Reklama

Je orální sex nevěra ?

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 01:07)

Sex po vzájemné dohodě není považován za nevěru .

Venda (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Chtěl bych nechat na narozeniny přítelkyni ošukat všemi kamarády. Už to máme naplánované, tak doufám, že ji to nikdo nevykecá. Když tak pěkně a ráda každému kouří, tak zkusit další level. Ta bude koukat, doufám, že neuteče.

haha (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Kdybyste si radši místo toho pohádkaření šli někam zašukat.

Návštěvník (So, 11. 7. 2020 - 15:07)

Jo večer až dorazím s kámošem domů, tak si to s tou mojí pěkně rozdáme ty pohádko.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

Jo , asi ten kecal ještě nešukal .

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 18:07)

A ty to děláš jak často? Nebo jsi panic?

Petra 2002 (Pá, 3. 7. 2020 - 18:07)

Jedeme na prodloužený víkend na chatu, 3 kluci a 3 holky. Máme dohodu, že každý den se prohodíme a 24 hodin budeme uspokojovat a dělat to s jiným. Ve 20:00 bude losování. Budou krásné tři dny z toho dva všichni zhřešíme. Už se těším, ať žije nevěra.

Tak (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

každý s každým,tomu se říká bordel,ne?Nejde o předpotopnost,společnost však potřebuje zdravé vztahy,aby mohla fungovat.Duševní plytkost a povrchnost jedinců ji ale bohužel nic pozitivního nepřinese.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 20:07)

Kdyby to byl bordel, tak za to musím platit.

Není (So, 4. 7. 2020 - 22:07)

to nutně bordel v pravém slova smyslu.Platit za to nemusíš,ale je to neuspořádaný a asociální styl života.Z toho vyplývá,že kdyby se tak choval každý,tak by svět a vztahy v něm byly jeden velký chaos.

Iva (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

Já bych to až tak nehrotila. Tak po 40 je to asi asociální, ale v mládí je to jedno. A co je to chaos? Jen určitý druh pořádku. Jinak monogamie je blbost, většinu lidí, ať už chlapy nebo ženy to svádí k záletům a zkusit to s jiným. A jestli v mládí budu třeba já chodit s holkou a klukem, nebo i s více kluky, tak co je na tom? Proč si to nezkusit? Jediné nechápu, proč se tohle odsuzuje a jinde se střílí, kupa mrtvých, krve potoky a to je v pohodě? U sexu jde o krásu prožitku a citů a to je špatné? Zabíjení se je skvělé?? Tak mě to vysvětlete vy chytří odsuzovači i jen polibku.

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 12:07)

Ne, je to jen krásné sbírání zkušeností.

Návštěvník (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Tomu se neříká bordel , ale grupáč .

Venda (Út, 30. 6. 2020 - 17:06)

Správně pojmenováno a je to skvělý zážitek. A zajímavý pocit, když jdeš už po několika klucích, kteří se do holky udělali. Do mojí holky jsem šel až třetí a docela mazec zasunout do ní po těch třech, co se do ní udělali. Měla jich šest a já si to ještě jednou zopakoval. Dělal jsem to i jinýma holkama, střídali jsme se na všech až nebylo co stříkat, ale hlavně že mi stál a mohl jsem dost dlouho. Při tom jde nevěra a žárlivost stranou. Dali jsme se do kupy na střední a je nás 7 kluků a 6 holek. Je nám jedno, kdo komu to zrovna dělá, když je ta moje obsazená, tak si na to vezmu tu, která je zrovna po ruce a volná. Zkoušíme všechny možné polohy i různé počty a všelijaké hry. Takže nějaký orál je ten nejmenší prohřešek proti těm zastaralým názorům.

ZM (Po, 29. 6. 2020 - 23:06)

Ne, to jsou hrátky pro potěšení a slast. A holka s holkou je i pro kluka slastný pohled a když se ještě přidám. A tím bychom jako měli ničit společnost? Od toho jsou jiní. Co to má co společného s tím, že v našem věku to dělá každý s každou. Užíváme si slastí a radovánek života, co když to už zítra nepůjde.

