Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Janka (Po, 5. 3. 2018 - 12:03)

To je na psychologa ....no jenže on s tím nikam nechce jít, předemnou se taky nedokáže vymočit, jen ve sprše když teče voda pak to pustí úplně v pohodě, kolikrát drží v autě cele hodiny protože na záchodě mu to nejde a když pak koukam z okynka, tak aby mě neviděl, když čůra v lese je to nekonečný vodopád, proto mám strach, že sizadělá na problémy s měchýřem

petr (So, 3. 3. 2018 - 09:03)

nooo to ja mám jiný...To je na psychologa . Dokáže se vyčůrat před tebou nebo do vany ? Když ne , můžeš ho trošku opít a vyzkoušet to .

Martin (Pá, 2. 3. 2018 - 11:03)

Tak to se mýlíš. Je vidět že nemáš žádne zkušenosti s nemocnou prostatou.

Eva (Pá, 2. 3. 2018 - 00:03)

nooo to ja mám jiný...vůbec bych to nerešila, pokud bude mít tvuj manžel pořádně nalitý močák vyčůra se i uprostřed náměstí a pokud se z pleziru nevyčůůrá u pisoáru jen proto, že se stydí tak at to klidne drží, pořádne protažení močáku mu neubliží neboj, mě když manžel v autě požádá o pauzu ani nezastavim u WC proste pokud člověk potřebuje opravdu urgentně pustí to všude to vím i zvlastní zkušenosti

Janka (Út, 27. 2. 2018 - 00:02)

nooo to ja mám jiný problém, spíše manžel a nenašla jsem vhodnou diskuzi, manžel se nedokáže vymočit před ostatníma chlapama u pisoáru a někdy mu to nejde ani v kabince, problém je že to nechce řešit, asi nejhorší to bylo cestou autobusem do italie, při přestávkách se nedokazal vymočit, takže celou dobu nečural, ke konci sem už viděla jak ho bolí měchýř, ulevil si až v hotelu a cestou zpatky to bylo to samé, nedokazal už ani sedět, s tím rozdílem, že cestou domu šel v predklonu a kousek od domu se prostě pomočil, když jsem viděla to množstvi moči co v sobě chudak držel bojím se od te doby že si něco uděla s měchýřem, jenže on to nechce řešit, budu rada za každou radu

E.B. (Ne, 25. 2. 2018 - 15:02)

Jak tak vidím, debata se točí kolem pár úchyláků, a je to škoda. Určitě sem napíše několik lidí nepříjemný záížitek, což se může stát každému, často z nepřiměřeného studu, bohužel, je mnoho dalších, kterým ztrpčuje život např. dráždivý měchýř a pak tihle úchylíáci.
Já jsem právě ta stydlivka a prostě si neumím sednout někde jen tak Abych odlehčila - nejhorší je z vlastní zkušenosti načůrat si do kozaček.

Poustevník (Ne, 25. 2. 2018 - 13:02)

99% lidí bude smrdět.To by musela jít mezi bezdomovce, tam možná bude 99 procent lisí smrdět...

protože (Ne, 25. 2. 2018 - 12:02)

Když to spíše voní tak...99% lidí bude smrdět.

Poustevník (Ne, 25. 2. 2018 - 12:02)

citit jsou ale spiš to voní...Když to spíše voní tak proč nejít mezi lidi?

KlArIs (So, 24. 2. 2018 - 08:02)

citit jsou ale spiš to voní ,ven ne :o ještě jsem nenašla odvahu

petr (Pá, 23. 2. 2018 - 12:02)

Ja muz...ahoj take moc rad nosim plenky a počuravam se do nich,moc se mi to libi,kdyby ses chtěl sejit tak mi napiš sms na 605029116 ale jen sms.Petr

Niky (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

čauki,díky této diskuzi...Ahojky. To ti, ale musí už po třech dnech ty kalhotky hrozně smrdět ne? A to chodíš v těch počůraných kalhotkách i ven mezi lidi, nebo se takhle pohybuješ jenom doma?

