Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Kundoslav Vojel (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

7letý syn líže mámě a babičce pipinu a šuká je, 5letá dcera vylizuje kundí šťávu mámě... Fakt čekáte, že tomu bude někdo věřit?

Iveta (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Ten příběh s 5 letou dcerou je pravdivý,jinak bych ho nepsala. A ohledně toho druhého příběhu–přečti si to pořádně,tam není,že šuká 7 letý ale 13 letý. Proč ne,každá žena má jiné potřeby a vzrušení a záleží jak to doma každá řeší. 7 letý syn má z toho poučení a poznání,trauma z toho mají ti,co nebyli od rodičů poučeni a neviděli nikdy matku nahou.

Kundoslav Vojel (Pá, 17. 1. 2020 - 09:01)

I kdyby to byla pravda, je to totálně úchylné a ta matka by si zasloužila pořádně profackovat.

Mirdahon (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

Neboj, to jsou jen místní úchylové, lepší tady než aby z nich byli pedofilové v reálu. No a když to někdo přehání, tak se tady zastaví policie. Už několikrát na doktorce

Ivana (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Majo,já mám teprve 9 letého syna, semeno ještě nemá,myslíš že by se to dalo vyřešit jeho čůránkama,moc by mě to vzrušovalo kdyby mě počůral prsa nebo kundičku,nebo se mi vyčůral do pusy. Já bych se mu také ráfa načůrala moje teplé čůránky do pusy. Moc by mě to vzrušilo.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 06:01)

No jestli se ti liby piis tak se nech od synka pocurat ale nevim jestli to da od tebe,to neznam ani jsem to nezkousela,ja miluju to vzdychani a vystrik a chut a vuni seminka,tohle nam zivot nadelil dobre..

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 21:01)

Na svoje vzrušování si najdi chlapa. A syna nech, až sám přide na to co si s ním má dělat. Do té doby mu nenarušuj jeho vlastní vývoj.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Skoro vzdy po orgasmu mam pocit ze uz to delat nebudu ze to vlastne nechci a za pul hodky to uz chci zase,ta chut orgasmu je tak krasna a sylna a pri pohledu na klucika stracim zabrany.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Divala jsem se,krasne cteni to je ale takove surove,neni v tom to proziti a stesti a radost ze treba syn se vystrikal nebo dcera mnela vrchol a tak...

Pepe (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Není nad rodinný vzrušení. Krásné představy...

Bára (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Jestli se chcete ještě více vzrušit najděte si rubriku "kluci a nahota doma" od strany 116 je zpověď paní Ester. Rodiče se třemi dětmi prožívají společné hrátky včetně onanie a společného orgasmu. Tam to je tedy síla.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

Pro mne je strasne vzrusujici pohled na synka kdyz se prohne a strika seminko,pri tom uz dost hlasite vzdycha,musim si to pri predstave co bude hned udelat

Iveta (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Dovolte abych i já přidala příspěvek. Ono nemusí jít jen o kluky. Já mám 5 letou dceru a nedávno jsem ráno viděla dcerku jak je celá nahá,leží na břiše, ruku má pod sebou na pipině a klouzavým pohybem onanovala. Přilehla jsem k ní,pošeptala ať klidně pokračuje a já vyhrnula krátkou noční košilku a začala si to dělat taky. Dcerka si sedla a koukala mi mezi roztažené nohy.Bylo vidět,že jí to zajímá. Její pohled mě stále více vzrušoval až jsem se udělala.Byla jsem hodně mokrá a dcerka si toho všimla a ptala se jestli jsem se počůrala.Pověděla jsem jí,že to je "šťávička vzrušení".Protože jsem byla hodně vzrušená s pomalu odeznívajícím orgasmem,řekla jsem jí, jestli nechce moji šťávičku ochutnat. V normální chvíli bych to asi neřekla,ale teď mi to bylo jedno. Dcerka mě začala lízat a já byla šťastná,že mi to dělá.

Honza (Ne, 5. 12. 2021 - 16:12)

Moc krásná představa ,chtěl bych vědět více

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

Krasny prideh,pri predstave masturbuju

Petr (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Marie máš pravdu,myslím že jen vyzvídá,chodí na více rubrik,líbí se mu malí chlapci a tímto se ukájí. Něco jiného jsou rodiče které jejich děti vzrušují ale tento "Návštěvník" je hodně divný.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

bohužel jo

Marie (Čt, 16. 1. 2020 - 09:01)

Proč neuvedeš svoje jméno a nenapíšeš více ? Asi nemáš žádné zážitky a jen se ukájíš.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Stalo se vam nekomu ze kdyz jste treba nechtela sex tak vam synek vyhrozoval ze to rekne ve skole a ze ma video jak jsem naha a tak?

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Mam pocit ze pri te predstace se pocuram jak jsem vzrusena,to vajicko je supes

Reklama

Přidat komentář