87428 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lalla (anonym)
Odpověď na Malem jsem zapomnela, chtela
:)
15. Leden 2020 - 21:59
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Ještě velké přání Alici k
Byla jiná doba, já rodila ve 22 letech a připadala jsem si stará, jinak se i dívalo na ženy, které později rodily, nebo žily bez vztahu. S dětmi, nebo bez. A Fernando, tu doručovatelku by Miluna nezvládla, už kvůli brzkému vstávání či nestálém počasí. O brigádě tady psala, jen si neuvědomuje, že s vyšším věkem bude i té práce , kterou chce, pro ní stále méně. A bude muset brát, to co je. Protože i těch Sergejů bude stále míň.
16. Leden 2020 - 7:47
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Bianko jak to myslíš že i těch Sergejů bude stále míň?? Já svého Sergeje měnit nechci,já bych to bez něj nezvládla.Já bych bez něj zkončila zle.On mi zachránil.A nechtělo by se mi zvykat na jinýho,už by se takovej najít nemusel.Už během roku mam na něj svuj názor že je to hodnej chlap a tu agresi měl jen pod chlastem když to s nim přehnal a upustil ventil a taky ze začátku vztahu to bylo kvuli Denisovi.Teď zpětně mi to všechno otevřelo oči kdo jak se ukázal a kdo stojí při mě,až čas mi dal odpověď.A jestli nenajdu na přivydělání tohle co chci tak prostě nikam nepujdu.Já nikam nechci že musim ale jen pro změnu jako něco navíc.S tou doručovatelkou je to jak píšeš a nechce se mi do toho.Já třeba teď ještě ležim a sem tak ráda jak sem v teple přikrytá a že nemusim někde se honit a otravovat se s lidma,poslouchat něčí rozkazy.Já si na škole užila tolik zlýho a celkově od začátku to posraný dětství že tohle je jako odměna trochu za to asi.A kdybych nebyla nemocná psych.a migrenama měla bych si toho spíš vážit že nikam nemusim.Já o to nestojim být denně mezi lidma.I v té nemocnici sem poznala jaký to za dýl tam je na prd.Sestry vyšťavený,věčně mluvící jen o vyhoření.Pořád jen problemy,nemoce,utrpení,každej chce rychle vypadnout pryč.No to nadšení z toho mi přešlo.A teď co Zdenička ta to dělat chce,nerozmlouvam jí to ale je to fakt na psychiku časem náročný.Aspoň ale ona nebude ta nejnižší pracovní síla ale třeba právě doktorka jestli jí to vyjde,no je to na ní ale mě z toho to nadšení přešlo.Navíc se mi tam pak začli dělat pod rukavicema exzémy takže na prd a tam je to v mé pozici věčně špinavá práce co si budem povídat.
16. Leden 2020 - 8:49
Obrázek uživatele bianka
bianka
Milu, nic ve zlém, ale kdysi se tomu říkalo příživníctví. Ty bereš ten vztah jako jistotu, ale co máš v životě jisté? Pokud se sama nepostaráš. Ale ty ne že nemůžeš, ale nechceš. Já, kdybych měla žít tímto způsobem, musela by mě hanba fackovat. Ale vím, že ty hodně o tom, jak se má žít nevíš, nebo spíše nechceš vědět? Zdravotní problémy máme skoro každý. Ale jsou na to léky, které bolest zmírní, když už ne zastaví. Pracovala jsem v kolektivu mnoha žen a ty měly problémy, ale pracovaly a pak i doma. Staraly se o rodinu. Ty se jen otočíš v peřinách a máš to. A co vlastně máš? Jen ten pocit, že PROZATÍM tě a tvé děti někdo živí. A to co máš na sobě a plno dluhů, které platí někdo jiný. A pořád jsi nespokojená. Stačí když má chlap pod 20 cm. Jdu ven, musím i když prší a fouká. Protože i to je život a já si nestěžuji.
16. Leden 2020 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Milu, nic ve zlém, ale kdysi
8,8 hodin denně na s.sítích Bianko..... dobrá zavislačka
16. Leden 2020 - 9:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, nic ve zlém, ale kdysi
Jistého nemáme nikdo nic,ani i ty co se o sebe postaraji.Já vim,za komančů příživnictví.No ještě že už je ta trapná doba pryč.A jak se má žít neni nikde daný.Já myslela že je to každýho věc? Mě hanba nefackuje,naopak,po těch špatných zkušenostech co mam si říkam že bych si toho měla vážit.Sany poznala že po těch špatných zkušenostech odmítam být ovcí.Napsala že v tom kouskem vidí i jejího syna.Dluhy už nemam.A ven do toho mrazu pujdu taky protože mam na poště dárek tak si proto pujdu.