KlArIs (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

čauki,díky této diskuzi jsem objevila zálibu v počůráváni.Pár příspěvku nazpět tu slečna popisuje jak nosí počůrané kalhotky a čůra v nich.Zkusila jsem a je to skvělé.Momentalně jsem třetí den ve stejných kalhotkách a z bílých bavlněných kalhotek jsou žluté ale za to krásně se nosí a je to děsně dráždivej pocit.Navíc výhoda, na WC je nemusím stahovat jen je prochčiju necham okapat a natáhnu leginy.Chci vydržet čůrat v nich ještě 2 dny. doporučuju zkusit je to rajcovní.

To (Pá, 23. 2. 2018 - 00:02)

Hledam zenu curanim umim mazasse o tebe poperou.

Rambo (Čt, 22. 2. 2018 - 23:02)

Hledam zenu curanim umim mazasMyslíš to vážně... ?

Romhop (Čt, 22. 2. 2018 - 23:02)

Hledam zenu curanim umim mazas

mik (Čt, 22. 2. 2018 - 00:02)

pane, Petře mam pocit, že...Takze nekolik poznamek drive v buse wc nebylo pozdeiji uz ano ale nemohlo se pouzivat protoze ridici pak meli problem se toho zbavit stoji se co 3-4 hodiny max doba jizdy je 4.30 ,s busem na nejako polnacku asi zajizdet nebudu ...a ze by chlapi resili jestli je nekdo vidi nebo nevidi ? chlap se proste postavi k plotu nebo ke stromu vytahne ho a curam to spis zeny to nechaji zajit i do pocurani se uz tu nekolikrat bylo v procentech uvedeno jake mnozstvi kdo vydrzi ( neberu v potaz stresovou ci ugentni inkontinenci nebo teba u muzu prostata a podobne u zen treba zanet mocoveho mechyre a tak je to i o psychice nerikam ze treba po tech pivech a jinem piti to neni problem to pak nemusi nekdo zvladnout treba ani 2 hodiny ale kdyz si tady pocitate diskuzi tak kolik je tu tech nesmyslu rychleho pocurani ee..take asi tak

Miki v plenkach (St, 21. 2. 2018 - 21:02)