Vošoust (Ne, 28. 6. 2020 - 18:06)

Pokud nedojde k takové intimnosti jako je líbání tak se o nevěru v žádném případě nejedná.

Jenda (Ne, 12. 7. 2020 - 15:07)

Líbání je nevěra? Co je to za nesmysl? Kromě svojí holky jsem jich už políbil. A s každou pěkného francouzáka, jinak to nemá smysl. Moje holka to i viděla a nic na to neřekla a to jsem jim při tom i sahal na prsa a některé i dolů mezi nohy. Tak tohle jestli je nevěra, tak to už se snad zavřít do kláštera ne? A s její kamarádkou jsme dělali mnohem víc a nijak ji to nevadilo. Ty názory důchodců jsou fakt síla.

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 10:08)

Líbání samotné nevěra není,ale na druhé straně neexistuje žádný důvod,proč by jsi měl ošmatrávat nějaké cizí holky,které nejsou tvé přítelkyně a v podstatě nějaká intimita v podobě francouzáků a osahávání je tam úplně k ničemu,Chceš s nimi snad spát?To jsou projevy výlučného a důvěrného vztahu mezi jedním chlapem a jednou ženskou,ale ne že se někomu jen tak chce a tak zkouší jak na to bude kdo reagovat.Vím,že se zde chlubily nějaké dívky,které byly v nějaké partě,kde jsou ony a ještě nějací kluci.A jak to tam prý každý s každou dělá a nikomu to nevadí.Jejich kluci si užívají s jinými dívkami a ony zase s jinými kluky.Podle nich to prý nevěra není,když o tom ti jejich protějškové vědí.Já na to mohu říci jediné,ne,opravdu se o nevěru nejedná.Je to jen a pouze grupa zdegenerovaných prcalů.Kde si myslí,že s tímhle přístupem dojdou?To chtějí praktikovat napořád?Taková dívka si už pak normálního kluka v budoucnu nenajde.

Jenda (So, 1. 8. 2020 - 17:08)

Pořádný francouzák a osahávání a prstění pipiny, jak tomu říkají se holkám líbí a dělá jim to dobře a mě, když to při tom udělá rukou, tak jsem taky spokojen. Nevím, proč bych to nemohl dělat. Moje holka to dělá s kamarádkou i předemnou, někdy i s jinými holkami. Sex mám jen se svojí holkou a s její kamarádkou, buď samostatně, nebo najednou. Kamarád mi s nimi občas pomůže taky. S jinýma klukama jsem ji neviděl. Vztahy máme naprosto skvělé, ale sex do toho rozhodně nehodlám zatahovat. Jde přece o to udělat si dobře a mít z toho potěšení. O zkoušku co kdo unese mi nikdy nešlo. A k té partě prcalů. Chtěl bych si nechat vysvětlit, proč by si nemohla po těch orgiích najít normálního kluka a co je to normální? To je mnich? Taky jsem to četl a nevidím v tom nic špatného, že si zadovádí. Však kluka má, jako jiné v té jejich partě. Koho by měla teda ještě hledat?

Lešek (So, 1. 8. 2020 - 19:08)

Tak proti gustu žádný dišputát.Pokusím se vysvětlit,proč si taková dívka normálního kluka velmi pravděpodobně nemůže najít.Jde o to,že sex není jen nějaký akt při kterém si člověk udělá fyzicky dobře a je vyřízeno.Holky po takovýhle zkušenostech mívají narušenou sexualitu,jsou duševně plytké.Případný vážný vztah,který by snad v budoucnu chtěla navázat,bude velmi komlikovaný,nemluvě o tom,že si nejspíš svého partnera ani nebude vážit.Proč taky?Když to předtím dělala s Pepíkem,Františkem,Lojzíkem,Michalem atd.,tak tenhle bude jen další v řadě.Nevěřím tomu,že by najednou byla jiná a začala brát sexualitu jako nádherné souznění dvou osob.Její partner bude sloužit jen jako výtah k jejímu společenskému postavení jako vdané paní,čili jako užitečný trubec.To co jiní před ním měli zadarmo,tak on za to bude platit a investovat do ní.Chápeš už?

Reklama

Přidat komentář