Reklama

Harašení na pracovišti

No ja nevim (St, 8. 8. 2018 - 19:08)

Vztahy se nenavazují tak,...Ja nic o sahani nepsal
Ale kdyz uz mi to podsouvate, jste proti letmemu doteku, ktery vyjadruje projev naklonnosti a ktery muze zena hned utnout a dat najevo ze ne misto zalob a mee too akci, a nebo muze necha zajit tak daleko jak je pro ni prijatelne?

Ten predchozi prispevek reagoval na aice, kde to chteli vsichni, nepredpokladam ze mdz apod byly hromadny znasilnovacky

Neni treba hned vse pausalizovat a odsuzovat

Kazdy podle sveho

Jen jestli to pujde timto aktualnim smerem, tak bude spolecnost totalne sterilizovana souhlsy, podpisy etc

A to nejsem zastance utlaku nebo sexualniho natlaku na zeny

Proste jen nerozumim soucasnemu vyvoji a nazorum

Asi tak za mne, ale toto bude zivot uz mladych - nove/ych generaci takze je to jejich volba a styl, ja do toho nemam co mluvit pomalu

Otazkou je, jestli si to same uvedomuji a chovaji se tak i ti, kteri podobne tlaky a nesmysly predelavaji do zakonnych norem a novych tzv moralnich standardu

Ale to je jedno, kdo si bude chtit zasukat, tak si zasuka, a jedno kde, jen bude vic obvinovani skrz neco, co se driv bralo jako vyjadreni naklonnosti

Kteří? (St, 8. 8. 2018 - 19:08)

Vztahy se nenavazují tak,...Je jich tam teď několik skupin

Nesahat (St, 8. 8. 2018 - 18:08)

Vztahy se nenavazují tak, že vám kolega sahá na stehno nebo plácá po prdeli- vemte si příklad z Francouzů, ti se umí dvořit a být galantní....

No ja nevim (St, 8. 8. 2018 - 16:08)

Je dobře že dnes už to...Vy mozna ne, ale co mi ostatni, normalni pro ktere je navazovani vztahu prirozene?
A nehovorim o obtezovani proti vuli druhe strany, ale o pokus - akci a reakci ktera da jasne najevo zda neco bude nebo ne a tim se vse vyjasni

Ženy (St, 8. 8. 2018 - 15:08)

Je dobře že dnes už to trpět nemusíme!

Marek P. (St, 8. 8. 2018 - 12:08)

Milý Demokrate.
To, že byla nějaká normalizace jsem se dozvěděl v roce 1990 od Venci Flašky.Já, osobně, jsem nic nepozoroval.To, že se staří komanči rvali s těma novýma mě nezajímalo. Měl jsem, na tu dobu, dobře placenou práci. Chodil jsem na ryby, s flintou do lesa a dokud jsem se neoženil, ošukal jsem všechny baby okolo. Dílovedoucí stavěl svépomocí barák a tak mu na ženu nezbývaly síly. Vždycky, když byl na odpolední jsme si dělali "erotický festival."
Holky na dílně jsme běžně ošahávali, pojem "harašení" byl v nedohlednu. Nikdy nikdo nic neřešil. Dokonce, když se po těch letech setkáme, žádná z nich nemá z té doby žádné trauma.
Oslavy MDŽ, to byla jedna velká oslava sexu. Z té doby se tradoval takový vtip: "Přijde domů žena z oslavy MDŽ a manžel se ji ptá, jak se cítíš. Ona říká, jako slunečnice. On na to. No snad jako květina, nebo růže. Ne, jako slunečnice, také jsem plná semen."
Kluci čuměli holkám na kozy a nohy a ne do mobilů. Drogy byl neznámý pojem, alespoň v malých městech.A co je hlavní, byl chlap a ženská. Nic, mezi tím. Jo, ještě buzeranti.S tím se nikdo nechlubil. Život byl krásně jednoduchý.
Když jsem byl na půlroční praxi k konstrukčním oddělení, kresličkám jme vzadu zvedali pracovní pláště a hodnotili délku punčoch. Jo, bejvávalo...

luci (St, 8. 8. 2018 - 11:08)

To víš, paradox totality....Ono je to hlavně o lidech a výkladu zákona.

Karel (St, 8. 8. 2018 - 07:08)

To víš, paradox totality....No to je pravda, že dnes můžeš osahávat pouze svojí přítelkyni nebo manželku. Ale problém je, jak tu přítelkyni nebo manželku získáš. To by ses musel napřed s nějakou holkou seznámit. Jenže jak a kde, když ty holky buď nikam nechodí, nebo i když někam jdou, pomalu aby ses bál na nějakou podívat, aby tě neobvinila div ne ze znásilnění. To je začarovaný kruh. Takže zbývá ten bordel. To je taková určitá jistota.