16. Leden 2020 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Bianko buď ráda že vůbec máte důchody.Dneska mladý už je mít ve vašem věku nebudou.Tak se někomu jako Miluně nedivim že se na to vykašlala když má zatim možnost.Protože jinak mladý lidi čeká dřít dokuď nepadnou.
16. Leden 2020 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno, (anonym)
co ti říkal psychiatr?
16. Leden 2020 - 10:04
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na 8,8 hodin denně na s.sítích
Ale di ty srandistko. :-D a víš co, klidně si tam hodiny přidej. Ale musím napsat, díky za net. Dříve se důchodci dívali z okna, dnes si můžou díky němu povykládat, učit se, bavit se, vyhledávat a prostě být všude. A třeba 24 denně, protože mají čas.
16. Leden 2020 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Ale di ty srandistko. :-D a
Super!
16. Leden 2020 - 10:56
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Bianko buď ráda že vůbec máte
Ano, díky za ně. Proto jsem psala o dětech, mít je později, protože dítě také stojí hodně peněz. A to už před porodem. Možná bych je asi ani nechtěla, mít ty léta Miluny a žít v tomhle čase. Vše je o penězích a už dříve lidé počítali s horším časem a dávali si peníze pod matraci. Já sice né, ale měla jsem doma obálkové spoření. Ale je fakt, že pracovat do 70 hodně lidí nezvládne a toho "důchodu" se třeba nedožije. Je třeba taky počítat, že přicházejí s léty nemoci a tak bych, pokud to jde makala a šetřila, podle možností.
16. Leden 2020 - 11:00
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Super!
Jsem ráda, že jsem tě pobavila.:-)
16. Leden 2020 - 11:01
Obrázek uživatele bianka
bianka
Jo ještě, dnes už to asi nebývá, ale vzpomínám, pracovala jsem v podniku, kde když jsem si dala spoření 200kč měsíčně, dalších 200kč mi podnik doplatil. Takže jsem měla 400kč k těm domácím obálkám.
16. Leden 2020 - 11:05
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Jistého nemáme nikdo nic,ani
Ano, je každého věc jak žije, ale u tebe je něco špatně Milu. Dá se říct že ne něco, ale skoro všechno. Jen ty to nevíš. Nebo nechceš vědět. Ale žij si podle svého a přeji ti, aby ti ta spokojenost se svým životem vydržela co nejdýl. A ano, važ si toho co teď máš, protože líp už asi nebude. Prosím ostatní aby to brali jako můj pohled, reakci, ale ne radu.
16. Leden 2020 - 11:20
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ano, je každého věc jak žije,
Právě,líp už asi nebude,to jsou moje slova.Já sem teď tak ráda že mam v sobě klid od těch psychických stavů.A dá se říct že až teď si to doma dokážu užít toho že právě nic nemusim tak chci klid dokuď to jde.Dřív sem si toho nevážila protože mi věčně hrabalo a bylo blbě tak nebylo čeho si vážit a až teď konečně se cítim normálně.Vážim si toho teď a ty asi sama u sebe to máš taky tak.Vážíš si určitě toho dokuď ten klid a zdraví máš v mezích ,v tom jsme na tom stejně.Jen je nám rozdílem věkem.Ale mentálně já se cítim taky že už mam velkou část života za sebou,takže ono v nás takovej rozdíl nebude,liší nás jen sex to je všechno.A psychiatr chválil,dávkování léků mi nechal tak jak to je,takže mam pokračovat takhle dál.Říkal že kdyby to přestalo stačit že by mi ještě přidal k tomu jeden lék ale zatim v pořádku.
16. Leden 2020 - 11:45
Obrázek uživatele bianka
bianka
Chtěla jsem jen dopsat Milu, ty chceš žít jako Káča nebo Andrea, jak jsi psala. Ale ty tak nikdy žít nebudeš. Protože pro to nic neděláš.
