Reklama

odběr sperma u chlapce

Pokud (Čt, 5. 11. 2015 - 18:11)

Nechápu jak by mi odebíraly...tvůj organismus už roní ejakulát, pak bys neměl šanci se vyhnout výstřiku, pokud by tě k němu někdo chtěl systematicky a metodicky přinutit.

Jakmile by se pak tvého ejakulátu zmocnili, mohli by jej použít třeba na testování tvé plodnosti, nebo i na umělou inseminaci nějaké ženské.

petr (Čt, 5. 11. 2015 - 18:11)

jen při čtení toho jak ze...Nechápu jak by mi odebíraly semeno? Když by se mi nepostavil a proti mé vůli, to bych se asi semeno nevystříknul. A jak to vubec provádí a co s ním dělají?

:-) :-) :-) :-) (St, 4. 11. 2015 - 19:11)

jen při čtení toho jak ze mě elektrodou chtějí dostat sperma a jak stojí u dr ve slipech mi stoupl :-) ale na udělání se je to ještě málo :-) asi to bude chtít použít elektrody dvě :-)

Tajný (St, 4. 11. 2015 - 17:11)

Pošli ho za mnou, já mu ho...Já chci taky :O

jardaB (Po, 2. 11. 2015 - 20:11)

A musel na odber ejakulatu do...A když jsi se probudil,tak jsi měl ruku v nočníku.Pěkný sen,nic víc

Realista (Pá, 2. 10. 2015 - 01:10)

muzu oplodnit zenu 774656557Ty taky???...:DDD Já taky...:DDDD
tvl...nejsme rodina...???...:DDDD

slavik (St, 23. 9. 2015 - 23:09)

muzu oplodnit zenu 774656557

hádes (Út, 25. 6. 2013 - 20:06)

Je to nechutné,ale dělá se... a to byla jaká seance???kontakt?

D (Čt, 20. 6. 2013 - 19:06)

Užívat si s chlapečky je...Proti sexualizaci deti mohou byt i lide bez pedofilnich sklonu. Kuprikladu me sexualne pritahuji jen mlade dospele osoby, ale i bez jakekoli zavisti vuci pedofilum souhlasim s tim, aby jim byla vsude, ucinne a bdele cinena ucinna pritrz, a aby byli za svoje pedofilni praktiky efektivne stihani a trestani.

Navzdory tomu si ovsem tez myslim, ze stydlivost a neochota mnohych dospelych bavit se s detmi otevrene o sexu stoji za hlubsi reflexi.

Osobne mam podezreni, ze v konfrontaci s detmi, daleko mene sexualnimi bytostmi, nez jsme my dospeli v reprodukcnim veku, stojime pred realitou obrovskeho vlivu pohlavnich hormonu na nase rozhodovani a chovani. Tento trapny fakt se casto bojime si sami priznat, a proto jsme tak casto vuci detem tak extremne pruderni, a proto i tabuizujeme projevy jakehokoli nepruderniho chovani vuci detem.

Predstavy, ze jakakoli zminka o sexu ci jakykoli naznak faktu lidske sexuality detem muze celozivotne zkurvit detskou psychiku, proto povazuji za absurdni a smesne.

Sandra (Čt, 20. 6. 2013 - 13:06)

To si teda piš,že...Holky která víte v jakém věku lze z kluka získat kvalitní sperma?Díky za odpověď.

Majka (Út, 18. 6. 2013 - 12:06)

A to si ho nechal vyhonit...Nevím jak ony,my jsme s kámoškama chytily kluka co nás šmíroval a fotil.Přivázali jsme ho švihadly,stáhli mu kalhoty a honily mu ho tak dlouho až to z něho několikrát vystřiklo.Nevím jak dlouho to trvalo hodinky jsme neměli a nikam nepospíchaly.

Inge (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

Nejlepší je mu ho napřed...A to si ho nechal vyhonit čtyřikrát po sobě dobrovolně,nebo jste napřed provedli fixaci hocha?

Věra (Po, 3. 6. 2013 - 11:06)

Takže už jedenáctiletý...Užívat si s chlapečky je opravdu vzrušující,nejsi sama,ale opravdu pozor na závistivce.Tváří se že jim jde o mravní výchovu mládeže,ve skutečnosti jim vadí,že si užil někdo jiný a ne oni.

Marta (St, 22. 5. 2013 - 15:05)

Takže už jedenáctiletý...Jestli chceš připouštět jedenáctiletého,tak si dej pozor,jestli tě nějaký závistivec udá tak můžeš dostat u soudu pěknou pálku.Může se i on pochlubit mamince,nebo kamarádům jak si užil s velkou holkou a je problém.

Doris (Po, 20. 5. 2013 - 15:05)

Takže už jedenáctiletý...To si teda piš,že může,než mu nastavíš tak koukej baštit antikoncepci. Je to docela vzrůšo,když se do tebe takový hošan vysemení.

Naďa (Po, 20. 5. 2013 - 10:05)

Nejlepší je mu ho napřed...Takže už jedenáctiletý kluk mně může oplodnit .Díky za informaci.

Doris (Čt, 16. 5. 2013 - 13:05)

Nikdy bych neřekla,že tak...Nejlepší je mu ho napřed vyhonit a uvidíš jestli vystříkne sperma,nebo to bude naprázdno.S kamarádky mladším bráchou jsme si hrály na doktorky a na čtvrtý pokus vystříklo sperma,bylo mu jedenáct.

- (St, 15. 5. 2013 - 22:05)

Nikdy bych neřekla,že tak...Já jsem poprvé vystříknul semeno ve 13 letech a v 16 letech jsem se poprvé vystříkal do 21 leté holky a kdyby nebrala antikoncepci tak prý jsem ji normálně oplodnil.

Milan (Čt, 27. 11. 2014 - 13:11)

A musel na odber ejakulatu do spermabanky,protoze si dlouhodobym nosenim plen prehrivam varlata.Tam me sestricka s pani doktorkou castecne odsvlekly,osahaly me pres plenkove kalhotky,ktere mi potom trochu porozepnuly aby mi mohly prohmatat varlata.Potom si sestricka svlekla uniformu a pres spodni pradlo si oblekla jen igelitovou zasteru.Potom me v gumovych rukavicich zacala masturbovat,az jsem se vystrikal do odberni zkumavky,kterou ona okamzite odnesla do laboratore.Pani doktorka mi ocistila zbytky ejakulatu a upravila mi zpatky moje plinky a gumove kalhotky,abych se mohl znovu obleknout.Moc se mi to libilo a pak mi rekli,ze mam hodne semene i kvalitni spermie a ze bych mohlbyt darce spermatu pro umele oplodneni.Ale pani doktorka mi tise rekla,ze bych mohl nekdy jit s ni,kdyz umele oplodnuje pacientku doma,ale musel bych byt darce cerstveho spermatu a az na miste onanovat a vystrikat se do zkumavky,ze ktere ho dokterka natahla do inseminacni strkacky a zavedla pacientce hluboko do pochvy.Rekla mmi jen,ze ma neplodneho manzela,tak ji zkusi umele opodnit mym semenem.A pry otehotnela

David (Čt, 27. 11. 2014 - 08:11)

Já jsem byl na odběru spermatu pro zjištění počtu spermií v ejakulátu a dostal jsem klíč od místnost takovou odměrku šek na věc ručně nastříkal do odměrky nechal tam odevzdal sestře klíče a řekl hotovo a šel jsem žádná věda.Ještě v té místnosti byla hromada erotických časopisů pro pomoc vzrušení ale mi to nebylo tzřeba ale ze zvědavosti jsem to projel.

Reklama

Přidat komentář