pivo.
Ty si můžeš blábolit, co chceš, ale bude lépe, když půjdeš smrdět někam jinam. Znáš to ne:
Kdo umí dělá, kdo neumí, tak škodí, kdo nemůže škodit, tak aspoň smrdí.

H. Jebáček (Po, 1. 8. 2011 - 10:08)

Na tyto techniky jsi asi...Zapomněl jsem na ipsaci. Při té honí pán ptáka i svému psovi.

Reklama

Přidat komentář