Reklama

Pás cudnosti

Katka (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Byl někdo z vás uzamčen víc jak na rok v kuse ? Celkem mě to přitahuje partner je 2 roky v kuse uzamčen a očista přez pás je bezproblémová

AVP (So, 7. 3. 2020 - 13:03)

A ty si si jako správná domina užíváš jinde?

Marwel (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Je po těch dvou letech permanentního uzamčení partner dostatečně submisivní?

Dany (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Au

láďa (Ne, 29. 12. 2019 - 15:12)

Pardon za první dvacítkou mělo být hodin snad to není málo.

láďa (Ne, 29. 12. 2019 - 15:12)

Ahoj všem kdo tu opravdu řeší cudnost a to ať jako hru předehru nebo fetiš či životní styl vám všem přeji hodně zdraví a štěstí v pásu cudnosti a to ať na den měsíc či rok hlavně aby cudnost a to vše s tím spojené přinášelo co nejvíc krásných chvil a sexu oběma partnerům a to nejen v novém roce 2020. A můžete si vybrat 20 až 20 let je to na každém z vás a nenecháme si do toho snad kecat od těch kteří nezkusily a soudí aniž by věděli o čem to je.

AVP (Ne, 29. 12. 2019 - 11:12)

To jsou jistě zajímavé informace a baryk by si je měl přečíst, aby znal rizika, ale souhlasím s Láďou, že by tato diskuse měla být především o pásech cudnosti a s nimi spojenými zážitky a zkušenostmi a ne o hádkách kdo má pravdu.

Ivan (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Souhlasím. Opět do této větve fóra někdo zatáhl kastraci. Snad ti nebo ty dotyční umí číst, nebo se orientovat v diskuzích, aby pochopili, že na kastraci je tu jiná větev. Tam si diskutujte do alelúja.

Jirka (Ne, 29. 12. 2019 - 14:12)

Kastrací sem opakovaně tahá Quido, zřejmě má nějakou s tím spojenou obsesi

Quido (Ne, 29. 12. 2019 - 16:12)

Obsesi... Já se tu o kastraci opakovaně zmiňuji jednak proto, že dané téma s cudností, podobně jako s ženskou dominancí v partnerských vztazích, v praktickém životě nejednou souvisí, a že tu jsou lidé, kteří o tom pochybují nebo mě žádají, abych to uvedl na pravou míru. Mám obavu, že odpor k tématu kastrace na tomto vláknu by mohl souviset nejen s tím, že se zde jistě opravdu jedná o jistý exkurs, ale i s tím, že někteří lidé si tu odmítají připustit, že jisté procento dlouhodobých cyklů zamykání mužského údu do pásů a klícek nakonec opravdu vyústí v kastraci či podobné znefunkčnění varlat, nebo aspoň v systematické podávání estrogenů submisivním mužům.

AVP (Čt, 2. 1. 2020 - 06:01)

Já nezpochybňuji tvé tvrzení, že jistá část mužů kvůli PC nakonec přijde o funkční varlata. Jen ta diskuze o to kdo má pravdu, byla moc dlouhá.

Quido (Čt, 2. 1. 2020 - 07:01)

Tak lidé mívají své ego, a pokud jim jiní dávají najevo, že jsou mimo mísu, tak za uznání oprávněnosti svých názorů a hledisek nejednou bojují. Třeba to souvisí i s tím, že sám mám dosud funkční varlata.¶ Jinak je otázka, zda pokud dominantní partnerka vykastruje muže, kterého předtím dlouhodobě nutila nosit PC, zda lze říci, že takovýto muž přijde o ta funkční varlata právě kvůli tomu PC. Ten PC je v takovém případě spíš jen jakýmsi prostředkem a katalyzátorem procesu podmaňování toho muže tou partnerkou, který vyústí v onu kastraci. Dovedu si představit, že kdyby žádné PC neexistovaly, některé dominantní ženy by si byly schopny najít i jiné cesty k podobnému triumfu nad submisivním mužem.

Tomík (Čt, 2. 1. 2020 - 21:01)

Quido, přestaň s tou neustálou kastrací, nebo si založ vlastní diskuzi na toto téma, jsi tím absolutně posedlý a podsouváš to i ostatním !!

Ivan (Po, 30. 12. 2019 - 22:12)

Já si zase myslím, že bys tu neměl fantazírovat co by se mohlo stát kdyby ...... , ale pokud máš s tím zkušenosti, že jsi po dlouhodobém nošení PC kastrovaný, nebo ti partnerka začala podávat estrogen, nebo ti přestaly fungovat varlata. tak jsem napiš přímo své vlastní zkušenosti. Ty budou jistě pro každého zajímavé.

láďa (Po, 30. 12. 2019 - 22:12)

Ahoj Ivane a ty máš zkušenosti z nošením pásu cudnosti delší dobu???

Ivan (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Už jsem sem před časem psal, ale jen normální věci. Žádné šťavnaté věci, které by chtěl někdo slyšet nemám. A kdybych měl, tak nevím, proč bych je sděloval - pro něčí potěšení při četbě? Pokud někdo něco takového potřebuje ke svému životu, doporučuji americký Tumbir.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

na Tumbir nic není , to už mám projitý

Quido (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Tenhle Tumbir teda moc šťavnatě nevypadá: https://www.facebook.com/pages/category/Community/tumbircom-466924653347446/ Nemyslel jsi náhodou Tumblr?

Hans (Čt, 2. 1. 2020 - 13:01)

myslím, že Ivan se překlepl a asi poukazoval na Tumblr. Ale je třeba si uvědomit, že to co je v USA, není v Česku, že jsou zde jiné mentality a zvyky obyvatel. Možná to sem dojde za 20 či 30 let, to nevím. Ale faktem je, že za oceánem vycházejí o problematice PC a tzv. FLR vztahů knihy a blogy. Takže kdo má zájem o "šťavnaté" historky z této problematiky z reálu, může třeba tady - http://elisesutton.homestead.com/main.html

Patryša (Ne, 29. 12. 2019 - 14:12)

Již o tom nemluvme! Absolutně si neumím představit, že bych svojí zamknutou čubinu nechala vykastrovat.

Reklama

Přidat komentář