Reklama

odběr sperma u chlapce

MMXXI.02.13 (So, 13. 2. 2021 - 22:02)

ty tomu rozumíš. Ještě ve škole byli ti dobří ,,samci", kteří odstřikovali semeno, honili si ptáka při vyučování, a pak zůstali svobodní, nedokázali oslovit ženskou, někteří odstřikovači semene se oženili, ale po pár letech se rozvedli a zůstali sami, stali se z nich ožralové, gembleři, sběrači železa a pod. autority :-))) . Ti co o sexu ve škole moc nemluvili, se někteří otrkali nebo prostě šli na věc, oženili se, pořídili si milenky a některý se stali okresní bejci, aniž by o tom někde žvástali. Honit si brko, neznamená ještě dobrého milence.

A (St, 17. 2. 2021 - 07:02)

ty znáš nějakého současného sběrače železa, o kterém bezpečně víš, že ještě jako školák stříkal i při vyučování?

Abe (Ne, 14. 2. 2021 - 01:02)

Samozřejmě máš pravdu. Já jsem se také neměl s čím chlubit. Komunistická morálka to nepěstovala, ale ty holky to nějak vycítily, byl jsem totální honič, ale o partnerky jsem nouzi nikdy neměl. Brzy jsem se oženil a jsem šťastně, i s tím honěním, ženat, skoro padesát let, mám dost dětí i vnoučat a žijeme pospolu a v pohodě.

mm (Út, 15. 1. 2013 - 14:01)

někteří jsou tak...asi mu to sestricka urobila rukou aby mala v nocnej pokoj a nechodila k nemu celu noc.

Milan (Út, 15. 1. 2013 - 13:01)

Tíno,to nemusí na odběr...někteří jsou tak neschopní,že si neumí pomoct byl jsem ve špitále s žaludkem,klukovi na vedlejší posteli se v noci postavil a on zvonil na sestru a ukazoval jí co se mu s tím stalo zatáhla závěs kluk začal vzdychat a za chvíli ztichl sestra odsunula závěs a odešla já pořád dělal,že spím

Táta (Út, 15. 1. 2013 - 13:01)

Tíno,to nemusí na odběr semene,to stačí když si ho kluk vyhoní sám..U holek prý pomáhá zašití dírky dratví..

Tina (Út, 15. 1. 2013 - 12:01)

proč by klukovi ve 14 letech...a proč ne třeba ve čtrnácti když je to třeba jak některým klukům v pubertě začne tlačit semeno na mozek dělají blbosti vyprázdnění žláz je zklidní

david (Pá, 20. 7. 2012 - 13:07)

jjj fak bezva a si tam pudu

tajný (Po, 30. 4. 2012 - 17:04)

Pošli ho za mnou, já mu ho...Nebo ho pošli za mnou taky mu to udělám a užije si to.

pijik (Ne, 20. 11. 2011 - 22:11)

ahoj chtěl bich si s někým popovídat na téma společná masturbace kluků(prosím okolo kyjova okr.hodonín)děkuji za odpovědi e-mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář