Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Vendy (So, 21. 3. 2020 - 12:03)

Úchylnej dobytku !!!

Jana (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Proč mu nadáváš? Seš blbá? Každému se líbí něco jiného a já to pro toho svého klidně udělám. Co je na tom úchylného?

Kikina (So, 21. 3. 2020 - 19:03)

To neřeš. Tyhle výkřiky do tmy se na diskuzi tohoto typu prostě čas od času objeví. Tomu mému se taky líbí jak čůrám. Zatím ještě nechtěl abych se před ním počůrala ale myslím si že bych to snad zvládla :0)

Jana (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Jo chybka, nechala jsem se vyprovokovat. Není na tom nic k nezvládnutí. Chce to jen seprané světle modré nebo šedé džíny, aby to bylo vidět, hodně pít a potom se jen uvolnit, překonat psychický blok že se to nesmí a už to pěkně teče. Buď si před něj stoupnu a nebo si mu sednu na klín a pustím to. A potom, když je možnost, tak následuje hezký sexík, protože je z toho pěkně nadržený. A nebo obráceně, udělám mu patník a on počůrá mě. Nápadů je dost, jak to dělat.

fůůůůj (St, 1. 4. 2020 - 00:04)

smrdíš

Marek (Pá, 20. 3. 2020 - 15:03)

a nebylo kde a měl jsem co dělat, abych to vydržel, než bude příležitost se vyčůrat.

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 15:03)

Naposledy jsem se počůral v 6-ti letech ve školce, když jsme se vraceli z vycházky. Od té doby se mi to nikdy nestalo, ale mockrát jsem byl v situaci, kdy jsem k tomu neměl daleko - tj. strašně se mi chtělo

Karel (Po, 16. 3. 2020 - 16:03)

Já dneska a hned dvakrát prvně v noci . Ráno mě šla mamka vzbudit stahla mi peřinu a šok. Její milovaný 13ti letý syn leží v louži. Vjel do ní takový vztek že mě hned stahla mokrý pyžamo a nařezala mi na holou. Pak jsme šli k doktorce a tam se mi stala druhá nehoda zrovna v době kdy jsem se snažil doktorce nakukat že žádný problém s močením nemám.Naštěstí nás doktorka pustila druhým vchodem z ordinace takže jsem nemusel přes čekárnu. Ale teď mám od ní poukaz na pleny.

Terka (anonym) (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Já jsem se počůrala před rokem na pouti. Jsem obézní a to hodně. Šli jsme z holkama do KFC a já jsem vypila strašně moc (2 litry)Coca-Cola a chtělo se mi čůrat. Ale holky že už pudeme. Na pouti bylo strašně moc kolotočů, samozřejmě jsme všechny vyzkoušeli. Už nám zbýval jen velký řetízák, kde jsem se málem nenacpala do sedačky. Hned jak jsme se rozjeli, tak bylo zle. Dala jsem ruku do rozkroku, zatlačily, a chvilku to fungovalo, ale pak to tak bolela, že jsem jí rači vyndala. Vydržela jsem to až do konce, ale všichni volali že chtěj prodloužení. Vydržela jsem 2minuty a pak si trošku učůrla. Pak to že mě chtělo ale ještě víc a ať jsem se přemáhat jak jsem chtěla, pustila jsem to. Moje čuránky tek li dolů po sedačce a padaly dolů. Měla jsem světlé džíny, tak to šlo vidět jak prase.
Vaše tehdy 17-ti letá Terka

Kikina (St, 4. 3. 2020 - 20:03)

Trochu schizofrenie tady ne?

Lucka (St, 4. 3. 2020 - 20:03)

Koukám že je to tady pořád stejný ... plný debilů kterým bych přála aby se třeba počůrávali v noci půl roku

Lucka (St, 4. 3. 2020 - 19:03)

naposledy jsem se počůrala teď večer doma. Brácha mně zavřel a já to nevydržela až když jsem prosila pustil mne a těch pár vteřin na záchod už bylo s puštěním do punčocháčů a musela jsem to všechno dát do prádla s kalhotkama, zbytek jsem stihla na záchodě ale stejně půlka byla už v kalhotech a po nohách pochcaná.

Lucka (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Tak už mám zásobu natahovacích kalhotek jen se bojím že 6kapkový mi v noci budou protýkat

Lucka (St, 4. 3. 2020 - 06:03)

Dají se plenky drynites koupit v lékárně nebo budu muset hledat na internetu

Fi-do (St, 4. 3. 2020 - 13:03)

Koupíš je ve zdravotnických potřebách.maji tam veškeré druhy plen.pokud je nemají na skladě,tak ti je objednaji.

Kikina (St, 4. 3. 2020 - 09:03)

Jestli v lékárně to nevím. Já jsem si je objednala přes internet. Stačí zadat dry nites a vyjede spousta obchodů které je nabízí s dopravou až domů.

Scatter (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Přidávám se k chcací párty

Lipanon (Čt, 20. 2. 2020 - 18:02)

Několikrát jsem to pro radost a vzrušení pustil do kalhot ve městě, navečer za tmy. Jak dítě jsem lezl pod postel a močil si na zádech na břicho, vždycky se mi z toho postavil. Dodnes doma chčiju do oblečení před praním. Nebo si koupím plyšáka, vyříznu do něj díru, šoustám ho a přitom čurám. Mockrát jsem i chcal lidem do pusy nebo pipiny nebo to pil od nich.

Iva (Út, 28. 4. 2020 - 00:04)

Ahoj, a co jeste vsechno?

Janík (So, 2. 5. 2020 - 01:05)

Čo všetko?

Reklama

Přidat komentář