Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Default User Image
Tom (Pá, 26. 4. 2024 - 00:04)

Já svoje semeno polykám asi už 10 let...Stříkám si Hondo pusy,do jídla,do pití..prostě milují tu chuť.Rad bych našel ženu, které vše to líbí a která by se dívala,nebo mi i pomáhala...Tom

Default User Image
Mira (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

Já své semeno polykám driv jsem to parkrat zkusil jako pubertální kluk. Teď protože to chce moje žena . Je tím úplně posedlá . Vždy po vykoureni mě to dá do pusy, když se vystříkam do ni tak si mne drepne nad pusu a když na tělo musím to slizat. Vždy na tom trvá a ještě se nikdy nestalo ze by to spolkla ona. 

Default User Image
Mira (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

Já své semeno polykám driv jsem to parkrat zkusil jako pubertální kluk. Teď protože to chce moje žena . Je tím úplně posedlá . Vždy po vykoureni mě to dá do pusy, když se vystříkam do ni tak si mne drepne nad pusu a když na tělo musím to slizat. Vždy na tom trvá a ještě se nikdy nestalo ze by to spolkla ona. 

Default User Image
Jirka (Po, 15. 4. 2024 - 20:04)

Ahoj rád nosím dámské prádlo silonky tanga a opcas si lakuju nehty na nohách a hledám kamaráda ze stejnou zálibou nebo pár na schůzky okolí Přerov Kroměříž a Prostějov tel číslo je 776278724 čekám budu se těšit 

Default User Image
Diber (Po, 1. 4. 2024 - 10:04)

Taky jsem měl vždy chuť na své semeno, ale po ejakulaci mě to přešlo. Zjistil jsem, že když nějakou dobu třeba 5,6 dní neejakuluji tak pak sem mi podaří těsně před výstřikem zastavit a ze mě vyteče nějaké semeno někdy více někdy méně. Nicméně vzrušení nepopadne a na své semeno mám ohromnou chuť a musím říct, že chutná skvěle. Navíc ty okamžiky těsně vyvrcholením jsou sladké a příjemné jako orgasmus samotný. Druhý den můžu stejný postup opakovat, ale jen pokud se nevystříkám kompletně, pak musím zase několik dní abstinovat. Dokonce nyní občas už i spolykám všechno semeno po ejakulaci.   

Default User Image
Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 13:03)

Mojí partnerce strašně chutná. Když jí vystříkám ku*du, tak jí musim střídavě lízat a líbat. Když se jí udělám do pusy tak je spolkne, chvíli mě dokuřuje a líbá mě zas ona. 

Default User Image
Honza (Ne, 17. 3. 2024 - 12:03)

Když mi výjimečně dovolí má Paní vysemenit musím si všechno svoje sperma nastříkat do pusy a spolknout. Potom se tam musím ještě vymočit. 

Default User Image
Eva (Ne, 17. 3. 2024 - 12:03)

Nelži nám tady ! Nemusíš, ale chceš ! Protože jsi prase nadržený !

Default User Image
Tom (Pá, 26. 4. 2024 - 00:04)

Ahoj Evi..líbí se mi jak píšeš...nechceš mne někdo krmit semenem?Taky jsem prase nadržený...Rom

Default User Image
Honza (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Ano. Dělám to rád a dobrovolně.

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 11:03)

Občas si při honění péra v zájmu svého zesílení z mého sexuálního prožitku i cíleně nastříkám své semeno na obličej, do pusy a své nahé tělo.     

Default User Image
hrobanek (Ne, 7. 4. 2024 - 07:04)

Ach to se hezky čte.....

Default User Image
Miky (Ne, 17. 3. 2024 - 05:03)

podobné jako u muže bíle podstatě podobné ale nedoporučuji ochutnat... to jako žena udělala to my tvrdily tři.co je na tom pravdy nevím i neměly výtok a byli taky.

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 11:03)

Semeno je tím bělejší, čím více je v něm spermií. S ženským vaginálním výtokem to nemá nic společného.

Default User Image
Miky (Ne, 17. 3. 2024 - 05:03)

ženy jako výtok to už ne 

Default User Image
Miky (Ne, 17. 3. 2024 - 05:03)

jasně že ochutnal muž co tvrdí že ne lže. měl i období když byl sám a zkusil zase ty koko sladko slané. jo zkusil 2X ale to už ne tak v tom nepokračuju.

 

Anonym (Ne, 17. 3. 2024 - 04:03)

Někdy si nastříkám do kafe. Má pak úžasnou chuť. Jinak do dlaně a olížu. Nejlepší je vylízat ho z vagíny i s jejím nektarem a pak jí to taky dopřát a předat při líbání.

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 23:03)

Když si ho honim mám hrozně chuť na semeno. Když se udělám už semeno nemůžu sníst. Dělám to tak, že se vystrikam do malé skleničky a když si ho za chvíli začnu zase honit, začnu přitom pomalu ochutnávat svoji mrdku. Je úžasná a tak to pořád opakuji, až všechno semeno že sebe spolykam. 

Default User Image
hrobanek (Ne, 7. 4. 2024 - 07:04)

Zajímavá metoda asi to vyzkouším.........

Anonym (Ne, 25. 2. 2024 - 09:02)

Smozřejmě, kdo neochutnal, tak neví jakou má sperma chuť, teda já mám po vanilce a raní rose..

Reklama

Přidat komentář