Honza (St, 8. 8. 2018 - 07:08)

1969, normalni doba rok po...To víš, paradox totality. Hodně se toho muselo a skoro nic se nesmělo. Ale vošahávat holky se smělo. Neska je prej demokracie, ale vošahávat holky nesmíš. Možná svoji manželku nebo přítelkyni, nebo prostitutku v bordelu. Jinde se to doporučit nedá. Protože jak správně piše Marek, člověk by neska skončil v base.

Demokrat (Út, 7. 8. 2018 - 22:08)

Jo, jo, dalo by se...1969, normalni doba rok po sovetske invazi, normalizace byla super. Prasak mohl sexualne napadnout sedmnactiletou holku a krome facky se mu nic nestalo.

Marek P. (Út, 7. 8. 2018 - 20:08)

Jo, jo, dalo by se vzpomínat. Tenkrát ještě byla normální doba. Když jsem byl po operaci slepáku, tak sestřička, "žákyňka"mě upravovala postel. Jak tak byla hezky obrácená, hrábnul jsem jí do rozkroku. Zaječela, obrátila se, dala mě facku a tím to bylo vyřešeno. Já jsem měl 21, ona snad 17 let.Nikdo si nikomu neztěžoval, když přišla znovu, tak jsme se na sebe křenili, coby nejlepší známí.Dneska bych skončil v base za pokus o znásilnění. Pro upřesnění, psal se rok 1969.

Karel (Út, 7. 8. 2018 - 14:08)

Tak jsem včera byl zase s tou partou 50 - 70 let. Chodíme spolu docela pravidelně na pivo. Tentokrát se k nám připojily dvě kamarádky, 45 let. Jedna z nich má dvě dvacetileté dcery, které tam také byly s námi. A když jsme začali vzpomínat na různé chlastačky, které jsme v průběhu života, a zejména v mladých letech zažili, tak obě ty mladé holky prohlásili, že ony téměř nikam nechodí, protože se bojí, aby neměly druhý den kocovinu.

sdfg (Ne, 24. 12. 2017 - 08:12)

To je tedy sen,ale jistě by se nesměla nafackovat,jinak by přišli robotky z sociální policie a nasadili gumové připínáky.

sdfg (Ne, 24. 12. 2017 - 08:12)

Myslím, že s tím...Sexuální robotka by byla zřejmě pořád v módu "dělám zagorku, mám krámy" a držkovala by jak Bohdalka v receptáři.Navíc kdo má platit ten příkon od ČEZU.Žádná baletka by to s těmi bateriemi také nebyl a kdo má mát vztah s běhnou na elektrickém kabelu?!

Honza (Ne, 24. 12. 2017 - 06:12)

Myslím, že s tím...Máš recht!

Alešek (So, 23. 12. 2017 - 09:12)

Myslím, že s tím...Pokud to bude robotka typu Nexus z Blade Runnera, proč ne :-D

David (So, 23. 12. 2017 - 08:12)

Myslím, že s tím písemným souhlasem se sexem nebude problém. V současné době probíhá bouřlivý vývoj sexuálních robotů. V budoucnu si proto každý muž pořídí sexuální robotku a bude mít po problému. Vyhne se tak potenciálnímu nařčení ze znásilnění. Spokojenost tak bude na všech stranách. Muži budou sexuálně uspokojeni robotkami, ženy nebudou sexuálně obtěžovány. Děti se budou rodit po umělém oplodnění a budou vychovávány pouze matkami. Láska a podobné city přestanou existovat. Klasické párové soužití a klasická rodina zanikne.

Vanda (Pá, 22. 12. 2017 - 14:12)

Já kdysi dávno viděla depresivní sci-fi, kdy všchni žili pod konrolou a byli na práškách, které jim tlumily emoce. Láska mezi lidmi téměř neexistovala, děti se rodily uměle. No náhodou dva se do sebe zamilovali a když mělo mezi nimi dojít k pohlavnímu styku, tak začala řvát siréna a hlas opakovaně oznamoval "Geschlechtsverkehr ohne Genehmigung, Geschlechtsverkehr ohne Genehmigung! " (Pohlavní styk bez dovolení!)...tak možná to není tak daleko...:(

ro (Čt, 21. 12. 2017 - 23:12)

Jo dnes jsem četla, že...To už jim s tý pseudodemokracie pěkně hrabe.Je to taky o vzdělání a rozumu.Balvan zůstane balvanem pařez pařezem a vůl volem,žádná škola na tom nic nezmění.

Honza (Čt, 21. 12. 2017 - 21:12)

Jo dnes jsem četla, že...Takže v bordelech budou klienti s prostitutkama podepisovat dohodu?

Reklama

Přidat komentář