Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

wau ja chci s tebou na festak ty to klidne pustis do rifli ale nekdy vecer ne?? [email protected] napis

Provokatérka. (So, 4. 5. 2019 - 08:05)

Jestli už bude konečně teplo, tak to budou zase cestou domů džíny mokré a drbny budou mít o čem povídat.

Bedřich (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

Byl jsem v hospodě, šel jsem tam na záchod ale nešly mně rozepnout kalhoty, už jsem to nemoh vydržet tak jsem se pochcal. Pak jsem zaplatil a šel jsem domů. Když jsem byl dole před dveřma tak už se mi zase chtělo ale to už jsem se nesnažil rozepnout kalhoty a zase jsem se pochcal. Když jsem přišel do bytu tak jsem řekl manželce Mařko podívej se já jsem se pochcal. Manželka mi řekla že jsem dobytek.

Kikin (Pá, 7. 4. 2023 - 12:04)

Kolik ti bylo roků? Když jses pochcal?

Kikin (Pá, 29. 4. 2022 - 08:04)

To nevadí. Malé věci. Já jsem se taky pochcal.

Kikin (Ne, 20. 2. 2022 - 14:02)

To jsou malé věci.

Jana (Po, 6. 5. 2019 - 06:05)

To bych rada videla Bedřichu : ) to me docela bere, spis vidavam chcat chlapy nez se pocurat, je to sexy jak se snazi schovat jak na ne cumim.

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

:-)))))

Kikina (So, 20. 4. 2019 - 19:04)

A sakra byla jsem odhalena! :0)

Kikina (So, 20. 4. 2019 - 17:04)

Já jsem se počůrala dneska v brzkých ranních hodinách. Jsem zrovna na návštěvě sestřenky dlouho jsme se neviděly a tak jsme to šly včera patřičně oslavit. Na diskotéce jsme blbly jak dvě puberťačky a lily do sebe Morgany s kolou jak kdyby to byla limonáda což pochopitelně nezůstalo bez následků. sestřenka se cestou zpátky pozvracela a mě se povedlo se počůrat. Ani nevím jak pamatuji si jenom že se mi fakt hodně chtělo tak jsem se odebrala do křoví ale asi jsem si nestihla včas sundat kalhoty protože jsem se do nich komplet pomočila. Co bylo dál to nevím nějak jsme došly zpátky a já patrně v tom stavu co jsem byla padla rovnou do postele takže ráno jsem se vzbudila mokrá takže docela solidní trapas ale sestřenka to vzala v pohodě. Holt stane se no. Moje počůrané džíny už jsou vyprané a jedeme dál. To bych holt nebyla já abych nedělala ostudu všude kam přijedu :0)

Lukáš (So, 20. 4. 2019 - 18:04)

Kikísku, Kikísku, tebe pustit někam samotnou :-)

Pochcala (Ne, 14. 4. 2019 - 12:04)

jsem se ráno. Včera jsem oslavovala s kámoškou a ráno jsem se vzbudila ma záchod, ale bylo mi tak špatně, že jsem se nějak dostala rychle na záchod a okamžitě jsemněkolikrát za sebou zvracela do záchodu a při tom jsem se pochcala, protože jsem byla úplně plná. Lepší uklidit vychcanou louži než poblitou podlahu.

Marcela (Ne, 14. 4. 2019 - 12:04)

Zajímavá diskuze. Já se teda přiznávám, že jsem si docela dost učúrla v prosince při návratu z práce, ani se mi nijak dramaticky nechtělo a doteď nechápu, kde se ve mě ten nápad vzal, ale při chůzi domů, jsem se zkrátka uvolnila a trochu jsem si schválně pustila do kalhot. Sice jsem se hned zastyděla, ale cesta domů byla docela vzrušující.

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

cauky prijde ti rajcovni mit vlhkoa trosku si cvrnkat do kalhotek je to sexy ne? [email protected] napis prosim .-)

Jirka. (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

Jakýpak stud, vždyť na holkách a ženách to vypadá hezky a rajcovně. Nechápu, proč se za to všechny stydíte? Ta moje si z toho taky nic nedělá a když to hold nestihne, tak se svět nezboří.

Á (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Anet si ho vyhonil než šel do práce. Taky dobrý....

Anetaa (St, 10. 4. 2019 - 05:04)

Nikomu vam nic rikat nebudu, akorat si z toho delate srandu.

Otan (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

A kolik je ségře roků?

Simča (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

Včera se ségra pochcala ráno. Vstala na záchod a pustila to už na chodbě než doběhla.

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

a tobe se to libilo ze?,

Reklama

Přidat komentář