Reklama

Harašení na pracovišti

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Víceméně s Tebou souhlasím .Ale své pozice může zneužít kdokoliv , muž i žena ... Je potom zas otázkou kterak se této "jobs" prostituci kdo poddá (a jedná se i o homo , nebo lesbo nátlaky)...

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

To je samozřejmé. Nějak jsem Me too nestudovala, ale domnívám se, že pokud něco takového tak jaksi napříč gendry

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Prosím nepiš zde to slovo ani jeho "klony" , není to naše ... A způsob oblbování a blbnutí společnosti , už vůbec ne ...

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Ale jo, taky to nemám ráda. Myšleno mírně ironicky, proto tam bylo to "jaksi"

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

Já s tebou naprosto souhlasím, to co se děje jako Me too je komedie šílená až nebezpečná. Jenže ono se i s interpretací té celé akce přehání. Jinak jsem se jen pousmála nad tou Wall Street

sardanapal* (Čt, 6. 12. 2018 - 13:12)

Borci nezóféte doba bionických robo- kurev , je za dveřmi ...

Kamil (Čt, 6. 12. 2018 - 09:12)

Dnes vyšel někde článek, že muži na Wall Street se z obav z nařčení ze sexuálního harašení začali ženám vyhýbat. Odmítají s ženami večeřet, jednat mezi čtyřma očima a sdílet stejné patro v hotelu. Taktéž řada firem zrušila večírky. Tím, že se muži ženám vyhýbají se dopouštějí... diskriminace. Orvell by měl radost.

Michal (Čt, 15. 11. 2018 - 20:11)

Reseni haraseni na pracovisti je pro mne jednoduchy: Kdyby mne moje sefka obtezovala s mirou a pomohlo by mne to s karierou, tak bych se docasne nechal, mozna s ni mel i sex, ale to uz by muselo stat zato.

Karel (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

Nedávno v Praze otevřeli nějaký podnik, ve kterém nabízejí pánům soulož s gumovými pannami. Půl hodiny prý stojí 1200 Kč. Dřív by se řeklo, že něco takového mohou využít pouze zoufalci, kteří si nedokáží najít ženu nebo úchylové. Ale s ohledem na běsnící sexuální harašení to možná bude v budoucnu jedna z mála možností pro chlapa jak mít sex. I když tomuhle se ani sex nedá říkat. Kam jsme to došli?

Bert (Čt, 15. 11. 2018 - 13:11)

No to mi prijde dost ujete - tak mozna jednou na vyzkouseni. Ale az budou v budoucnu i u nas bezne humanoidni sexyrobotky, tak to budou mit chlapi jednoduche. Asi se to ta nejhumannejsi cesta k depopulaci - oddelit od sebe muze a zeny. Jsem rad, ze mladi jsem prozil v jine dobe.

M. (Čt, 15. 11. 2018 - 14:11)

Nemyslím si, že je záměrem depopulace, vždyť na druhé straně je podporováno umělé oplodnění a děti mají i páry, které by je normálně neměli a stále se tlačí na zvedání porodnosti, i když ne rovnoměrně u všech skupin obyvatel.

Sir (Čt, 15. 11. 2018 - 12:11)

Ještě, že ještě existují normální vtipné baby, co se neberou tak moc vážně - https://video.aktualne.cz/dvtv/mucha-kdyby-me-veselovsky-poplacal-po-zadku-lichotilo-by-mi/r~a3b726dedf6711e8abf3ac1f6b220ee8/?redirected=1542280482

Pavel (St, 14. 11. 2018 - 11:11)

Dnes byl někde rozhovor s nějakou paní, která ve firmách provádí "genderový audit". Její náplní práce je zjišťovat, zda ve firmách neprobíhá sexuální harašení. Prý kvůli tomu ve firmách i padají hlavy ( rozuměj mužské ). Tak jsem si v duchu říkal, jak veliká kráva ta paní musí být, když se k něčemu takovému propůjčí, a že musí být pro samotného chlapa velice nebezpečné být s ní o samotě v místnosti byť i jen několik sekund. Bez obvinění ze znásilnění z její strany by jistě nevyšel.