16. Leden 2020 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
prostitutka (anonym)
Milunko, treba delej prostitutku , mas hodne casu a i misto. Tak kdyz neni Sergej doma, muzes si privyrabet takhle. chlapi prijedou, zasukaji,zaplati a odejdou
16. Leden 2020 - 12:09
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Chtěla jsem jen dopsat Milu,
Já myslela žít jako oni to znamená být spokojená doma a cítit v sobě klid jako oni.A průběžně si uklidit,mít lepší byt (což už mam) a mít víc radost z maličkostí.Myslim si opak Bianko,určitě teď už částí žiju jako oni.Nežila sem jako oni ještě před měsícem tam v tej špíně a istopad a kus prosince věčně pod rivotrilem-to nebyl život.Teď sem se zlepšila o dost.
16. Leden 2020 - 12:10
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milunko, treba delej
Tohle už neni tak snadný s tim hv co mam a ten vztah nebudu riskovat.Víš jak to bývá.Někoho někam naučíš chodit a jednou zazvoní v nevhod a provalí se to a pak co?? Já na to nemam tohle Sergejovi dělat,určitě ne když je na mě hodnej teď.
16. Leden 2020 - 12:16
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milunko, treba delej
A ještě kdybych k tomu přichytla třeba syfla nebo žloutenku tak se můžu jít zakopat.To sem četla že i přes gumu jdou chytit genitální bradavice.Tak ještě dotáhnout tohle to by byl konec.Jo je to těžký,chlapi se nábízí občas jak sem psala ale nechci zase dopadnout zle.
16. Leden 2020 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to píšeš teď nedávno si chtěla jít za peníze, protože chyběli a teď si přeješ otu a řetězy, to jsi psala včera
16. Leden 2020 - 12:40
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na to píšeš teď nedávno si
Tak já nemyslela přímo sex a vodit si někoho domu.Myšlenka jen projela "vyhonit" ale vykašlala sem se pak na to.Šlo ještě o jiné ukrajince a rumuny které znam a vim že by chtěli,jenže ty skupinky na sebe navazujou a je tam prostě risk provalení u Sergeje.A Sergej pak donesl z vedlejšáku prachy na ruku a tim se to vyřešilo.A Sergej s řetězi a Otou mi dovede vyprovokovat víc než ta poloha koník,proto sem to psala.
16. Leden 2020 - 12:52
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
A ještě ke všemu mi ani rumuni nelákaji a nemusim je.Sem zvyklá jen na ukrajince.Jenže rumuni se ukrajinců dost chytaji a žebrali z nich peníze.Často nás otravujou když někde s ukrajincema jsme.Oni se znaji z fabrik a ubytoven tak proto no.
16. Leden 2020 - 13:01
Obrázek uživatele bianka
bianka
Tak si myslím, že za naší doby chodili s řetězy jen čerti. Možná se pletu. Zajedu se poučit na netu jinam Jano.:-)
16. Leden 2020 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno, (anonym)
vzpamatuj se. Nežiješ ani jako Káča, Andrea natož Bianka. To jsi tak hloupá?
16. Leden 2020 - 13:04
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ale žiju už tak jen s malýma rozdílama ale teď už je to podobný.Bianko tak si představ mýho ukrajinskýho třicátníka,jak stojí v koženkové bundě a hraje si s velkym řetězem.Mlčí,kouká přísně a jen ten řetěz cinká a pod nohama se nám plazí chlapík v jeho bombarďákách,plazí se a funí a neví co uděláme a líbá nám oboum nohy...
16. Leden 2020 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Odpověď na Ale žiju už tak jen s malýma
hlavně že jsi Miluno teď spokojená. Spokojenost dělá v životě hodně a každý jsme jinak nastavení. Když jsi s lidma, kterým to tak vyhovuje, proč ne
16. Leden 2020 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Svatá prostoto
16. Leden 2020 - 13:24
Obrázek uživatele bianka
bianka
A? Tohle bych si do bytu nepustila. To tě jako vzrušuje? Cikání řetězů? A čurání? Tohle je úchylka Miluno. Se mnou by to ani nehlo, já jsem romantik .:-D
16. Leden 2020 - 13:27
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na hlavně že jsi Miluno teď
Jenže zítra bude jinak. Zítra bude zase třeba řešit cm.
16. Leden 2020 - 13:29

Stránky

Přidat komentář