Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Jasne,jenom tady to klidne napisu,a moje kamosky co to delaji taky to nemuzou rict nikde,je to tabu ale rada ho prozivam.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Organizace je ni uplne volna,to bych musela synka znasilnovat,ale dela to rad a tesi se na to kazdy den,tak vim ze by stejne nic nepriznal,tak nevyhrozuj

Kundoslav Vojel (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

To je úplně jedno, jestli to dělá rád a těší se na to. Ty ho prostě sprostě zneužíváš a narušuješ jeho psychický a sexuální vývoj. Hlavně že máš z toho orgáče jak kráva. To nevidíš, jak synovi ubližuješ a jak se chováš sobecky?

Weisheit (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

jo jo zažil jsem toho dost na to abych věděl že existují daleko horší záležitosti jak tenhle typ "ubližování".Zvlášť když se přes děti projektuje vliv rozhádaných rodičů a příbuzenstva.To žádná právní norma neřeší že se z těch dětí udělají nuly které nemají žádné sebevědomí se sklony k sebevraždě a jsou to duševní mrzáci.A to je v lepším případě......

dan (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

Nevíš , o čem píšeš , ja spal s mámou od 13 let , a jsem v pohodě , jsem ženatej , mám 2 děti , manželka sice o tom neví , ale mámu má ráda.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Uz jenom z tech vasich jmen je jasne co jste zac,mirdahon a kundoslav,fakt vystizne...

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Tak a uz se to zase objevuje,urazevi a vyhrozovani,ze vas to stale bavi,tak necti kdyz nechces

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Ta jména jsi nám včera přidělila ty nebo ta druhá. Podívej, nic si nenamlouvej, jednou by to stejně prasklo. proto bud ráda, že místo abys makala v práci, tak blbneš na internetu. Ale nepřeháněj to. Vážná rada. Víš jak se jmenuje ta organizace na ochranu dětí?

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

Tak si to vsichni krasne uzivate a nemate zabrany,jen tak dal,na to mam pochopeni,taky miluju synkovo seminko kdyz mi strika do pusi a kulky ma zvedle v podbrisku a pindik mu cuka,je to nadhera,vim ze to jednou skonci,ale ted je to perfektni a ted to chci.

Ester (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Majo,těší mě že jsi četla včera můj příběh,ale ono to bylo s prožitky i vzdycháním,jen jsem to nenapsala. Syn to silně prožívá,když vrcholí tak ho zasune do mě co nejhlouběji a nechává semínko do mne vystřikovat. Když to dělá holkám třeba taťka,mají silný orgasmus a pak si sperma roztírají po kundičkách nebo ho labužnicky lížou.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 08:01)

Krasny pribeh,holky piste co jste zazili a zazivate,predce jenom je to neco uplne jineho nez manzel nebo proste dospely chlap

Janina (Pá, 17. 1. 2020 - 08:01)

Je to pravda ze jsou kluci nejlepsi,u mne to zacalo tak ze mi najednou zacal pomahat doma se vsim,luxovat driv ani nahodou a najednou jo a vubec vsechno a vzdy jenom rekl abych se tolik nedrela az jednou prisel do koupelny kdyz jsem byla ve vane a ze mi umyje zada,nebyla jsem schopna nic rick a zacal mi houbickou a potom uz jenom rukou hladit zada a podpazdi az na prsa a potom se bezeslova svlekl a vlezl si ke mne,az ted jsem si vlastne vsimla jak je vyvynuty,nakonec jsme si navzajem hladili prirozeni az do konce.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 07:01)

A holky po pravde,muz po padesatce co,pero je slabsi a zadna fantacie a semeno no nevim,ale klucik chce stale zkouset neco noveho,je zvedavy,neunavny a seminko mu voni a co vsechno udela pro to abych mu ho pomazlila pohonila,aby si mohl sahnout a liznout,je to proste uzasne..

Majka (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Opět sem lezou Honimírové a Hulibrkové,to má být rubrika pro ženy. A jestli jsou to příběhy pravdivé nebo vymyšlené,to nech na každé ženě a jdi si honit brko na jinou rubriku.

Honimír (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

No to ti Véna písk

Majka (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Jsi debil.

Hulibrk (Pá, 17. 1. 2020 - 00:01)

Máš recht

Tatca (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Nevideli jste , mamcu?

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Polib mi prdel.

Kundoslav Vojel (Pá, 17. 1. 2020 - 09:01)

Tak se mi nastav, zlato

Reklama

Přidat komentář