Reklama

Je orální sex nevěra ?

J. (Čt, 13. 8. 2020 - 18:08)

Takové jsou dobré na šukačku, ale nikdy na život.

Majkl (Ne, 16. 8. 2020 - 14:08)

Co je to za nesmysl, proč by jako neměly být na život? Takové bez předsudků a zábran se mají nejlíp. Takovou bych bral hned, co s nějakou pipkou, která se všeho bojí a dodržuje pravidla. Pipka bude montovat u pásu a na nic dalšího se nezmůže. Šukačka se sice prošuká na pěkné místo, a pokud není blbá, tak na tom bude o hodně líp jak ta pipka. A rozhodně je lepší mít šukací, ano dá každému, aby dosáhla svého cíle, má na to přece vpředu a mezi nohama nástroje. Byla by blbá, aby jich nevyužila a já to tak i beru.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 22:08)

Máš pravdu , není to mýdlo , neubývá to .

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 13:08)

A podle čeho tak usuzuješ?

Návštěvník (Pá, 14. 8. 2020 - 17:08)

Životem se musíš prošukat, jinak by to byla nuda. Znám jednu, co podržela od 15 každému a dnes by to do ní nikdo neřekl.

M (Ne, 2. 8. 2020 - 07:08)

Nevim jestli tohle budou předávat dětem a učit je, že je to normální, tak...

Jirka. (Ne, 2. 8. 2020 - 15:08)

Vtipálku, jim není co předávat, oni šukají prstem s mobilem a jiného je nezajímá.

Návštěvník (Čt, 6. 8. 2020 - 19:08)

Jak mám odpozorováno, tak je to pravda. Šukaj s mobilem a nic jiného je nezajímá.

Milo (So, 1. 8. 2020 - 16:08)

Orální sex není nevěra, ale občanská výpomoc. U mě se sousedem je to přímo sousedská výpomoc. Manželka mě nechce kouřit, ta sousedova ho taky nechce kouřit, tak se já a soused vykouříme navzájem a jsme spokojení.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

P.S.Nejsem důchodce a mám do něj ještě dost daleko.

:-))) (Pá, 23. 10. 2020 - 20:10)

Pokud je to dobrá kurva , tak je to dobrá investice .

Michal (Čt, 30. 7. 2020 - 13:07)

Kdo vymýšlí ty blbosti o nevěře? Občas k nám zajde bývalka na návštěvu. Teď je volná, protože si myslela, jakého borce si sehnala místo mě a ono houby. Známe se a tak proč toho nevyužít a nedělat to s ní. To bylo tajně. Teď už u nás je na víkendy a s přítelkyní jsme ji zatáhli do postele a bylo nám spolu krásně. S mojí přítelkyní se hodně skamarádila. Příští týden s námi jede na 14 dní na dovolenou. Asi si moc neodpočinu.

Petra (So, 25. 7. 2020 - 18:07)

Nepovažuji to za nevěru. Když jsem šla pro pití, tak moje kamarádka začala mého kluka kouřit a udělala ho až do výstřiku a potom se se mnou začala líbat a předala mě část a obě jsme to spolkly. Ten můj kluk koukal, celý z toho vykulený a tak jsme si s ním obě zašukaly. Docela jsme ho utahaly a prohlásil, že to bylo parádní, že by to ode mě nečekal, takový odvaz. Domluvené to nebylo. Kamarádka spoléhala na to, že když si spolu děláme obě dobře už několik let, tak že ustojím i tohle a nebudu žárlit. Odhadla to dobře a takto je to mnohem lepší, než jen ve dvou, jen jsem váhala jim to oběma říct.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

Podle mne je to nevěra, protože je to podobné, jako zakousnout se do koláče a vyplivnout, také to není jídlo v pravém slova smyslu, ale kdo si kousne a nespolkne?!

HP (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

Udělali jsme si celá naše parta výlet na hory. Ve vlaku jsme se nudili a tak jsme si vymyslely, že si zahrajeme hru. Klukům zavážeme oči a vylosujeme si, která
koho políbí s jazykem a kluci to měli uhodnout. Po ubytování na chatě jsme pokračovali v hrách a kluci měli uhodnout, která ho komu vykouřila. Potom nás oni zase vylízali. Na tom snad není nic nevěrného. Ty další hry už asi ano, ale kdo by to řešil a staral se o ty staromódní nesmysly. Kluci nám zavázali oči a my jsme měly poznat při zásunu, který kluk je ten můj. Která to uhodla špatně, tak musela spát s tím, kterého si tak špatně vybrala. Parádní zábava z toho byla a všechny jsme měly jiného, bylo to ale hodně naschvál. Chtěly jsme si je prohodit, ale říct jim to na rovinu jsme se bály. Další večer jsme to už ani moc neskrývaly střídali jsme se, aby jsme se všichni navzájem poznali v posteli. Stala se z toho akce každá s jiným, jen hlavně ne s tím svým. I takhle se dá vylepšit výlet ve více lidech.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 16:07)

My jsme hráli podobnou hru, ale byl nás lichý počrt a já si vytáhl nejkratší sirku a musel jsem kouřit sám, nebylo to ono.

HP (So, 11. 7. 2020 - 18:07)

Vtipálku... Tak se k někomu přidáš ne? Počet nehraje až tak velkou roli. Nás je taky lichý počet, jedna holka je navíc, ale s tím se dá jednoduše vypořádat. Jeden je prostě šťastnější než ostatní. Aspoň to tak kluci říkají.

Lucka (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Tak nevím. Myslíte si že je mi můj přítel orálně nevěrný když mi vylizuje z kundičky sperma někoho jiného ? Měla bych ho za to potrestat nebo se s ním rozejít ?

Petra 2002 (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Vylízat a nechat si tam od něj stříknout dávku na doplnění. Takhle to dělám já.

Venda (Pá, 10. 7. 2020 - 00:07)

Orál neřeším, možná, jestli se jednou ožením, tak jo. Nevadí mi, když moje přítelkyně kouří kámošům a jí nevadí, když to dělají jiné mě. Takže za nevěru to nepovažuji.

Reklama

Přidat komentář