Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Ne,ne (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Polykání vlastního sperma je z dlouhodobého hlediska velmi riziková záležitost i pokud je dotyčný zdravý... Jsou tam hormony a ty naruší rovnováhu a pak přijde disbalance a z ní plynoucí sociální problémy, psychické problémy. Je to jako brázda steroidy. Za mne velmi nebezpečné. Můj neodborný názor.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Četl jsem několik odborných článků na toto téma a tam lékařské kapacity naopak, sperma ženám a poševní sekret mužům, doporučují. A nevadí ani, když se to v ústech v zájemně promíchá. Tzv. "výměna tekutin".

Mira (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Nepolykám své semeno přímo ale ženu neskutečně vzrušuje když to z ní vylížu, nebo mě celou dávku dá po kouření do pusy.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Přesně tohle s manželkou děláme také. Semeno zředěné ženskými výměšky je mnohem chutnější.

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Ano, já vylížu, ona vykouří a potom dlouhé líbání s výměnou a mícháním.

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 22:07)

Sperma je absolutní bílkovina, plus samé klady. Cukry, soli, vitamíny atd. Panenské sperma chutná jako bílek z vajíčka, čili skoro nijak, jenomže se do toho dostávají různé ingredience ze životosprávy, což chuť spermatu ovlivňuje. Zkušené ženy jej přesto rády užívají jako omlazovací prostředek na pokožku, nebo per orálně. Některé k tomu mají i upírské sklony. Rozhodně jim to neublíží, spíše naopak.

K-L (Pá, 23. 7. 2021 - 21:07)

Včera jsem jedl dost sladkých jídel.
To vše se odrazí na chuťi spermie.
Nejhorší je pivo. To není moc chutné.
Na chuti se to projeví co člověk jedl den před.
Tak jsem se vystříkal do štamprličky kde byla předtím Becherovka. Sperma sladké jak šlehačka ve spreji. Mňam.
Je to chvíli pocit na blití. Sperma je husté není jak sirup. Ale překonáš se.
Pokud to chceš ochutnat tak asi hned polknout.
Experimentům zdar.
A Dobrou chuť!!!!

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Jako prasátka souhlasím, ale zkusit se má všechno. Žiješ jenom jednou !!!! A po smrti už nic neni !!!!!!! Takže já jsem pro zkusit vše.... Bc. Lukáš .................

Návštěvník (Út, 12. 4. 2022 - 17:04)

Je to tak, po smrti nic není, jsme jen obživlá hmota

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 11:06)

Nežiješ jenom jednou, to jen v této roli v této hře. Po smrti přijde další role ve hře život, ale užívej si stále. Je to jako hrát hru na PC, jen mnohem vymakanější.

Tom (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

Sperma hratky se mi libi a vzrusuji me moc. Potiz byva ze z cloveka ty chute opadaji kdyz se udela, tak to chce i trochu odhodlani. Na zacatek je dobre se vystrikat do sklenicky nebo na stul a zkusit to az po chvili slizat nebo vypit, pak to cloveka zase hezky vzrusi. Nebo dat nohy za hlavu a nastrikat si to do pusy sam nebo s pomoci partnerky. Teple sperma hned po vystiku je zase jine.:P Udelat se slecne do pusinky, pak se libat, nebo si vse nechat predat ma taky sve kouzlo a nejvic je vystrikat kundicku a pak ji pekne vylizat. Ale to jsem jeste nezkusil. Nebo zkusit vykourit jineho ci vylizat vystrikanou kundicku jinym. Kamaradka co mela trojku, se nechala vystrikat a druhy ji pak vylizal rikala, ze to bylo vrcholne vzruseni..

D (Út, 8. 6. 2021 - 09:06)

.

Pepa (Pá, 4. 6. 2021 - 08:06)

Dnes budu dělat pomazánky na jednohubky přijde kamarádka hádejte co v nich bude

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 17:06)

Přišla na to cos tam dal?

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Tak snad myslíme na to samé. Když má přítelkyně chuť, tak mi ho vyhoní do jídla a mlsně vše sní. Když za ní přijdou kamarádky, tak musím přijít a některá z nich mi ho vyhoní a potom si pochutnávají. Rády u nás přespávají a to je potom jízda. Když už nemůžu, tak si vystačí sami. Krásně se usíná, když se ke mě tulí alespoň dvě. Jediný problém je, že mě ty kamarádky berou, jako že jsem i jejich, ale když to přítelkyni nevadí, tak to nechávám být.

Spermin (St, 11. 8. 2021 - 23:08)

Tak to se máš,ti závidím,jak rád bych v tom pomohl.

pavel (Čt, 3. 6. 2021 - 19:06)

Také polykám svoje semeno i curani i s manzelky se po sobe vylížu ale chtel by zkusit od ciziho ochutnat nechcete to nekdo zkusit se mnou?

Radovan (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Já to zkusím, chceš?

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

A ty by jsi do toho sel se Mnou

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 19:06)

Jo, je to vzrušující. Já si pak, co nejdřív jak to jde, vezmu jeho prádlo se semenem a olížu a vysaju jeho spermie.

Reklama

Přidat komentář