Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Jana (Út, 30. 3. 2021 - 18:03)

Přítel se mi do ní vystříká, potom vylíže a na konec pořádný francouzák a oba vše spolknem. Takže oba ochutnáme už vše smíchané.

Chloé (Út, 30. 3. 2021 - 15:03)

Hlavně tu nepiště ty blbosti, jako že obsahuje vitamíny. Chutná to jak kysele protože to jde do válečného prostředí ženské vagíny, která je kyselá jak okurek. Jestli to někdo vystavuje tak omylem se mu to nalepí někam k poklopci a má z toho pak problémy.

DUPACKA (Út, 30. 3. 2021 - 15:03)

TAKY RAD POLYKAM SVOE A CIZI SEMENO JE TO MOC ZDRAVE A CHUTNE!!!!!

Evča (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

S přítelem, když mě semeno nastříká do pusy, se potom začneme líbat a předávat si ho a potom ho spolkneme. Tuším že sněhová koule se tomu říká. Takhle jsme si hrály i s kamarádkou, co u nás byla na návštěvě. Mě se přítel vystříkal do pusy a s kamarádkou jsme si ho předávaly a nakonec semeno spolkla kamarádka. Nebo, když to do mě přítel nastříká, tak mě kamarádka vylíže a potom se podělí. Mezi tím přítel nastříká do kamarádky a já zase lížu kamarádku. Škoda každé kapky, která ukápne vedle.

Karel (St, 17. 3. 2021 - 12:03)

Pokut chcem po svich zenach a partnerkach oralni sex, s vystrikem do jejich pusinek a pozadovat aby to spolkly, meli by sme sami ochutnat a spolknou sve sperma. Ja sam jsem ho nekolikrat spolkl.

Denisa (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Já využívám synovo semeno při svém sebeuspokojování a už nějakou dobu mu jej přidávám do různých pokrmů. Třeba do pomazánek, dezertů apod. Je to šíleně vzrušující když ho pak pozoruju jak si pochutnává. Kdyby tak věděl...

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Ahoj myslím že naprostá většina mužů svoje semeno ani neochutná. Což je docela škoda. Já tedy svého přítele naučila to jeho ( nejen jeho ale to neví) polykat. Ze začátku jsem se s ním jen líbala těsně po vykouření a pak už jsem naschvál nespolkla vše. No a pak už následovalo že jsem.mu celou dávku předala do pusy. Sice koukal a nevěděl co má dělat ale po chvilce pobízení to spolkl. Šílené mne to vzrušuje.

Peter (St, 31. 3. 2021 - 16:03)

Ako mu dáte ochutnať semeno iného muža? Nerozozná chuť svojho od cudzieho?

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 01:01)

Ábé. V pekle sa usmažíš.

Dominika (So, 30. 1. 2021 - 14:01)

Take opcas tajne sleduji sveho syna.Kdyz se vystrika na bricho,tak si pak prstama to semeno rostira a ti olepene prsti si strka do pusy a olizesije.Dost me stim rajcuje.

Denisa (So, 30. 1. 2021 - 15:01)

Jo, je to vzrušující. Já si pak, co nejdřív jak to jde, vezmu jeho prádlo se semenem a olížu a vysaju jeho spermie.

Dominika (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Moc vzrusijici.I ja jsem uz mela moznost a stesti ochutnat jeho semeno z trenek.A musim priznat ze ta chut je uzasna.Casto bivam stoho dost mokra.

Denisa (Ne, 31. 1. 2021 - 16:01)

Já už to tak dělám nějakou dobu. S mým starým už vcelku nic není, tak mi zbývá jenom toto. Syn si to dělá pořád, takže semene mám až až.

Dominika (Po, 1. 2. 2021 - 02:02)

Stim mim si jakstaks este uzivam,ale sledovat syna preci jen vice vzrusujici.Kdyz ho sleduji jak si lesti tu kladu a jak se pak vystrika,uplne se mi rozklepou kolena a kundicka doslova pulzuje a tece.V hlave se mi honi jeden hrich za druhym.Doslova si predstavuji jak ho mam v sobe a pak mi vystrika tu mokrou a nadrzenou kundicku stim sladkym a panennskym semenem.

Denisa (So, 30. 1. 2021 - 05:01)

Potají jsem nedávno sledovala syna při honění a po vyprstění si po nějaké době přikládal triko se semenem opatrně na obličej k nosu a na pusu. Tak určitě zkoušel jeho chuť. Asi ho to muselo rozparádit, neboť za čtvrthodinku znovu onanoval. Semtam ho mám možnost pozorovat a pořád zkouší něco nového.

eldiablo31 (So, 30. 1. 2021 - 00:01)

ja taky polykam vlastní sperma je to mnamka

Petr (St, 27. 1. 2021 - 20:01)

Já ti semeno dam tel 775281172

Václav (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Já si od tebe semeno vezmu.

Václav (Ne, 11. 4. 2021 - 15:04)

Já si od tebe semeno vezmu.

Petr (St, 27. 1. 2021 - 20:01)

Já ti šemeno dam tel 775281172

Reklama

Přidat komentář