Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Ta jména jsi nám včera přidělila ty nebo ta druhá. Podívej, nic si nenamlouvej, jednou by to stejně prasklo. proto bud ráda, že místo abys makala v práci, tak blbneš na internetu. Ale nepřeháněj to. Vážná rada. Víš jak se jmenuje ta organizace na ochranu dětí?

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

Tak si to vsichni krasne uzivate a nemate zabrany,jen tak dal,na to mam pochopeni,taky miluju synkovo seminko kdyz mi strika do pusi a kulky ma zvedle v podbrisku a pindik mu cuka,je to nadhera,vim ze to jednou skonci,ale ted je to perfektni a ted to chci.

Ester (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Majo,těší mě že jsi četla včera můj příběh,ale ono to bylo s prožitky i vzdycháním,jen jsem to nenapsala. Syn to silně prožívá,když vrcholí tak ho zasune do mě co nejhlouběji a nechává semínko do mne vystřikovat. Když to dělá holkám třeba taťka,mají silný orgasmus a pak si sperma roztírají po kundičkách nebo ho labužnicky lížou.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 08:01)

Krasny pribeh,holky piste co jste zazili a zazivate,predce jenom je to neco uplne jineho nez manzel nebo proste dospely chlap

Janina (Pá, 17. 1. 2020 - 08:01)

Je to pravda ze jsou kluci nejlepsi,u mne to zacalo tak ze mi najednou zacal pomahat doma se vsim,luxovat driv ani nahodou a najednou jo a vubec vsechno a vzdy jenom rekl abych se tolik nedrela az jednou prisel do koupelny kdyz jsem byla ve vane a ze mi umyje zada,nebyla jsem schopna nic rick a zacal mi houbickou a potom uz jenom rukou hladit zada a podpazdi az na prsa a potom se bezeslova svlekl a vlezl si ke mne,az ted jsem si vlastne vsimla jak je vyvynuty,nakonec jsme si navzajem hladili prirozeni az do konce.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 07:01)

A holky po pravde,muz po padesatce co,pero je slabsi a zadna fantacie a semeno no nevim,ale klucik chce stale zkouset neco noveho,je zvedavy,neunavny a seminko mu voni a co vsechno udela pro to abych mu ho pomazlila pohonila,aby si mohl sahnout a liznout,je to proste uzasne..

Majka (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Opět sem lezou Honimírové a Hulibrkové,to má být rubrika pro ženy. A jestli jsou to příběhy pravdivé nebo vymyšlené,to nech na každé ženě a jdi si honit brko na jinou rubriku.

Honimír (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

No to ti Véna písk

Majka (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Jsi debil.

Hulibrk (Pá, 17. 1. 2020 - 00:01)

Máš recht

Tatca (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Nevideli jste , mamcu?

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Polib mi prdel.

Kundoslav Vojel (Pá, 17. 1. 2020 - 09:01)

Tak se mi nastav, zlato

Kundoslav Vojel (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

7letý syn líže mámě a babičce pipinu a šuká je, 5letá dcera vylizuje kundí šťávu mámě... Fakt čekáte, že tomu bude někdo věřit?

Iveta (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Ten příběh s 5 letou dcerou je pravdivý,jinak bych ho nepsala. A ohledně toho druhého příběhu–přečti si to pořádně,tam není,že šuká 7 letý ale 13 letý. Proč ne,každá žena má jiné potřeby a vzrušení a záleží jak to doma každá řeší. 7 letý syn má z toho poučení a poznání,trauma z toho mají ti,co nebyli od rodičů poučeni a neviděli nikdy matku nahou.

Kundoslav Vojel (Pá, 17. 1. 2020 - 09:01)

I kdyby to byla pravda, je to totálně úchylné a ta matka by si zasloužila pořádně profackovat.

Mirdahon (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

Neboj, to jsou jen místní úchylové, lepší tady než aby z nich byli pedofilové v reálu. No a když to někdo přehání, tak se tady zastaví policie. Už několikrát na doktorce

Ivana (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Majo,já mám teprve 9 letého syna, semeno ještě nemá,myslíš že by se to dalo vyřešit jeho čůránkama,moc by mě to vzrušovalo kdyby mě počůral prsa nebo kundičku,nebo se mi vyčůral do pusy. Já bych se mu také ráfa načůrala moje teplé čůránky do pusy. Moc by mě to vzrušilo.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 06:01)

No jestli se ti liby piis tak se nech od synka pocurat ale nevim jestli to da od tebe,to neznam ani jsem to nezkousela,ja miluju to vzdychani a vystrik a chut a vuni seminka,tohle nam zivot nadelil dobre..

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 21:01)

Na svoje vzrušování si najdi chlapa. A syna nech, až sám přide na to co si s ním má dělat. Do té doby mu nenarušuj jeho vlastní vývoj.

Reklama

Přidat komentář