Petr K (St, 14. 11. 2018 - 15:11)

Tak tady je ten slavny rozhovor a je to opravdu masakr - https://xtv.cz/archiv/delam-genderove-audity-ve-firmach-kontroluji-dvojsmysly-sexismy-obtezovani-padaji-hlavy-rika-genderova-expertka-petra-kubalkova?fbclid=IwAR23aRArKWULKvMggUMgJInwlOgJj9f2TvNZbDBDCw3GEwnna-Tae2ozkso

Ouha (St, 14. 11. 2018 - 16:11)

Jo, bohužel je to téma zneužívané, ta paní je příšerná, což neznamená, že šikana nebo třeba gendrové problémy mladších a starších lidí neexistují

Magda (St, 14. 11. 2018 - 14:11)

To je hrozne. Nedovedu si predstavit pracovat ve firme, kde by se na mne bal kolega usmat, pochvalit mi novy uces ci podrzet dvere. Jsem rada, ze pracuji z domova. Nekdy mi chybi kontakt s lidmi, ale nez takoveto sterilni kontakty se strachem, taks i radeji vystazcim s rodinou a se zviraty.

Honza (Pá, 9. 11. 2018 - 13:11)

Za znásilnění nebo pokus o znásilnění je dnes bráno i to, když muž sáhne na zadek. Logicky proto bude počet těchto trestných činů stoupat. Do budoucna to tedy bude znamenat neúměrný počet stíhaných a odsouzených mužů za tento trestný čin. Ruku v ruce potom půjde i jejich i společenská dehonestace. No a nejlepší bude, jak potom budou různí sociologové a podobní budižkničemové hluboce hloubat ( jako děda Lebeda ) nad tím, jak je možné, že došlo k tak velkému nárůstu tohoto trestného činu.

Bedřich (Čt, 8. 11. 2018 - 14:11)

Nedávno dostal nějaký muž v ČR podmínku za "znásilnění", kterého se měl dopouštět po dobu čtyř! let na své kolegyni v práci. To "znásilnění" spočívalo v tom, že ji osahával. Ve skutečnosti to zřejmě bylo tak, že ti dva spolu čtyři roky chodili, nebo spolu alespoň spali. Poté se rozešli a ta paní toho chlapa potom obvinila ze "znásilnění". Ale to toho chlapa neomlouvá. V dnešní době si žádný muž žádné ženy nevšímá a pokud potřebuje sex, tak si jednou za čas zajde do bordelu. Já to tak praktikuji celý život. Jinou ženskou než v bordelu jsem nikdy neměl a mám svatý klid.

Milan (St, 31. 10. 2018 - 10:10)

jsem měl možnost se poznat...No o té debilitě a infantilitě současných mladých Američanů je to všeobecně známo. A tomu, že si udržovali nejméně metrový distanc od žen, tomu se nedivím. Mají strach, aby nebyli obviněni. Myslím, že to brzy přijde i k nám. Podle nějakých výzkumů se už současná generace dospívajících nechce seznamovat s osobami opačného pohlaví. Svůj volný čas raději tráví u počítače. Také asi vymizely takové ty předškolní hry "na doktory", takže dnešní děti zřejmě ani mezi sebou nezažívají přímý fyzický kontakt, takže jim ten kontakt asi nebude chybět ani v pubertě. A asi jim to ani nechybí, když to nikdy nezažily. Vyprávěj někomu, jak chutná hruška, když ji nikdy nejedl.

tom (Út, 30. 10. 2018 - 23:10)

Mě taky nasere,když chci v práci spát,začne někdo dělat bordel s vercajkem !!

Reklama

Přidat komentář