Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Majka (So, 11. 4. 2020 - 09:04)

počůraná jsem byla včera večer,u kámošky jsme to přehnali a prý jsem se jí vychcala v kalhotkách na zem. Ani o tom nevím. Ani jak jsem doma,je to jen o dvě patra hore a ještě teď se dávám do linie. Kafe potřebuju

Kikina (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Jak už tu bylo napsáno tak alkohol je mrška. Ne nadarmo se říká že je to největší metla lidstva :0)

Jirka. (So, 11. 4. 2020 - 09:04)

Palec nahoru. Jsi skvělá.

Jitka (So, 11. 4. 2020 - 09:04)

To je naprosto normální, mě to začalo ještě o dva roky dříve. Poprvé, když se mi to stalo, tak jsem se styděla sama před sebou. Potom jsem to přijala, a začala jsem to řešit. Odhodila jsem stud, a šla s tímto problémem k doktorce. Ta mě hned uklidnila, a napsala mi recept na inkontinenční pomůcku do lékárny, díky které už mám klid.

Pavlína (Čt, 9. 4. 2020 - 21:04)

Zhruba v 50 letech jsem začala mít problém s občasnou inkontinencí. Nechci, aby se tu někdo vysmíval, jen mě zajímá, jestli jsem v tom sama nebo jste to už některá řešila?

Terka (So, 4. 4. 2020 - 15:04)

Čuňě.

Kikina (So, 4. 4. 2020 - 14:04)

Já dneska v noci. Včera večer jsem to trochu přehnala s alkoholem. Potřeba mě sice v noci vzbudila ale jak jsem nebyla ještě úplně střízlivá tak jsem nemohla trefit na záchod a když už jsem tam dorazila usedla na mísu a začala čůrat tak jsem si teprve uvědomila že jsem si zapomněla stáhnout kalhotky :0) ou takže trošku chybka ale co už stane se. Nikdo není dokonalej.

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 23:04)

Jj alkohol je někdy zajmavi

Jitka (So, 4. 4. 2020 - 11:04)

Včera ,a to byla sázka s holkama.Chtěla jsem vyhrát šampus a tak jsem se schválně pochcala. Stejně jsme ji vypili společně. Chcala jsem jen přes kalhotky a silonky a roztáhla jsem trochu nohy a sukni nechala být a jen nadzvedla vzadu.

Pulec (Pá, 3. 4. 2020 - 19:04)

Tak co holky jak to de stále bez nehody a co doma všichni kvůli koronaviru

Žaneta (Pá, 3. 4. 2020 - 09:04)

Včera doma. Byla jsem tak zabraná do PC,že jsem na to nemyslela,ale chtělo se mi delší dobu to jo, a najednou povolilo a to šlo nezadržitelně ven. Utekla jsem na WC,ale to už bylo víc venku než v záchodě. Asi jsem byla nastydlá. Je mi 15 a to je ostuda.

Pulec (Pá, 3. 4. 2020 - 19:04)

Žanet stane se nestresuj se

Denisa (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

Docela dost jsem se připočůrala minulý rok v prosinci, když jsem šla s nachlazením od lékařky. Po cestě jsem dostala záchvat kašle a už jsem jen cítila rozšiřující se teplo v kalhotách. Nemohla jsem tomu vůbec uvěřit, že jsem se skoro ve 30ti pomočila do kalhot na veřejnosti. Byla to pěkná ostuda a stydím se jen co si na to vzpomenu.

Jirka. (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

To není ostuda, ale jen nehoda a není zač se stydět.

Denisa (Čt, 2. 4. 2020 - 21:04)

To že to byla nehoda ještě neznamená, že nebyla ostuda jít v tomhle věku domů po ulici v počůraných džínách. A pohledy kolemjdoucích mluvily za vše.

Jirka. (So, 4. 4. 2020 - 15:04)

Nestresuj se, tak to neviděli a čuměli. Já bych to nijak neřešil.

Pulec (Út, 31. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj všem holky které si chcou psát tak [email protected]

David (Ne, 22. 3. 2020 - 21:03)

V dětství se to stává i klukům.
Když mi bylo asi nějakých 6-7 roků, byli jsme s rodiči na chalupě, kde jednou když mě mamka dala po obědě spát do podkrovního pokojíku, tak mě tam zamkla a řekla ať zaklepu až se vzbudím, ale krátce na to šla ven na zahradu s tím že se ještě před tím mým probuzením vrátí. Já jsem se však probudil ještě dřív než se vrátila, neboť se mi začínalo chtít čůrat. Hned jsem proto klepal na dveře, ale protože byla mamka venku, tak mé klepání neslyšela a tudíž mi neotevřela. Potom jsem se stejným výsledkem klepal ještě několikrát. To už se mezi tím moje potřeba natolik zvětšila, že jsem to v sobě držel už jen silou vůle, proto jsem zpanikařil a začal nervózně přešlapovat a později pobíhat po pokoji a u toho jsem hlasitě brečel. Po nějaké době jsem to už opravdu nemohl vydržet a začal si postupně učůrávat do slipů a do tepláků. Teprve pak se mamka vrátila a když mě slyšela brečet, tak mi hned otevřela a mohl jsem tedy konečně vyběhnout na zahradu a dovyčůrat zbytek. Jinak když mi mamka odemykala, tak jsem čekal, že za to počůrání dostanu vynadáno, ale mamka byla super - pochopila, že za to nemůžu, proto se mi omluvila, že mě zamkla a v pohodě mě nechala se převléknout do suchého prádla a oblečení.

Jakuba (Pá, 20. 3. 2020 - 19:03)

Chtěl bych někdy vidět nějakou holku, která se právě počůrala, nebo ještě lépe nějakou která to právě nekontrolovaně pouští do kalhot - to by mě opravdu velmi vzrušilo!

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 20:03)

Holky se stydí a nechápou, jak je to hezké.

Reklama

Přidat komentář