pane, Petře mam pocit, že...Pani Olgo, to se neda merit stejnym metrem, kdo to ma lehci, kdo horsi a kdo to muze, ci nemuze vydrzet.Predevsim se to odviji podle veku- mlady clovek ma kapacitu mocoveho mechyre o dost vetsi, nez clovek starsi. A potom jsou tu i ruzne zdravotni, nebo i kombinovane problemy s psychickymi. Ja napriklad jsem se od detstvi poradne plen nezbavil, protoze mam precitlively mocovy mechyr, ktery ac je temer prazdny najednou vysle do mozku signal ze je uplne plny a ja ze musim okamzite curat.No a kdyz jdu, tak je toho 100-150ml.Takze proto stale nosim pliny, protoze se nenecham od mocoveho mechyre stresovat. Pokud mohu, tak si samozrejme vzdy odskocim-prave treba pred cestou autobusem, ale i autem, protoze ne vsude se da zastavit. A take nepiju pred cestou kavu,caj ani pivo. No a kdyz uz se mi chce tak, ze se to neda vydrzet, tak se pomalu pocuram, aby to pliny stihly absorbovat. A protoze si davam latkove pliny, tak pres ne mam gumove kalhotky a ty zadnou vlhkost nepropusti. A vetsinou si sebou nosim pliny nahradni a vlhcene ubrousky, takze se na nejblizsim wc"prebalim" do sucheho. Takze si pliny davam stale, kazdy den vicemene preventivne, protoze od te doby co si je denne oblekam, tak se mi mokre nehody stavaji minimalne-2 az 3-4 za mesic.Takze kvuli me nemusi nikdo zastavovat. Ale je spousta lidi, kteri spojuji malou potrbu se sexem a nekteri/nektere tady na Doktorce nadsene pisou, jak se zase a kde pocurali. A pak je jeste sorta, ktera dela do kalhot velkou potrebu a to uz mi hlava nebere. Ono je to tak, ze problemy s unikem moci-at uz inkontinenci stresovou, nebo urgentni trpi prevazne zeny, protoze zenam to tece vice, nez muzum. Mam kamaradku, se kterou jsem se seznamil tady na diskuzi o pocuravani a tak si mezi sebou mailujeme o vsem moznem a taky kdo z nas mel v posledni dobe mokrou nehodu. A ona se mi az divi, ze ja tak malo a ona docela casto. Dokonce minuly tyden v praci a 3x za dopoledne. Pak ma zase klid.A me se divi, ze mam nehody tak malo. Jenze ona s tim trpi nekolik let a ja uz nekolik desitek let, tak mam uz zazite co a kdy pit a proste podvedome vim co si muzu a nemuzu dovolit. Lekar ani leky ji nepomohly-jedine pliny, protoze na operaci VTV pasky nepujde, protoze je tam mala uspesnost. A navic se ji to stava ve dne i v noci. Ja uz to mam tak"vycvicene" ze ackoliv si pleny na noc beru, tak mam nehodu tak 2-3x za rok. Takze prosim nehazejte vsechny do jednoho pytle, nebo se nerozcilujte nad nekolika muzi, kteri si nechali zastavit autobus.Vzdyt se vlastne nic nestalo. A zeny si mohli odskocit na druhou stranu autobusu. Jeste ze zajezdu si pamatuji, ze se nekde v lese zastavilo a hlasilo se "zeny doleva, muzi doprava" a vsichni to prezili. Vy jste asi jeste mlada a jste nervozni a netrpeliva. Sice Vam to nepreji, ale za par let nebo po tezsim porodu muzete zacit mit i Vy problemy s pocuravanim a budete rada, kdyz na Vas ostatni budou brat ohled.

Olga (St, 21. 2. 2018 - 09:02)

tak ja to sice nepustil do...pane, Petře mam pocit, že si za to můžete sami vypít pivo a určitě ne jedno před cestou autobusem se nedelá, na místě řidičky bych vás to nechala vydržet, navíc v přípdě chlapů není přece problém malou potřebu odložit i o několik hodin. A pokud to vydržela řidička tak proč ne vy chlapi, ženy to maji horší. A co se týče toho, že vám přistavila na louce tak mužete byt rádi že vůbec udělala přestávku, myslím, že u chlapů to není problem aby se vyčůrali venku, ženy to maji mnohem složitějši, myslím že z vlaku nebyl na vaše přirození nikdo zvědavý a autobus určitě nejel tak dlouho aby jste to nevydrželi, byla to vaše pohodlnost že jste vy chlapi nedokazali chvili sedět s plnými měchýři a ženy v autobuse nebyly? Jak řešil potřebu ony? Určitě to jako vždy vydržely protože nejsou tak zhyčkané a dokaži sedět i s opravdu přeplněným měchyřem ne jako vy chlapi když se vam trochu chce hned chcete zastavit....

Petrik (Út, 20. 2. 2018 - 00:02)

tak ja to sice nepustil do kalhot, ale zazil jsem pekne ponizujici zazitek, jeli jsme busem ze skoleni nasim firemnim, po skoleni jsme si vsichni dali pivo a za chvili jsme nutne potrebovali, nase ridicka se zdrahala zastavit, ale po nalehani konecne sjela z hlavni cesty na nejakou polni kde zastavila uprostred louky u koleji a rekla ze si muzeme odskocit, nevim proc nezastavila u lesa nebo na benzince, vsem se uz pekelne chtelo takze sme se postavili vedle busu a pustili to, v tom ze zatacky vyjel pomalu vlak a lidi ve vlaku videli jak tam stoji rada chlapu a cura, nanestesti jsme byli vsichni otoceni ke kolejim, takze se vsichni mohli pobavit nasimi vodopady, bylo to dost ponizujici...

Reklama

Přidat komentář