Reklama

Je orální sex nevěra ?

Michal (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Kdo vymýšlí ty blbosti o nevěře? Občas k nám zajde bývalka na návštěvu. Teď je volná, protože si myslela, jakého borce si sehnala místo mě a ono houby. Známe se a tak proč toho nevyužít a nedělat to s ní. To bylo tajně. Teď už u nás je na víkendy a s přítelkyní jsme ji zatáhli do postele a bylo nám spolu krásně. S mojí přítelkyní se hodně skamarádila. Příští týden s námi jede na 14 dní na dovolenou. Asi si moc neodpočinu.

Petra (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Nepovažuji to za nevěru. Když jsem šla pro pití, tak moje kamarádka začala mého kluka kouřit a udělala ho až do výstřiku a potom se se mnou začala líbat a předala mě část a obě jsme to spolkly. Ten můj kluk koukal, celý z toho vykulený a tak jsme si s ním obě zašukaly. Docela jsme ho utahaly a prohlásil, že to bylo parádní, že by to ode mě nečekal, takový odvaz. Domluvené to nebylo. Kamarádka spoléhala na to, že když si spolu děláme obě dobře už několik let, tak že ustojím i tohle a nebudu žárlit. Odhadla to dobře a takto je to mnohem lepší, než jen ve dvou, jen jsem váhala jim to oběma říct.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

Podle mne je to nevěra, protože je to podobné, jako zakousnout se do koláče a vyplivnout, také to není jídlo v pravém slova smyslu, ale kdo si kousne a nespolkne?!

HP (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

Udělali jsme si celá naše parta výlet na hory. Ve vlaku jsme se nudili a tak jsme si vymyslely, že si zahrajeme hru. Klukům zavážeme oči a vylosujeme si, která
koho políbí s jazykem a kluci to měli uhodnout. Po ubytování na chatě jsme pokračovali v hrách a kluci měli uhodnout, která ho komu vykouřila. Potom nás oni zase vylízali. Na tom snad není nic nevěrného. Ty další hry už asi ano, ale kdo by to řešil a staral se o ty staromódní nesmysly. Kluci nám zavázali oči a my jsme měly poznat při zásunu, který kluk je ten můj. Která to uhodla špatně, tak musela spát s tím, kterého si tak špatně vybrala. Parádní zábava z toho byla a všechny jsme měly jiného, bylo to ale hodně naschvál. Chtěly jsme si je prohodit, ale říct jim to na rovinu jsme se bály. Další večer jsme to už ani moc neskrývaly střídali jsme se, aby jsme se všichni navzájem poznali v posteli. Stala se z toho akce každá s jiným, jen hlavně ne s tím svým. I takhle se dá vylepšit výlet ve více lidech.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

My jsme hráli podobnou hru, ale byl nás lichý počrt a já si vytáhl nejkratší sirku a musel jsem kouřit sám, nebylo to ono.

HP (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Vtipálku... Tak se k někomu přidáš ne? Počet nehraje až tak velkou roli. Nás je taky lichý počet, jedna holka je navíc, ale s tím se dá jednoduše vypořádat. Jeden je prostě šťastnější než ostatní. Aspoň to tak kluci říkají.

Lucka (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Tak nevím. Myslíte si že je mi můj přítel orálně nevěrný když mi vylizuje z kundičky sperma někoho jiného ? Měla bych ho za to potrestat nebo se s ním rozejít ?

Petra 2002 (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Vylízat a nechat si tam od něj stříknout dávku na doplnění. Takhle to dělám já.

Venda (Pá, 10. 7. 2020 - 00:07)

Orál neřeším, možná, jestli se jednou ožením, tak jo. Nevadí mi, když moje přítelkyně kouří kámošům a jí nevadí, když to dělají jiné mě. Takže za nevěru to nepovažuji.

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 01:07)

Sex po vzájemné dohodě není považován za nevěru .

Venda (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Chtěl bych nechat na narozeniny přítelkyni ošukat všemi kamarády. Už to máme naplánované, tak doufám, že ji to nikdo nevykecá. Když tak pěkně a ráda každému kouří, tak zkusit další level. Ta bude koukat, doufám, že neuteče.

haha (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Kdybyste si radši místo toho pohádkaření šli někam zašukat.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 15:07)

Jo večer až dorazím s kámošem domů, tak si to s tou mojí pěkně rozdáme ty pohádko.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Jo , asi ten kecal ještě nešukal .

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 18:07)

A ty to děláš jak často? Nebo jsi panic?

Petra 2002 (Pá, 3. 7. 2020 - 18:07)

Jedeme na prodloužený víkend na chatu, 3 kluci a 3 holky. Máme dohodu, že každý den se prohodíme a 24 hodin budeme uspokojovat a dělat to s jiným. Ve 20:00 bude losování. Budou krásné tři dny z toho dva všichni zhřešíme. Už se těším, ať žije nevěra.

Tak (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

každý s každým,tomu se říká bordel,ne?Nejde o předpotopnost,společnost však potřebuje zdravé vztahy,aby mohla fungovat.Duševní plytkost a povrchnost jedinců ji ale bohužel nic pozitivního nepřinese.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

Kdyby to byl bordel, tak za to musím platit.

Není (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

to nutně bordel v pravém slova smyslu.Platit za to nemusíš,ale je to neuspořádaný a asociální styl života.Z toho vyplývá,že kdyby se tak choval každý,tak by svět a vztahy v něm byly jeden velký chaos.

Iva (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

Já bych to až tak nehrotila. Tak po 40 je to asi asociální, ale v mládí je to jedno. A co je to chaos? Jen určitý druh pořádku. Jinak monogamie je blbost, většinu lidí, ať už chlapy nebo ženy to svádí k záletům a zkusit to s jiným. A jestli v mládí budu třeba já chodit s holkou a klukem, nebo i s více kluky, tak co je na tom? Proč si to nezkusit? Jediné nechápu, proč se tohle odsuzuje a jinde se střílí, kupa mrtvých, krve potoky a to je v pohodě? U sexu jde o krásu prožitku a citů a to je špatné? Zabíjení se je skvělé?? Tak mě to vysvětlete vy chytří odsuzovači i jen polibku.

Reklama

Přidat komentář