Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Jo to je praktika, kterou Miluna miluje, viz jak k tomu donutila Jirku, aby měl pasivní i aktivní styk s fandou

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Uvidíme. Za peníze možná povolí. Pak se uvidí jak je to s tou UK láskou. Ota by pořádně potřeboval natrhnou sednici. Doslova.

Kača (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

:(, nějak mě přešla chuť sem cokoliv psát...Zdravím normální osazenstvo...a mizím.

:D (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

To myslíš Oto dva najednou do jedný? Noo to byste se Sergejem byli si hoodně blízko.Při takové poloze se nejspíš chlapi dotknout sebe i koulema:)

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

No myslel jsem já jí do zadečku a Sergej ve stejné chvíli v pipče.Prostě jí naložit oba spolu.Ta představa mi začla dráždit jak blázen.Teď z toho ani neusnu.Abych já ležel na zádech a Milunka na mě zády ke mně a já byl v zadečku a Sergej na ní v pipče.No radši nic,krásný představy ale jestli by do toho šel když bych i zaplatil.

A (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

kolik bys dal, Otí? Mušíš udělat pořádnou nabídku. Mohl by sis vzít ještě vedlejšák, když už tě nebolí zádíčka

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

15kg dole, tak už se za sebe nemusim tak stydět.Normálněji žiju až teď.Hledám se.To už mně taky napadlo mu za to připlatit aby měl větší důvod proč se mnou být a proč mě zvát.Určitě to použiju,aby mě měl ještě víc rád.Aspoň ta práce bude mít nějakej smysl.

Tohle (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

je fakt největší úchyl v milunině životě

bianka (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Nezdá se ti, že myslíš jen na sebe?
Nevidíš, že je Miluna na dobré cestě myslet jinak? Psal jsi, že ti budou stačit jen dvě návštěvy měsíčně a už se zase cpeš mezi ně. Nevidíš, že jim to klape i bez tebe!! Milu, jestli nechceš ztratit Sergeje, rozmysli si to. Protože tohle stvoření tě nebude živit. Ale využívat. A zase se v tobě probudí to zlo a příjdeš o vše co teď máš. A když se bude pořád domáhat , nech si to vše pořádně od Oty zaplatit. Diktuje si co chce, co má rád, netvor úchylný, tak ať cvaká. Peníze přece potřebujete.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Chtěl bych i navrhnout spojení ve třech.To co jsi zkusila v minulosti s cikánama.Ale nevim jestli by do toho Sergej šel? Já jsem tak rád že jsem jedinej kterýho toleruje.Já ho mám tim hrozně rád a tohle by byl krok ještě blíž.To bych byl v sedmém nebi.Hodně jsem o sobě přemýšlel co vlastně chci a nějak se mi rýsuje tahle budoucnost a je to moje velký přání.Jezdit s váma na výlety,vzájemně se podržet a zažívat s váma takovou rozkoš.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Tak z těch vašich schůzek vydržim žít týden Milunko.Už vás potřebuju znova.Už to vyprchává a potřebuju vás znova.Dej mi vědět kdy budu moct přijet.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Jo já se nepoznávam jak sem v klidu.Já se taková neznam.Tyhle AD.mi sedli nejlíp.Chtěla bych aby ze mě klidno nějak pomáhalo i vám když byste byl někdo v neklidu.Z Pils,Kači,Andy taky často vyzařuje klidno.A kde si Romy vzal že by byl Sergej nevěrný??? Já nevim o ničem a ani myslet na to nechci.Já mu neprolejzam věci,mobil,ani fb prostě nic.Nechci.A když byl opilej tak mi řekl že mi byl vždy věrnej tak SNAD je to pravda,víc na to myslet nechci.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 14:01)

Už je to týden co jsem vás viděl naposled tak zase čekám na další schůzku,abych měl proč žít.Nemůžu se dočkat moji miláčkové.

včera (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

jsem se opravdu zasmála.Zase zde padlo hodně rad Miluně, co by měla, co by neměla, výtka nevěry Sergejovi, jak by to bylo kdyby, kdyby, kdyby .........spousta zbytečnýho psaní. Pak se vynořila Miluna, aby všem zvěstovala, že UK, s kterým se vyspala ho měl malýho, úzkýho a že ho necítila :))))) Čekám, kam dnes budete Milunu směřovat, ona určitě opět nezklame.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

To nebyl UK ten jak sem s nim spala ale to je jedno,proti co mam doma tak hrůza a sex o ničem.O to víc se nad tou nevěrou zastydim.Víš co jdeš s někym a pak zjistíš že doma máš tisíckrát lepšího:( A Bianko jo nějak takhle sem to myslela.

Miluno (Čt, 9. 1. 2020 - 12:01)

A že jsi šla s Otou, který ho má taky malého se nestydíš? To jsi přece taky byla nevěrná. Ani nechápu co z toho máš, když se k vám Ota jezdí honit. Asi jen to, jak ti to nastříká na hubu.

Romy (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Sergej byl taky nevěrný. Si nemaj co vyčítat.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 12:01)

To sem udělala pro něj.Chtěla sem aby měl radost a chtěla sem zkusit jak se bude ke mě při sexu chovat.A že k nám teď Ota jezdí tak mam z toho to že se mi to taky líbí.

? (Čt, 9. 1. 2020 - 07:01)

Co znamená když se v někom perou dvě osobnsti? Jak to vypadá?

bianka (Čt, 9. 1. 2020 - 07:01)

Jejda. Celá tahle diskuse je příkladem. Včetně mě. :-) Hlavně je to vidět na hlavní aktérce Miluně. Pere se v ní zlo s dobrem. Můj názor, dále to rozepisovat nemíním.

Reklama

Přidat komentář