Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

Já teď nad timhle nepřemýšlim.Ale jak mě tu někdo nahlodal včera tak se mi vybavili se Sergejem záležitosti který mi řekl v minulých měsících a do dnes nevim jak to myslel a jak sem si na to vzpoměla tak trochu mi to zamrzelo ale nechci se ho zas ptát a znova to připomínat.Ale stačí něco připomenout a člověka to navrtá:-(

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

jestli jsi v něčem "navrtaná", tak si to vyřeš. Zvláště když tě to mrzí. Potlačování něčeho je jako mnohakilový baťoh, který ti každou chvíli připomíná, co tě tíží. Až to vyřešíš ( vyříkáš si, objasníš ), můžeš pomyslný baťoh sundat a dýchat volněji. Tomuhle se taky říká podívat se pravdě do očí aneb nenalhávat sobě.

, (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Nad tím bys přemýšlet měla. Hlavně nad sebou a svým dalším životě.

Milčo (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

Co ti řekl Sergej ta špatného. Asi to nebylo nic příjemného, když tě to zamrtelo.

ježiš (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Omlovám se za překlep.

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 05:01)

Všechno se ti v životě vrací. ZBAV SE TOHO.!

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 05:01)

Šílené!!!! Tohle placení ze mě vylétlo, protože tuším, že ho Sergej veme a Miluně to vadit nebude. Miluno, promluv si se Sergejem a ZBAVTE SE toho úchyla. Přinese ti to zase zlo a budeš tam, kde jsi byla. Jdu do reálu, protože tohle je na mě také dost silné kafe.

bianko (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Sergej nebere Otu jako rovnocenného partnera a o Milunu se jako alfa-samec dělit nebude. To si Ota dost maluje. Aspoň mne by překvapilo, kdyby na to byť za úplatu přistoupil. Nějaké přicmrndávky okolo ještě toleruje, ale vniknout do jeho ženy by bylo překročení hranice. Ota se zdá být hodně vlezlý a snaží se i diktovat, jak by to chtěl on. Vypadá to, že si říká o tvrdou lekci

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Jako Alfa samec ovšem může chtít ošukat Otika

a (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Jo to je praktika, kterou Miluna miluje, viz jak k tomu donutila Jirku, aby měl pasivní i aktivní styk s fandou

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Uvidíme. Za peníze možná povolí. Pak se uvidí jak je to s tou UK láskou. Ota by pořádně potřeboval natrhnou sednici. Doslova.

Kača (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

:(, nějak mě přešla chuť sem cokoliv psát...Zdravím normální osazenstvo...a mizím.

:D (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

To myslíš Oto dva najednou do jedný? Noo to byste se Sergejem byli si hoodně blízko.Při takové poloze se nejspíš chlapi dotknout sebe i koulema:)

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

No myslel jsem já jí do zadečku a Sergej ve stejné chvíli v pipče.Prostě jí naložit oba spolu.Ta představa mi začla dráždit jak blázen.Teď z toho ani neusnu.Abych já ležel na zádech a Milunka na mě zády ke mně a já byl v zadečku a Sergej na ní v pipče.No radši nic,krásný představy ale jestli by do toho šel když bych i zaplatil.

A (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

kolik bys dal, Otí? Mušíš udělat pořádnou nabídku. Mohl by sis vzít ještě vedlejšák, když už tě nebolí zádíčka

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

15kg dole, tak už se za sebe nemusim tak stydět.Normálněji žiju až teď.Hledám se.To už mně taky napadlo mu za to připlatit aby měl větší důvod proč se mnou být a proč mě zvát.Určitě to použiju,aby mě měl ještě víc rád.Aspoň ta práce bude mít nějakej smysl.

Tohle (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

je fakt největší úchyl v milunině životě

bianka (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Nezdá se ti, že myslíš jen na sebe?
Nevidíš, že je Miluna na dobré cestě myslet jinak? Psal jsi, že ti budou stačit jen dvě návštěvy měsíčně a už se zase cpeš mezi ně. Nevidíš, že jim to klape i bez tebe!! Milu, jestli nechceš ztratit Sergeje, rozmysli si to. Protože tohle stvoření tě nebude živit. Ale využívat. A zase se v tobě probudí to zlo a příjdeš o vše co teď máš. A když se bude pořád domáhat , nech si to vše pořádně od Oty zaplatit. Diktuje si co chce, co má rád, netvor úchylný, tak ať cvaká. Peníze přece potřebujete.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Chtěl bych i navrhnout spojení ve třech.To co jsi zkusila v minulosti s cikánama.Ale nevim jestli by do toho Sergej šel? Já jsem tak rád že jsem jedinej kterýho toleruje.Já ho mám tim hrozně rád a tohle by byl krok ještě blíž.To bych byl v sedmém nebi.Hodně jsem o sobě přemýšlel co vlastně chci a nějak se mi rýsuje tahle budoucnost a je to moje velký přání.Jezdit s váma na výlety,vzájemně se podržet a zažívat s váma takovou rozkoš.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Tak z těch vašich schůzek vydržim žít týden Milunko.Už vás potřebuju znova.Už to vyprchává a potřebuju vás znova.Dej mi vědět kdy budu moct přijet.

Reklama

Přidat komentář