Reklama

Harašení na pracovišti

Karel (Pá, 8. 2. 2019 - 09:02)

Já myslím, že v dnešní době jakákoliv forma sexuálních vztahů na pracovišti už definitivně padla. Myslím, že každý šéf se dnes bojí toho, že bude nařčen ze sexuálního harašení. Někde už to došlo tak daleko, že se muži bojí zůstat s ženou o samotě. Možná to jednou dopadne tak, že budou pracoviště přísně oddělená. V jedné budově budou ženy, v druhé ( někde hodně daleko ) muži.

aaa (Pá, 8. 2. 2019 - 15:02)

Ano, až tady bude islámská země, tak ženy budou odděleny, budou makat doma u plotny. Nebude žádné vybírání z lásky a užívání si volnosti života. Ženské se tady snaží zavézt represivní režim proti chlapům. To jsem zvědav na ty feministky, co budou dělat, až slepice na dvorku bude mít větší hodnotu než ženská.

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 16:02)

Znám důvěrně. Já začínal v textilce. Ženám jsem se vždy líbil, i když dodnes nechápu proč a protože jsem introvert a býval jsem poměrně nesmělý, užil jsem si od opačného pohlaví svoje. V Americe bych dnes vysoudil balík.

Michal (Po, 4. 2. 2019 - 16:02)

Vynikajici film na toto tema je Skandalni odhaleni z roku 1994 s Michael Douglasem.

Karel (Po, 4. 2. 2019 - 15:02)

Včera jsem v autobuse vyslechl rozhovor dvou dívek. Bavily se o tom, že na nějakém intru byla ubytována samá děvčata a jenom jeden kluk. No a toho kluka na tom intru raději ubytovali v nějaké sklepní místnosti, aby s těmi děvčaty nepřišel vůbec do styku. Podle těch řečí jsem ale pochopil, že kluk byl normální. Nebyl to žádný úchyl nebo násilník. Jenom nevím, čeho se personál toho intru bál více. Zda by ten kluk ty holky obtěžoval, nebo že by ty holky toho kluka nařkly ze sexuálního harašení. Každopádně ten kluk prý z toho intru i z té školy velice brzy odešel. Což naprosto chápu. Takhle se nechat ponižovat....

Pavel (Po, 7. 1. 2019 - 10:01)

Moje kamarádka má dceru ve druhém ročníku gymnázia. A podle slov té dcery z té třídy nikdo nenavštěvuje diskotéky ani podobné podniky a nepožívá alkoholické nápoje. Ani tam z jejího ročníku nikdo s nikým nechodí ani sexuálně nežije.

Ondra (Po, 7. 1. 2019 - 12:01)

No já hlavně nechápu, že jim není smutno. Být dobrovolně sám, bez přítele nebo přítelkyně. To jim nechybí pohlazení a pomazlení? A společné aktivity? Jít do kina, do divadla...Když je člověk sám, nic z toho nemůže dělat. Jenom opravdu sedět na těch sociálních sítích. Nechtěl bych dnes být mladý.

Jitka (Po, 7. 1. 2019 - 15:01)

Někde jsem četla, že další generace bude ve většině v určité míře autistická - takže jim asi bude samota vyhovovat. Možná to je tak dobře, vzhledem k narůstajícímu počtu lidí na planetě.

luci (Po, 7. 1. 2019 - 11:01)

Zřejmě nemají potřebu , uspokojují se na sociálních sítích.

Emil (Pá, 4. 1. 2019 - 08:01)

Nedávno jsem viděl film Sexmise. Když jsem jej viděl poprvé někdy v osmdesátých letech, moc se mi líbil. Když jsem jej viděl nedávno, vůbec jsem se nesmál. Naopak, film mi připadal děsivý, protože mi silně připomínal současné sexuální harašení. Ty ženy v tom filmu se chovaly úplně stejně jako dnešní feministky.

Jarek (Po, 4. 2. 2019 - 16:02)

Naprosto mi mluvíš z duše. Je to hodně nadčasový film a dnes je spíš varováním, než komedií.

luci (Pá, 4. 1. 2019 - 11:01)

Tenkrát byly zřejmě jiné vztahy mezi lidmi a film byl komediální. Po letech vidíme ,že by mohl být realitou.

Mirka (Pá, 4. 1. 2019 - 10:01)

Též si často v poslední době na ten film vzpomínám. Je opravdu na pováženou, jak se plno děsivých sci-fi filmů a knih stává pomalu skutečností. Nevíte někdo o nějakém sci-fi, které předpovídá hezkou budoucnost s osvícenými lidmi, kteří nebudou furt vymýšlet kraviny proti přírodě?

Michal (Čt, 6. 12. 2018 - 19:12)

V nasi dobe uz neni vzacny pro mlady muze mit sefku zenu. Dlouhodoby haraseni bych netoleroval, ale takova nejaka eroticka sluzba, nebo i jednorazovy sex, to bych i souhlasil, kdyby to pomohlo my kariere.

luci (Pá, 7. 12. 2018 - 09:12)

Mezi šéfy a jejich podřízenými byl sex odjakživa. Pokud to bylo dobrovolné , tak v pohodě. Někdy to bylo pod nátlakem. To už sice v pohodě není , někdo odmítl , někdo vyhověl. Ono totiž také záleží na situaci dotyčného. Určitě nikoho neodsuzuji.

Michal (Pá, 7. 12. 2018 - 22:12)

Mas spravny nazory. Jen bych upresnil ten "natlak". Kdyby ten natlak znamenal "sex, nebo vyhazov, nebo zarazena kariera", tak to v pohode rozhodne neni. Natlak "sex a vyhody za nej", tak to je OK.

Mia (Čt, 6. 12. 2018 - 19:12)

Ty dobráčku, homošéfa bych ti přála.

Michal (Čt, 6. 12. 2018 - 20:12)

Nemelo by to co delat mym dobractvim, ale moji karierou. A kdyby moje sluzbicka sefce zprijemnila zivot, tak ji to doprej.

Touha (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

Jo muži z Wall Street :))

Vanda (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

No ja se jim nedivim. Maji penize a nemaji zapotrebi, aby je nejake zlatokopky narky ze sexualniho obtezovani jako to v Hollywoodu predvedlo plno herecek. Neverim, ze jich plno nelezlo producentum a reziserum samo do postele. I kdyz zena, vim ceho jsou zeny schopny. Nerikam, ze nekteri muzi nejsou nekdy prasata, ale pokud je zena normalni a ten chlap neni zrovna sadista, psychopat, ci zlocinec, tak vetsinou vzdy vse dopadne podle toho, jak zena chce, kam necha muze zajit. Udavat po letech mi proste prijde nefer vuci muzum.

Reklama

Přidat komentář