Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Marcela (Ne, 14. 4. 2019 - 12:04)

Zajímavá diskuze. Já se teda přiznávám, že jsem si docela dost učúrla v prosince při návratu z práce, ani se mi nijak dramaticky nechtělo a doteď nechápu, kde se ve mě ten nápad vzal, ale při chůzi domů, jsem se zkrátka uvolnila a trochu jsem si schválně pustila do kalhot. Sice jsem se hned zastyděla, ale cesta domů byla docela vzrušující.

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

cauky prijde ti rajcovni mit vlhkoa trosku si cvrnkat do kalhotek je to sexy ne? [email protected] napis prosim .-)

Jirka. (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

Jakýpak stud, vždyť na holkách a ženách to vypadá hezky a rajcovně. Nechápu, proč se za to všechny stydíte? Ta moje si z toho taky nic nedělá a když to hold nestihne, tak se svět nezboří.

Á (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Anet si ho vyhonil než šel do práce. Taky dobrý....

Anetaa (St, 10. 4. 2019 - 05:04)

Nikomu vam nic rikat nebudu, akorat si z toho delate srandu.

Otan (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

A kolik je ségře roků?

Simča (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

Včera se ségra pochcala ráno. Vstala na záchod a pustila to už na chodbě než doběhla.

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

a tobe se to libilo ze?,

WD (Út, 9. 4. 2019 - 12:04)

Už bude brzy teplo, tak si džíny a boty zase užijí svůj příděl. Už se těším, jak boudou všichni zírat.

michal (Ne, 7. 4. 2019 - 08:04)

ahojte, iba tak zo zvedavosti a anonymne dajte svoj príbeh a nech nikto nevraví že sa mu to nestalo mam momentalne 29 rokou a pamätam si na to dosť dobre ked som sa počural a to som mal 19 rokou. Bol som prave po operacii laveho ramena, mal som tam vložene 3 klince. cize ruka bola čiastočne znehybnena a lekari sa rozhodli pre vodoliečbu. Normalne som chodil na proceduri do bazena. Mal som chodiť na proceduri do nemocnice do kosic, kedže bývam 40 km od kosic tak som tam musel docestovať vlakom a potom som prestupil na mhd. Na stanici som sa chcel ist vicikat, ale som nemohol, lebo som nemal drobne a ta tete mi nemala vydat z 50 eur. Tak som si povedal že ok vydržim to, utekal som na elektricku č.6 čo šla z hlavnej stanici smerom na terasu kde bola ta nemocnica. cesta tam bola dost kriticka čo sa tykalo mojho curania, ale dalo sa to v pohode zvladnut. povedal som si michal klud. ved sa vicikas v nemocnici. Ibaže ked som aj nasiel volne wc, tak bolo napisane že kluč u lekara wc je iba pra pacientov. takto to bolo asi pri 4 roch lekaroch. NO co už tak som si povedal že idem hladat ten bazen, že kde to to je, tak sa vicikam tam. Ibaže problem bol v tom že to je obrovska nemocnica a aj hladanie bazena, kde mala prebiehat vodoliečba mi zabrrala dobrých 20 minut a to už bolo fakt na krajičku už len tak tak som držal to v sebe. Ked som to nakoniec našiel tak som zaklopal vyšla sestrička von a povedala že mam čakať, najhoriších 15 minut mojho života. Proste ked som už trocha si načural do boxeriek, nebolo nič vidno zopar kvapiek, ale vedel som že o chvilu sa tam asi počuram, tak som zaklopal na sestričku a povedal som je že strašne surne potrebujem isť sa vyčurať, povedala že ok že som to mal povedať skor. Tak mi ukázala, kde su šatne že za satanmi je wc, ale akonáhle dopovedala a doukazovala, tak proste v tej chvili povolili zvierače a ja som začal cikat, ale to som sa tam rozbehol a uvidel som tam jednu ženu ktora bola naha pred kabinkou prave si obiekala plavky mala asi tak 30 rokou (nie každy sa chodi prezliekat do kabínky, ja tiež sa prezliekam pred skrinkou keď tam nikto nie je), ja som sa pozrel na ňu a v tej chvíli som už bol skoro celý počuraný, len som sa zmohol na jedno že prepačte nechcel som, nevydržal som" Strasne som sa hambil bol som úplne pocikaný s mokrými riflami pred nou. Potom som šiel na wc a ona prisla za mnou a zaklopala že mame ist spolu do bazena, že rehabilitačna sestra nas vola. A este povedala že z tej nehody si nemam robiť nič, že aj jej sa to asi dvakrat stalo

návštěvník (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

kdyby Anetaa byla rovná, tak ti sdělí kam máš přijet.

Jirka. (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

To nikdy nezveřejní.

Dáda (Pá, 5. 4. 2019 - 17:04)

Ha, ha, ha

Samozřejmě (Pá, 5. 4. 2019 - 14:04)

a vytváří tady iluzi komunikace. Ale proč ne, je to neškodné a pokud to tomu klukovi umožní se vzrušit a pak uvolnit, proč ne. Stále je to lepší než kdyby přepadával a znásilňoval dívky . Jsem holka už od dítěte, tedy matka a tohle je neškodný ventil sexuální fantazie a napětí.

Dáda (Pá, 5. 4. 2019 - 14:04)

Navíc Jana a Aneta je tentýž chlap.

Jana (Út, 9. 4. 2019 - 11:04)

: DDD tak to ste pekne na omylu, ale Anetu ste asi vystvali.

Hmm (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

je to tak. Anet klidně piš dál. Má to smysl a rád to čtu.

host (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

klidně si Anetoo také já s teboiu budu dál hrát na tohle téma. Odhalením se nic nemění a neodsuzuju tě. Naopak tohle je od teme majstrštyk.

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

Já jsem o tom byl přesvědčen od začátku. Ale děkuji ti za odvahu to přiznat. Vždyť o nic nejde. Každému se líbí něco jiný.

Anetaa (Pá, 5. 4. 2019 - 11:04)

Omlouvam se všem. Jsem kluk.22 a vzrušuje mně to

Reklama

Přidat komentář