Reklama

odběr sperma u chlapce

Br?ák (Po, 10. 7. 2017 - 09:07)

Nesmysl jako Brno.Hej vole co máš proti brnu

Steve (Čt, 16. 2. 2017 - 02:02)

Jak se to sperma odebírá od...To je jen zdejší pohádka :-) a téma pro zdejší honiče a ujetý samozřejmě.

Každej normální tomu věřit samozřejmě a logicky ani nemůže. Navíc malé dítě (kluk) ještě ani žádné sperma neprodukuje, takže logicky nemůže jít o žádný odběr :-D max tak moči.

Steve (Čt, 16. 2. 2017 - 02:02)

Jako kluk jsem měl problémy...No jasně .... a čím ta pohádka vlastně skončila?

To ti tady máme jako věřit co tady píšeš, jo??? Nedělej z nás blbce laskavě.

lucka (St, 15. 2. 2017 - 18:02)

Nevím jak ony,my jsme s...majko a ten chlapec mel trenky nebo slipi

Zbyněk (So, 26. 11. 2016 - 19:11)

Ve 14ti letech jsem si už...mě je 13 a čuměl jsem dnes naa péčko a honil sem si a stříknlu jsem a nwm co dělat..... :(

jjj (Út, 6. 9. 2016 - 07:09)

Jo mě se stalo něco horšího měl jsem v 17 letech čůrat do trubičky u doktorky aby se zjistilo že mám nebo nemám dobrý průtok moči,Mě to ale nešlo ona měla pěkný krajky bílý a mě stál jak svíčka a to nešlo překonat a tak když po dvouch minutách viděla že je to tvrdý dala se do práce a prostě mi ho vykouřila vzala si na to i latexové rukavice a já ji postříkal spermatem tvář a prsa a bříško.Chvilku před výronem ze sebe strhla nemocniční šaty a to mě dodělalo nešlo neuhnout prostě jsem ji omítnul všude.

Danek (Ne, 6. 3. 2016 - 18:03)

To ja jsem byl jednou u doktorky na preventivce me celoho prohledala a pak mi svlekla slipy peohmatala zalid a kulky a me se stoporil a podala mi kalisek a rekla at si ho poradne vyhonim az jsem se udelal tak jsem ji kalisek dal a rekla ze to posle do laborky za par dni mi prisel dopis ze mam hodne kvalitni sperma

zajic10 (So, 5. 3. 2016 - 14:03)

Nikdy bych neřekla,že tak...Nejlépe vyzkoušet

Petr (Pá, 20. 9. 2013 - 05:09)

To jste vyjádřila naprosto...pro mě by to byl zdravotní bratr :)

Jirka (St, 18. 9. 2013 - 15:09)

Odběr semene začíná...To jste vyjádřila naprosto jasně a vtipně, paní Ingrid.

Neurazíte se, když napíšu, že pro mě(a mnohé další) jsou inspirací právě zdravotní sestry?

Jirka

stoupík (St, 18. 9. 2013 - 14:09)

Pošli ho za mnou, já mu ho...Taky ho za mnou pošli,já už mu od semene pomůžu,bude se mu to líbit.

Ingrid Farná (z (Pá, 12. 7. 2013 - 14:07)

Odběr semene začíná pročítáním erotického časopisu v kabince. Sestra vám sebou dá i kelímek aby bylo kam obsah zachytit. Jinak je to už na vás drazí pánové. Někdo je hotový za 5 minut někomu to trvá i 20.

Líba (Pá, 12. 7. 2013 - 14:07)

Jak probíhá takový odběr...Proč by to měla být představa šílená?Zkušená asistentka provede odběr za několik minut a oni drží.Někdy to s nimi cuká,ale to už to z nich stříká.

Honza (Po, 1. 7. 2013 - 16:07)

a to byla jaká...Jak probíhá takový odběr semene, nevíte to někdo. Představa je to šílená.

no pokud (So, 2. 1. 2016 - 11:01)

na vysetreni plodnosti pokud...By to byla vše pravda, bylo by tragédií, kdyby se takovej kreten mnozil...

Ferdyš (So, 2. 1. 2016 - 10:01)

Jako kluk jsem měl problémy s čuráčkem. U doktorky jsem se musel svléknout donaha, ona mi vzala úd do ruky a přetáhla mi předkožku přes žaluda.Měl jsem tam hodně smegma. Doktorka mi řekla, že si ho musím mejt, aby se smegma nehromadilo pod předkožkou a otírala mi smegma vlhčeným ubrouskem. Pak mi řekla, že mi ho umyje. Přinesla takový lavor a vzala mi čuráka do ruky a myla mi ho. Přitom se mi ztopořil a jak mi pořád stahovala předkožku, tak jsem začal do lavoru stříkat svoji mrdinu.Doktorka to viděla a hned mi ho víc a víc honila, až jsem pořádně vystříkal mrdku a přitom jsem jí postříkal plášť a nohy. Utírala si to buničinou a otřela mi taky čůráka. Pak jsem se oblík a cítil jsem jak mi z čuráka teče mrdka do trenýrek. Když jsem přišel domů svlík jsem si trnky, které byly hodně promáčené semenem a dal jsem je do špinavého prádla. Máma náhodou zrovna chtěla prát a vzala trenky do ruky a řekla mi : Ty si už stříkal?! Musíš si to dělat tak, aby sis to nenastříkal do trenek, vystříkej se třeba do záchodu nebo do umyvadla !

x (Pá, 18. 12. 2015 - 12:12)

a potom si sa zobudil z vlhkeho sna...

Ejakulat se ode (Pá, 18. 12. 2015 - 11:12)

na vysetreni plodnosti pokud jsou u chlapce indikovany nejake problemy tykajici se pohlavnich organu.U me to bylo take asi ve 14ti, protoze jsem stale dostaval plenky a detska doktorka se bala, ze se mi tim prehrivaji varlata a budu mit snizenou plodnost.Odber mi delala s vysetrovaci gumovou rukavici,natrela si prst lubrikantem a zasunula mi ho do zadecku.Podrazdila mi prostatu a semeno mi bez zaskubu a ztoporeni odtekalo do zkumavky,kterou drzela sestricka a potom ji nesla na rozbor do laboratore.Potom mi asi po roce odebiraly semeno 2 sestricky v detske ozdravovne.Pozvaly me rano jen v v plenkach z pokoje do vysetrovny,drazdily me pres plinky, potom si svlekly stejnokroje a oblekly pruhledne igelitove zastery a vysetrovaci rukavice.Kdyz jsem byl vzruseny,tak me ulozily na vysetrovaci luzko,stahly mi plenky,jedna mi sedla na nohy a druha na hrudnik.Ta jedna mi ho zasala honit a druha drzela zkumavku na zachyceni ejakulatu.Bylo to strasne krasne a strasne rychle.Potom mi nasadily zpatky plenky i gumove kalhotky a poslaly me do pokoje.Potom mi rekly,ze jsem v poradku,ze mam dost semene i dobre spermie.Od te doby mi nikdo ejakulat neodebiral ikdyz plenkysi nasazuji a nosim stae,ozenil jsem se a zplodil jsem 2 deti,tak stale vzpominam na ty 2 sestricky z te ozdravovny.

lucka (Čt, 17. 12. 2015 - 19:12)

Nevím jak ony,my jsme s...kolik mu bylo a co mel trenky boxerky slipi

honza (Ne, 8. 11. 2015 - 17:11)

Jak se to sperma odebírá od kluka.
Nedovedu si to představit, že by mi někdoé proti mé vuli odpouštěl sperma to snad ani nejde?

Reklama

Přidat komentář