Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Byla jiná doba, já rodila ve 22 letech a připadala jsem si stará, jinak se i dívalo na ženy, které později rodily, nebo žily bez vztahu. S dětmi, nebo bez. A Fernando, tu doručovatelku by Miluna nezvládla, už kvůli brzkému vstávání či nestálém počasí. O brigádě tady psala, jen si neuvědomuje, že s vyšším věkem bude i té práce , kterou chce, pro ní stále méně. A bude muset brát, to co je. Protože i těch Sergejů bude stále míň.

pozorující (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

To já souhlasim s 19:55 že lepší je mít první dítě dřív protože je na to víc energie a v Milunině věku už mít spíš klid a užívat si pak:) Každej to vidíme jinak.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Jo, blbý je, že Miluna se o žádný svý dítě nestará, takže u ní o žádnou energii nešlo

Sany11 (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

No ze Milca te energie pro deti mela, jen co je pravda. ;)

bianka (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

O dítě se staráš dokud ti neodejde z baráku. Uteče ti mládí, nevybouříš se, v dnešní době je také těžké finanční zabezpečení. Ale nikomu jeho názor neberu. Já bych v dnešní době možná ani děti nechtěla. :-) Je široká možnost cestování, vzdělávání, stačí jen chtít a hlavně makat, aby na to bylo. Protože i ti co jsou nahoře, většinou kopali kanály, nebo myli kastroly v restauračkách.

bianka (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Dříve byla jiná doba a větší odpovědmost, ale to je zase pohled dozadu. Tak jsem PRO, aby spolu lidé než se třeba rozhodnou k sňatku, delší dobu, nebo i bez papíru žili a poznávali se a dítě měli později, aby věděli, že už je můžou mít. A po všech stranách ho zajistit a hlavně dát mu domov.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

a co ti její rodiče, co je to zač?

.. (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Asi jsi někdo novej.To je na dlouhé povídání:)

Jako (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

neuvěřitelný,že už v patnácti letech řešila sexuální polohy

bianka (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Každý vidíme smysl života v něčem jiném, a to se také projeví na tom našem životě. Dnes je jiná doba, mladí většinou mají děti po třicítce a ví proč. Většina si uvědomuje, na co má. A plánuje. Jen naše menšina neplánuje, protože na to nemá. :-)) Raděj jdu od pc, moc bych to rozváděla a ty bys to stejně nepochopila. Teda nejen naše menšina neplánuje, nežije, ale přežívá.

no (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

mladí sice mají zkušenosti v zaměstnání, zařídí si bydlení, organizují volný čas, naplňují svoje potřeby, cestují dosyta, dovolenkují po světě. Ale když přijde na řadu dítě, je to pro ně mnohem větší zátěž, než když dřív do toho dívky vlítly v 18 - 20ti letech. Jednak v tom věku měly hodně energie na improvizaci, druhak nezažily rozežranost z hojnosti, takže jim dítě nemohlo narušovat zajeté koleje starání se jen o sebe. Je legrační, že v 60. - 80. letech minulého století si mladí takový přepych ( který je dnes zažíván ) přáli, snili o tom, co by dělali kdyby ... , ale společnost tenkrát tlačila na zakládání rodin. Máme možnost vidět, že i když se něco splní, objeví se zase něco dalšího k řešení. Aaa menšina neplánuje, pze si to umí zařídit a vždy dostane, co chce. Odvede pozornost od toho, co nemá být vidět a naopak vyzdvihne nebo nafoukne, co je nepodstatné, ale dá se na tom vytřískat majlant. Jsou to iluzionisté :-))))

bianka (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Milu, to je asi tím, že už "skáčeš!" od patnácti. To já v patnácti chodila do školy, učila se, začala chodit do tanečních, po horách a měla jiné záliby, skákání mi vůbec nechybělo. Asi už máš odskákáno, což je brzy. No, ale taky jsi brzy začala, tak je to asi tím.

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Myslim že to neni odskákanim ale že jen tohle co bylo včera už mi nestačí.Myslim že má pravdu tady nějakej anonym co to vysvětlil.Já už v šesti letech sem ležela se sedmi letym chlapcem v trávě na sobě a pusinkovali jsme se.První MS sem dostala v 11 a od té doby už pak měla chutě.A ve 13 sem se zavírala s klukama do kumbálu a jeden po druhym mi chodili osahávat a já je.A v 15ti sem začla sexovat.Ale zas na tom nevidim až tak brzo i když ty si to měla jinak třeba.No a teď celkově mi víc vzruší cinkající řetěz v Sergejovo rukouch a plazící se Otík po zemi u Sergejovo nohou než ten obyčejný koník včera.

proboha, (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

co to je tohle????

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

A co??

Miluno (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

S tvým brzkým sexuálním životem to bude trošku jinak, že?

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Nevim co tim myslíš? Jestli myslíš k tomu ještě to co sem zažila od tý úchylačky? O tom psát nechci.A to co sem napsala sem stručně shrnula tak jak to je.Bianko to je pravda že dnes plánujou děti teprve v mém věku a vidíš taková Lucka říká že to byla chyba mít kluka ve třiceti a že kdyby si kluka udělala brzo jako já mohla mít dneska už taky velkýho jako já 15 letýho kluka.Říkala že od třiceti vnímá menší trpělivost a míň síly a že kdyby to mohla vrátit zpět,udělala by si ho dřív.A ono něco na tom je.Je to chyba že to nechávaji takhle dlouho pro první dítě.

bianka (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Někdo do třicítky třeba cestuje, staví si barák, užívá si a dítě plánuje na pozdější věk. Podle mě je třicítka i vyšší věk ideální pro založení rodiny. Přivézt dítě v patnácti a pak si stěžovat, že jsem si třeba neužila, že nemám základní životní vybavení, nebo ho dát rodičům, nebo do děcáku je špatně. Když to napíšu odlehčeně. Ženy dnes rodí i když se věk blíží ke čtyřicítce. Nevím Milu, jak bys ty zvládla ty své děti od mala, kdyby nebylo jak je.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

No, ty tak můžeš někomu radit kdy mít děti, ty matko pluku

njn (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Miluně se děti dělaly samy :-)

Reklama

Přidat komentář