Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Uchyl čůrací už je i tady za chvíli tu bude koza k přivázání.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 23:06)

A Kozomrd taky ?

pavel (Ne, 3. 4. 2022 - 09:04)

Také polykám svoje semeno i curani i s manzelky se po sobe vylížu ale chtel by zkusit od ciziho ochutnat nechcete to nekdo zkusit se mnou?

franta z loun (Út, 5. 4. 2022 - 08:04)

ahoj, nastrikame si semeno navzajem do pusy. 724049392

franta z loun (Po, 4. 4. 2022 - 18:04)

pavle, ozvy se me. 724049392.taky mam rad semeno.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 10:06)

Také polykám svoje semeno i curani i s manzelky se po sobe vylížu ale chtel by zkusit od ciziho ochutnat

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 10:06)

To není přece problém .

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 12:06)

Ale kdo by do toho sel a hlavne aby byl zdravý

Kamil V. (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Já. Napiš na [email protected]

Sandra (St, 31. 3. 2021 - 17:03)

Pracuji přes ulici, tak to mám domů chvilku. Když končím, tak se do mě vystříká některý z kolegů, jsou tři. A hurá domů. Když je přítel doma, tak na to hned jdeme, zasune a vystříká se do mě, hned na to jdeme do 69, vylíže mě a nepolyká, následuje francouzák, kde se se mnou podělí a nakonec spolkneme. Hodně ho totiž vzrušuje, když je už ve mě nastříkané semeno od jiného a on jde jako další. Ze začátku mě tohle připadalo divné, ale když je spokojený, tak proč bych mu neudělala radost.

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 18:03)

Neděláte si z toho třeba i vzájemně pleťovou masku. Zvlášť u tlustších uchylných homosexuálů, jim nezbývá než vzájemná felace a masturbace a tyhle praktiky pak vylepšují, aby nebyly nudné. Že jsem se trefil?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 11:03)

Copak, vlastní zkušenost?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 14:03)

Mám jižanské předky. Já se za svůj anál ani sperma ani jinou část těla nestydím.

Jana (Út, 30. 3. 2021 - 18:03)

Přítel se mi do ní vystříká, potom vylíže a na konec pořádný francouzák a oba vše spolknem. Takže oba ochutnáme už vše smíchané.

Chloé (Út, 30. 3. 2021 - 15:03)

Hlavně tu nepiště ty blbosti, jako že obsahuje vitamíny. Chutná to jak kysele protože to jde do válečného prostředí ženské vagíny, která je kyselá jak okurek. Jestli to někdo vystavuje tak omylem se mu to nalepí někam k poklopci a má z toho pak problémy.

DUPACKA (Út, 30. 3. 2021 - 15:03)

TAKY RAD POLYKAM SVOE A CIZI SEMENO JE TO MOC ZDRAVE A CHUTNE!!!!!

Evča (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

S přítelem, když mě semeno nastříká do pusy, se potom začneme líbat a předávat si ho a potom ho spolkneme. Tuším že sněhová koule se tomu říká. Takhle jsme si hrály i s kamarádkou, co u nás byla na návštěvě. Mě se přítel vystříkal do pusy a s kamarádkou jsme si ho předávaly a nakonec semeno spolkla kamarádka. Nebo, když to do mě přítel nastříká, tak mě kamarádka vylíže a potom se podělí. Mezi tím přítel nastříká do kamarádky a já zase lížu kamarádku. Škoda každé kapky, která ukápne vedle.

Karel (St, 17. 3. 2021 - 12:03)

Pokut chcem po svich zenach a partnerkach oralni sex, s vystrikem do jejich pusinek a pozadovat aby to spolkly, meli by sme sami ochutnat a spolknou sve sperma. Ja sam jsem ho nekolikrat spolkl.

Denisa (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Já využívám synovo semeno při svém sebeuspokojování a už nějakou dobu mu jej přidávám do různých pokrmů. Třeba do pomazánek, dezertů apod. Je to šíleně vzrušující když ho pak pozoruju jak si pochutnává. Kdyby tak věděl...

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 09:03)

Ahoj myslím že naprostá většina mužů svoje semeno ani neochutná. Což je docela škoda. Já tedy svého přítele naučila to jeho ( nejen jeho ale to neví) polykat. Ze začátku jsem se s ním jen líbala těsně po vykouření a pak už jsem naschvál nespolkla vše. No a pak už následovalo že jsem.mu celou dávku předala do pusy. Sice koukal a nevěděl co má dělat ale po chvilce pobízení to spolkl. Šílené mne to vzrušuje.

Reklama

Přidat komentář